امانوئل ماکرون با اکثریت آرا به ریاست جمهوری فرانسه انتخاب شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

⭕️تصاویر زنده از شادی هواداران امانوئل ماکرون پس از اعلام نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در صفحه پوشش زنده خبرهای مربوط به دور دوم انتخابات فرانسه در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید:

مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه روز یکشنبه ۲۴ آوریل آغاز شد و شهروندان فرانسوی برای انتخاب رئیس‌جمهور خود از ساعت ۸ صبح به وقت محلی به پای صندوق‌های رای رفته‌اند.

حدود ۴۸.۷ میلیون نفر در این انتخابات واجد شرایط رای دادن هستند و رای‌گیری به مدت ۱۲ ساعت ادامه خواهد داشت.مارین لوپن؛ خود را شکست خورده نمی دانم، برای مبارزه‌ای بزرگ علیه دولت ماکرون از مسیر انتخابات پارلمانی آماده می شوم خانم لوپن افزود که این رای بزرگ نشان داد که بر شمار طرفداران ایده‌های او در فرانسه افزوده شده است و به همین دلیل به هیچ وجه خودش را شکت خورده نمی داند.

مکان مشهور به «پاویون ارمنونویل» واقع در منطقه شانزدهم پاریس با باغی بزرگ نیز گنجایش ۲ هزار نفر را دارد.با تعطیل شدن کار رای گیری در بسیاری از مراکز اخذ رای در سراسر فرانسه، کار شمارش آرای انتخابات آغاز شده و کمتر از ۳۰ دقیقه دیگر نتایج اولیه این انتخابات اعلام خواهد شد.این میدان که بین دو مکان مشهور پاریس یعنی برج ایفل و مدرسه بزرگ نظامی این شهر قرار دارد، دارای پیشینۀ تاریخی قابل توجه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بصورت نمادین هم شده بزارید لوپن دو روز ریس جمهور شه، گناه داره

شانساز چند جا اوردین از بغل گوشتون گذشت

مثل اینکه ماکرون جلو هست و بلژیکم جلو جلو برنده اعلام کرده 😁

- ممدباقر این چه گندی بود زدی؟ +والله حاجی من بهشون گفته بودم برن چارراه استانبول سیسمونی بخرن. نمی دونم چرا از استانبول سردآوردن.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه؛ رای‌گیری آغاز شدمرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه روز یکشنبه ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت) آغاز شده است و شهروندان فرانسوی برای انتخاب رئیس‌جمهور برگزیده خود از ساعت ۸ صبح به پای صندوق‌های رای رفته‌اند. گورِ بابای فرانسه...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دور دوم انتخابات سرنوشت‌ساز فرانسه آغاز شد | DW | 24.04.2022آیا مکرون پنج سال دیگر رئیس جمهور فرانسه باقی خواهد ماند یا مارین لوپن راست‌گرا در مبارزه برای کسب عالی،ترین پست دولتی پیروز خواهد شد؟ با وجود برتری مکرون در نظرسنجی‌ها، گردش به راست در سیاست فرانسه کاملا منتفی نیست. حاجی خوب بنویس فکر کردم امیکرون برا ریاست جمهوری کاندید شده، چند کلاس فارسی خوندین ؟ چون در انتخاب پیشین نیز صهیونیست ها ، او را برگزیدند . اینبار هم بر مسند قدرت ، باقی خواهد ماند .شما از الان میتوانید به ایشان تبریک بگوید 😅
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات فرانسه؛ رقابت مکرون و لوپن در ایستگاه پایانی | DW | 23.04.2022در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، شماری از سیاستمداران و رسانه‌های معتبر فرانسوی حمایت خود را از امانوئل مکرون اعلام کردند. صدراعظم آلمان نیز در اقدامی غیرمعمول به صورت تلویحی از مکرون حمایت کرد. از همین الان به مکرون تبریک بگوید .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ماکرون یا لوپن؟ فرانسه برای دور نهایی انتخابات ریاست جمهوری آماده می‌شوددر سال ۲۰۱۷، ماکرون با ۶۶ درصد و لوپن ۳۴ درصد آرا را به دست آوردند، اما برآوردها در این دوره حاکی از آن است که در صورت پیروزی ماکرون، او با اختلاف کمتری با رقیبش به ریاست دوباره خواهد رسید. هردوموجوداتی شیطانی هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه؛ کاهش ۲ واحد درصد نرخ مشارکت در مقایسه با دور اولنرخ مشارکت در دور دوم انتخابات فرانسه تا ساعت ۵ عصر به وقت محلی با دو واحد کاهش نسبت به دور اول به ۶۳.۲۳ درصد رسیده است در صفحه پوشش زنده خبرهای مربوط به دور دوم انتخابات فرانسه میان امانوئل ماکرون و مارین لوپن در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید: با حدود ۲۸ درصد رای سفید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخابات فرانسه؛ نظرسنجی‌ها مکرون را پیروز نشان می‌دهنددو روز مانده به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، نتایج آخرین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که میزان حمایت از امانوئل مکرون بین ۱۰ تا ۱۴ درصد بیشتر از میزان حمایت از مارین لوپن...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »