امضای توافق‌نامه همکاری بین شرکت «آسفات» ترکیه و دانشگاه بهریه پاکستان

17/06/2021 09:01:00 ب.ظ

امضای #توافق‌نامه همکاری بین شرکت «آسفات» #ترکیه و دانشگاه بهریه #پاکستان

توافق‌نامه, پاکستان

امضای توافق‌نامه همکاری بین شرکت « آسفات » ترکیه و دانشگاه بهریه پاکستان

شرکت « آسفات » ترکیه و دانشگاه بهریه پاکستان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و افزایش ظرفیت و نیروی انسانی در حوزه دریایی توافق‌نامه همکاری را امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی

17.06.2021اسلام‌آباد/خبرگزاری آناتولیشرکت کشتی‌سازی نظامی با نام اختصاری «آسفات» وابسته به وزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که توافق‌نامه همکاری و پروتکل کمک بین «آسفات» و دانشگاه بهریه پاکستان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و افزایش ظرفیت و نیروی انسانی در پردیس دانشگاه بهریه در اسلام‌آباد، پایتخت این کشور به امضا رسیده‌است.

اساد آککون، مدیر کل شرکت آسفات طی سخنانی در پی مراسم امضا ضمن اشاره به تولید رزمناو میلگوم برای نیروی دریایی ارتش پاکستان گفت: هدف ما علاوه بر تولید کشتی‌ها تاسیس فرهنگ کاری مشترک است.آککون ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه بهریه افزود: همکار بودن در کنار بهترین دانشجوان دانشگاه بهریه در آسفات مایه افتخار ما است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

واکنش ایران به بیانیه پایانی نشست کشورهای شورای همکاری خلیج فارسواکنش ایران به بیانیه پایانی نشست کشورهای شورای همکاری خلیج فارس سخنگوی وزارت خارجه: *هیچگونه مداخله‌ای را در برنامه هسته‌ای و موشکی خود برنمی‌تابیم *جزایر سه گانه ایرانی جزء لاینفک و ابدی خاک ایران است ۵۰ در صد ایران به چین روسیه هند است تا ۵ سال دیگه ایران به بی آبی خشک سالی شدت دارید ایران را به محو تاریخ برسانید وقتی ایران نباشد حکومت ایران ندارید وقتی اعتبار ندارید هر چه دارید از گلوی ایرانی ها گرفتید جهان می گیرد مال حرام به هیچ کس وفا نکرده که به شماها نمی کند

درخواست شورای همکاری خلیج برای مشارکت در مذاکرات هسته‌ای ایرانشورای همکاری خلیج اصرار ایران برای عدم انجام تعهدات آژانس انرژی اتمی را محکوم کرده و خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای شد. - خبرگزاری آناتولی خلیج_فارس

شورای همکاری خلیج فارس خواستار مشارکت در مذاکرات وین شد | DW | 16.06.2021وزرای امور خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در ریاض خواستار مشارکت این شورا در مذاکرات احیای برجام شدند. کشورهای عربی منطقه خواستند تا موضوع موشک‌های ایران نیز به عنوان بخشی در مذاکرات هسته‌ای وین گنجانده شود. واقعا که غرب های ملخ خور از چه میترسند، شما فقط پول دارید که آن هم روزی تمام خواهد شد ولی مردم ایران زمین غیرت دارند هر که چه از خودی و چه بیخودی را به زانو در میاورند کشورهای اعراب مال این حرفها نیستن هروقت گفتند خر شما بگیدعر

درخواست شورای همکاری خلیج فارس: برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای گنجانده شوددرخواست شورای همکاری خلیج فارس: برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای گنجانده شود این درخواست ها در پی ملاقات وزرای شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، پایتخت عربستان، مطرح شده است.

پاسخ پرابهام عزیزی خادم درباره ادامه همکاری اسکوچیچ/ سرمربی جدید در راه است؟رئیس فدراسیون فوتبال پاسخ روشنی به ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران نداد.

