امروز قیمت دلار در بازار تغییری نکرد

04/05/1399 11:47 ق.ظ

دلار ثابت ماند امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار در مقایسه با آخرین معاملات هفته گذشته (پنج‌شنبه) ثابت مانده است.

در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو نسبت آخرین معاملات هفته گذشته (پنج‌شنبه) ثابت مانده و تغییری نکرده است. همچنین، این صرافی‌ها هر یورو را معادل ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و به قیمت ۲۳هزار و ۳۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش یورو نیز مانند دلار نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته (پنج‌شنبه) تغییری نکرده است.

همچنین، این صرافی‌ها هر یورو را معادل ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و به قیمت ۲۳هزار و ۳۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش یورو نیز مانند دلار نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته (پنج‌شنبه) تغییری نکرده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نرخ دلار و یورو در صرافی بانک‌ها اعلام شدصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، دوم شهریورماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان کاهش داشته است.

۱۵ روز حبس و ۴۹۰ دلار جریمه در انتظار خبرنگار روسی که پلیس بازویش را شکستدر حالی که دیوید فرانکل از پلیس به دلیل سواستفاده از مسئولیت شکایت کرده بود حالا باید در دادگاه پاسخگوی اتهامات خود در خصوص اخلال در کار کمیسیون انتخابات و همچنین نافرمانی از مامور پلیس باشد.

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • حسن شجاعی | DW | 23.07.2020در پادکست این هفته 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' یکی از ترانه‌‌های معروف حسن شجاعی به نام 'نامه‌رسان' با شعری از بسیج خلخالی و آهنگسازی حسین صمدی را برایتان انتخاب کرده‌ایم.

دلار هفته را با کاهش قیمت تمام کرددلار هفته را با کاهش قیمت تمام کرد امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار در مقایسه با معاملات روز گذشته ۵۰ تومان کاهش یافته است.

دوست با مرام میلیون‌ها دلار را قسمت کردآنها به رسانه‌های محلی گفته‌اند برنامه خاصی برای استفاده از این پول ندارند و ترجیح می‌دهند زندگی خود را در کنار خانواده‌شان ادامه دهند و به مسافرت بروند.

مسجد ایاصوفیه امروز پس از 86 سال به روی نمازگزاران بازگشایی می‌شود