امسال 149 فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل شهید شدند

10/10/1398 03:44 ب.ظ

نظامیان اسرائیل طی سال جاری 149 فلسطینی را به شهادت رساندند.

مجمع ملی خانواده‌های شهدای فلسطینی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: طی سال 2019 در مناطق کرانه باختری، قدس اشغالی و نوار غزه 149 فلسطینی از جمله 33 کودک و 12 زن توسط نظامیان اسرائیل شهید شدند.

در این بیانیه همچنین آمده است: «از این تعداد 112 نفر در غزه و 37 نفر دیگر در کرانه باختری و قدس به شهادت رسیده‌اند.

مقامات اسرائیل تاکنون اجساد 306 نفر که 15 نفر از آنها طی سال 2019 به شهادت رسیده‌اند را تحویل نداده‌اند». گفتنی است مردم فلسطین از 30 ماه مارس سال 2018 در مرز غزه با اسرائیل در راهپیمایی مسالمت‌آمیز بازگشت بزرگ به مناسبت چهل و دومین سالگرد «روز زمین» شرکت می‌کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

امسال خشونت علیه روزنامه‌نگاران افغانستان ۴٠ درصد کمتر شده استنی، سازمان حامی رسانه‌های افغانستان، در گزارش امسال خود گفته خشونت علیه روزنامه‌نگاران در این کشور ۴٠ درصد کمتر شده است.

حمله طالبان به شبه نظامیان طرفدار دولت افغانستان؛ ۱۴ نیروی امنیتی کشته شدند🔺حمله طالبان به شبه نظامیان طرفدار دولت افغانستان؛ ۱۴ نیروی امنیتی کشته شدند ⚡️گزارش‌ها حاکی است که طالبان در شمال افغانستان با حمله به یک مجموعه شبه نظامی طرفدار دولت، ۱۴ نیروی امنیتی افغانستان را کشتند. الحمدلله. جهنم جایشان جنگ بین امریکا و طالبان است امریکا در۲۰۰۱م سیستم شان را به کمک بخشی از همان تنظیم ها برچید و یک رژیم مختلط تنظیمی و تکنوکرات ها را تعین کرد اما هیچ یک از فرزندان کرسی نشینان این رژیم در جنگ شامل نیستند بلکه به خارج هستند کسانیکه در جنگ بنام وطن کشته میشوند بی شعور سیاسی هستند؟

دزدان دریایی کامرون هشت ملوان نفتکش یونانی را ربودندحمله به کشتی‌ها و آدم ربایی با هدف باج گیری در امتداد سواحل غربی آفریقا بسیار متداول است. دزدان دریایی گاه کشتی‌ها را برای چند روز می‌ربایند و در این مدت علاوه بر باج خواهی برای آزادی خدمه، کشتی را نیز غارت می‌کنند.

ایران حمله آمریکا به شبه نظامیان عراقی را «مصداق بارز تروریسم» خواندابومهدی مهندس از فرماندهان بلند پایه نیروهای حشد الشعبی نیز در واکنش به حملات آمریکا به سه پایگاه این نیروها در استان الانبار عراق گفت که آمریکا باید برای این اقدام منتظر پاسخی «سخت و بی رحمانه» باشد. ایران نه بلکه جمهوری اسلامی، ایران در واقع از این حمله بسیار خوشحال شد 🤣🤣🤣 عجب .بعد کشتن ۱۵۰۰نفر از مردم بیگناه اسمش چیه

امسال خشونت علیه روزنامه‌نگاران افغانستان ۴٠ درصد کمتر شده استنی، سازمان حامی رسانه‌های افغانستان، در گزارش امسال خود گفته خشونت علیه روزنامه‌نگاران در این کشور ۴٠ درصد کمتر شده است.

کشته شدن 41 ایرانی و 25 تن از حشد الشعبی در حمله هوایی آمریکا به مواضع حزب الله عراق41 جنگجوی ایرانی و 25 تن از شبه نظامیان «حشد الشعبی» در حملات هوایی آمریکا به مواضع حزب‌الله عراق با تشکر فراوان از ادمکش کشان امریکایی! اگر اخوندها با باور هزار‌وچهارصد قبل انسانها را میکشند و پول خون در زمان تحویل اجساد میگیرند، خب شما هم اجساد حیوانات مردار شده را با اموال‌دزدی و غنایم‌غصبی‌یا املاکشان در اروپا و امریکا عوض کنید! یه جک معروف داریم که آخرش میگه دیگه گوزیدی . منظور امریکا و توله هاش تو منطقه است. دیگه گوزیدی.... روزها و هفته های آینده نتیجه شو خواهید دید. ۴۱ ایرانی نه ۴۱ پاسدار اینارو به ایرانی ها نچسبونید