شورای همکاری خلیج خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای وین شدوزیران امور خارجه شورای همکاری کشورهای عربی خلیج روز چهارشنبه 16 ژوئن 2021 در ریاض گردهم آمده و با محکوم کردن دخالت طرف‌های خارجی در امور داخلی کشورهای قویاازخواسته برادرانمان در شورای_همکاری_خلیج حمایت میکنیم. درمذاکرات بایدن و پوتین ،‌ بوضوح اثبات شد که خامنئي میخواهد جهان را هم به گروگان بگیرد والبته این خیلی مسخره است وبگونه هیتلر فکرکردن است. پوتین خودش هم قبول داشت که قاتل است وحرف آقای بایدن بسیار درست بوده است .

شرکت «آسفات» ترکیه و دانشگاه بهریه پاکستان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و افزایش ظرفیت و نیروی انسانی در حوزه دریایی توافق‌نامه همکاری را امضا کردند.به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده با دوگانه دانستن سیاست برخی از کشورهای شورا  در ادعای درخواست بهبود مناسبات با جمهوری اسلامی ایران از یک سو و ایراد اتهامات بی اساس از سوی دیگر، شورای همکاری را  عملا گروگان زیاده خواهی های سیاست های شکست خورده اقلیت پرهیاهویی از کشورهای این شورا خواند.شورای همکاری خلیج اصرار ایران برای عدم انجام تعهدات آژانس انرژی اتمی را محکوم کرده و خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای شد.نشست سران شورای همکاری خلیج فارس - عکس از آرشیو نشست وزرای امور خارجه شورای همکاری خلیج فارس روز چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن) در ریاض برگزار شد.

17.06.  خطیب زاده در ادامه اظهار کرد: با کمال تاسف شاهدیم برخی کشورهای منطقه به‌رغم جنایت اخیر رژیم صهیونیستی و شهادت صدها فلسطینی مظلوم در غره  و هتک حرمت به حرم شریف در  بیت المقدس مقاوم همچنان با بی شرمی کامل چشم بر این جنایات بسته‌اند و حملات خود را متوجه جمهوری اسلامی ایران و گرو ههای مقاومت منطقه ای کرده اند.2021 اسلام‌آباد/خبرگزاری آناتولی شرکت کشتی‌سازی نظامی با نام اختصاری «آسفات» وابسته به وزارت دفاع ملی ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که توافق‌نامه همکاری و پروتکل کمک بین «آسفات» و دانشگاه بهریه پاکستان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و افزایش ظرفیت و نیروی انسانی در پردیس دانشگاه بهریه در اسلام‌آباد، پایتخت این کشور به امضا رسیده‌است.2021 ریاض/ خبرگزاری آناتولی یکصد و چهل و هشتمین دوره نشست وزیران امور خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج در ریاض، پایتخت عربستان سعودی برگزار شد. اساد آککون، مدیر کل شرکت آسفات طی سخنانی در پی مراسم امضا ضمن اشاره به تولید رزمناو میلگوم برای نیروی دریایی ارتش پاکستان گفت: هدف ما علاوه بر تولید کشتی‌ها تاسیس فرهنگ کاری مشترک است.   خطیب زاده مفاد بیانیه وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس در خصوص برنامه هسته‌ای ایران  را مردود دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره به قوانین بین المللی و تعهدات خود پای بند بوده و لذا هیچگونه مداخله ای را در برنامه هسته ای، موشکی و امور مرتبط با سیاست های نظامی و دفاع بازدارنده خود بر نمی تابد و بهتر آن است که این کشورها به فکر انجام تعهدات برزمین مانده خود نسبت به سازمان های بین المللی از جمله آژانس بین المللی انرژی هسته ای باشند. آککون ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه بهریه افزود: همکار بودن در کنار بهترین دانشجوان دانشگاه بهریه در آسفات مایه افتخار ما است. شورای همکاری خلیج فارس بارها نگرانی خود را از توسعه موشکی ایران و دخالت‌های این کشور در امور کشورهای عربی ابراز کرده است.

گفتنی است که بر اساس این توافق‌نامه دانشجویان دانشگاه بهریه می‌توانند از بورسیه تحصیلی ترکیه استفاده کنند. این دیپلمات ارشد کشورمان ابراز امیدواری کرد کشورهای شورا به جای صدور بیانیه های منسوخ شده  به واقعیات منطقه توجه کرده و رویکردهای خود را به سمت و سوی گفتگو و همکاری منطقه ای سوق دهند. در این بیانیه از ایران خواسته شده به طور جدی در مذاکرات هسته‌ای شرکت کرده و ثبات و امنیت منطقه را در تنش بیشتر قرار ندهد. .