امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان میناب در پی ابتلا به کرونا دعوت حق را لبیک گفت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی که از حدود سه هفته قبل و در پی ابتلا به بیماری کرونا ‌بستری شده بود به علت درگیری ریه ‌با کووید 19 ‌و مشکلات حاد تنفسی ‌فوت کرد.

امامت جمعه شهرستان‌های بستک و خمیر و مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت از مهم ترین سوابق حجت الاسلام صفایی حائری است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتامام جمعه میناب پس از ابتلا به کرونا و علی رغم بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه نیز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

علیرضا صفایی حائری، امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتعلیرضا صفایی حائری، امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«شرایط زندان‌های ایران غیرانسانی است؛ مدیر جمعیت امام علی آزاد شود»کمیسر حقوق بشر سازمان ملل: «اگر مقامات (ایران) بخواهند نحوه مدیریت خود را به این سازمان تحمیل کرده و کارکنان آن را زندانی کنند، جان کودکان در معرض خطر خواهد بود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز سخنرانی امام خامنه‌ای تا ساعاتی دیگر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimآغاز سخنرانی امام خامنه‌ای تا ساعاتی دیگر سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید قربان ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز از شبکه‌های رسانه‌ی ملی به‌صورت زنده پخش خواهد شد 🎥 رهبرانقلاب سخنرانی روز عید_قربان خود را با ماسک آغاز کردند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان(عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا/ سرکرده گروه تروریستی تندر در دستان وزارت اطلاعاتوزارت اطلاعات از ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان(عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

علیرضا صفایی حائری، امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتعلیرضا صفایی حائری، امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »