امارات به‌عنوان سومین کشور عربی، سفارت خود در اسرائیل را افتتاح کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امارات به‌عنوان سومین کشور عربی، سفارت خود در اسرائیل را افتتاح کرد جزئیات بیشتر🔽

اسحاق هرتزوگ، رئیس جمهوری اسرائیل در این مراسم گفت که افتتاح سفارت «یک نقطه عطف مهم در مسیر مشترک ما به سمت آینده صلح، رفاه و امنیت برای خاورمیانه است.»مراسم افتتاح سفارت امارت دو هفته پس از آن رخ می‌دهد که یائیر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائیل به امارات رفت و روبان سفارت این کشور در ابوظبی را قیچی کرد.

سفارت امارات عربی متحده در ساختمان بورس اوراق بهادار اسرائیل در قلب منطقه تجاری تل‌آویو واقع شده است. بسیاری از کشورها به دلیل مناقشه بر سر بیت‌المقدس سفارت‌های خود را در تل‌آویو نگه داشته‌اند، با این حال ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۸ سفارت خود را به بیت‌المقدس منتقل کرد. تعدادی دیگر از کشورها نیز پس از ایالات متحده این اقدام را انجام دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

So good so nice 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش حماس و جنبش جهاد اسلامی به اقدام افتتاح سفارت امارات متحده در اسرائیلواکنش حماس و جنبش جهاد اسلامی به اقدام افتتاح سفارت امارات متحده در اسرائیل حماس و جنبش جهاد اسلامی فلسطین به اقدام امارات متحده عربی برای افتتاح سفارت در اسرائیل واکنش نشان دادند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفارت امارات متحده عربی در اسرائیل افتتاح شد🔺سفارت امارات متحده عربی در اسرائیل افتتاح شد به گزارش رویترز، در این مراسم که در شهر تل‌آویو با حضور رئیس جمهوری اسرائیل برگزار شد، طرفین بر اهمیت گسترش روابط سیاسی و اقتصادی میان دو‌ کشور تأکید کردند. ⬇️بیشتر بخوانید: عربی ها کم از ابلیس نیستند وطن ما را بنام جهاد ازبین برد و خود شان سفارت را در اسرائیل افتتاح میکنند تف لعنت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان آتش‌سوزی در بیمارستانی در عراق به 92 نفر رسیدشمار قربانیان حادثه آتش‌سوزی در بخش بیماران کرونایی بیمارستانی در عراق به 92 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار روسیه به آمریکا درباره استقرار نظامی در نزدیکی افغانستان در آسیای میانهلاوروف با طرح این پرسش که وقتی ناتو با ۱۰۰ هزار سرباز در افغانستان «کاری از پیش نبرد»، چه نتیجه‌ای از حضور ناچیز سربازان آمریکایی در خارج از افغانستان حاصل می‌شود، افزود: «به احتمال زیاد، آنها می‌خواهند خیلی راحت حضور نظامی خود را در آسیای میانه تضمین کنند.» باید درمقابل این سرکشی های امریکا قدرت دیگر جهانی باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

36 کشته و 70 مجروح در پی آتش‌سوزی در بیمارستانی در شهر ناصریه عراقدر اثر وقوع آتش‌سوزی در بخش کرونای بیمارستان امام حسین در شهر ناصریه عراق 36 تن کشته و 70 نفر دیگر مجروح شدند.منابع رسانه‌ای عراقی شامگاه دوشنبه 12 ژوئیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رانندگان تاکسی در انتظار واکسن/ فوت ماهیانه ۵۰ تاکسیران در هر پیک کرونا در تهرانفوت ماهیانه ۵۰ تاکسیران در هر پیک کرونا در تهران مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که در پیک کرونا شاهد فوت ۵۰ راننده تاکسی در یک ماه بودیم و علی‌رغم دستور رئیس جمهور هنوز اقدامی در راستای واکسیناسیون راننده تاکسی‌ها صورت نگرفته است. drjahanpur اگر این پفیوز ناراحات نمیشه انتقاد کنیم که چرا واکسن نمیزنی بهشون؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »