امامی کاشانی نماز جمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند/ سردار اشتری سخنران پیش از خطبه‌ها

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماز جمعه این هفته تهران (دوازدهم مهرماه) به امامت آیت‌الله امامی کاشانی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، پیش از خطبه‌ها نیز سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی و علیرضا رفیعی‌پور معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت روز دامپزشکی سخنرانی می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علت سانحه قطار زاهدان-تهران: 'افراد ناشناس' پیچ‌های ریل را باز کردندیک مقام شرکت راه‌آهن ایران گفته است دلیل سانحه قطار زاهدان - تهران، که ۵ کشته و ده‌ها زخمی بر جای گذاشت، باز شدن پیچ، پابند و فنرهای ریل بوده است. این مقام شرکت راه‌آهن ایران از پاسخ به این سئوال که این کار خرابکاری بوده یا نه خودداری کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تامین ٥٠ درصد آب شرب تهران از منابع زیرزمینیتهرانی‌ها رکورد مصرف آب را زدند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران: امسال رکورد مصرف آب با روزانه ٣.٧میلیون مترمکعب در تهران زده شد که در تاریخ مصرف آب شرب تهران بی سابقه بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

علت حادثه ریلی زاهدان - تهران اعلام شدرئیس کمیسیون عالی سوانح شرکت راه‌آهن: - باز کردن پیچ و پابند ریل توسط افراد ناشناس علت بروز حادثه ریلی زاهدان-تهران اعلام شد. - برخی افراد ناشناس حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ پیچ و پابند ریل را در طول حدود ۵۰ تا ۶۰ متر باز و نقطه خطر ایجاد کردند و قطار از ریل خارج شده.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

علت سانحه ریلی زاهدان-تهران مشخص شدرییس کمیسیون عالی سوانح شرکت راه‌آهن گفت: بررسی اعلام نتایج سوانح ریلی بستگی به نوع و پیچیدگی دارد که از چند ساعت تا نهایتا چند روز به طول می‌انجامد، اما علت سانحه ریلی قطار زاهدان-تهران بازشدن پیچ و پابندهای ریل توسط افراد ناشناس بوده که گزارش آن به وزیر هم ارسال شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی دولت ایران : تهران از تغییر رفتار عربستان استقبال می‌کندمقام‌های ایرانی در هفته اخیر بارها آغاز گفت‌وگوها برای کاهش تنش میان ریاض و تهران را به پایان جنگ در یمن منوط کرده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عبدالمهدی: تهران و ریاض آماده مذاکره هستند/ تنها اسرائیل به دنبال جنگ استنخست وزیر عراق: کشورهای مرتبط به بحران یمن به دنبال مذاکره هستند،ایران و عربستان آماده مذاکره هستند شاخص‌ها و داده‌ها نشان می دهد که هیچ کس به جز اسرائیل به دنبال جنگ در منطقه نیست و همه در رابطه با مذاکره بحث می کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »