امارات به شبه‌نظامیان حفتر سلاح و تجهیزات می‌فرستد

08/02/2020 07:28:00 ب.ظ

امارات به شبه‌نظامیان حفتر سلاح و تجهیزات می‌فرستد

امارات متحده عربی, خلیفه حفتر

امارات به شبه‌نظامیان حفتر سلاح و تجهیزات می‌فرستد

هواپیماهای باری امارات متحده عربی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر در شرق لیبی ادامه می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی

08.02.2020طرابلس/ خبرگزاری آناتولیهواپیماهای باری امارات متحده عربی از 12 ژانویه گذشته تاکنون دست‌کم با انجام 40 پرواز به شرق لیبی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر پرداختند.طی 12 تا 26 ژانویه 37 پرواز بدین شکل از امارات به شرق لیبی صورت گرفته و هواپیماهای باری امارات متحده عربی برای مخفی نگاه داشتن محل فرود خود، سیستم ردیابی هواپیماها را خاموش کرده‌اند.

همچنین سه فروند هواپیمای باری دیگر نیز شب گذشته با برخاستن از فرودگاه نظامی در شهر ابوظبی، بار خود را در نکته مرزی غرب مصر و شرق لیبی تحویل نیروهای شبه نظامی وابسته به خلیفه حفتر داده‌اند.استفاده از هواپیماهای آنتونوف-124 در برخی از این پروازها که ظرفیت انتقال 150 تن بار را دارد نشانه ابعاد کمک لجستیکی امارات به شورشیان تحت فرمان خلیفه حفتر در لیبی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

حمله نیروهای خلیفه حفتر به فرودگاه معیتیقه در طرابلسشبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر فرودگاه بین‌المللی معیتیقه در طرابلس را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ترکیه: به حملات علیه پایگاه‌های نظارتی در ادلب به شدت پاسخ داده خواهد شدوزارت دفاع ترکیه: به حملات علیه پایگاه‌های نظارتی در ادلب به شدت پاسخ داده خواهد شد گمشین بابا تجاوزگرای خائن فرق شما با رژیم منحوس صهیونیستی چیه گمشین داخل خاک خودتون

شمار قربانیان مبتلا به ویروس کرونا در چین به 636 تن افزایش یافتدر پی گزارش مرگ 69 تن دیگر از مبتلایان به ویروس جدید کرونا در شهر ووهان مرکز ایالت هوبی چین، جمعه 7

اعتراض فعالان به ارسال تسلیحات فرانسوی به عربستان در بندر شربورگدر تجمع روز پنج‌شنبه در بندر شربورگ حدود ۱۰۰ نفر از اعضا سازمان‌های حقوق بشری از جمله عفو بین‌الملل، در اعتراض به حضور کشتی عربستان چند پلاکارد با نوشته‌هایی همچون «جنایات جنگی در یمن» و «ساخت فرانسه» در دست گرفته بودند.

فنلاند به مردان، به اندازه زنان زایمان‌کرده مرخصی می‌دهدفنلاند به مردان، به اندازه زنان زایمان‌کرده مرخصی می‌دهد دولت ائتلافی جدید فنلاند که از پنج حزب تشکیل شده است توسط زنانی اداره می شود که چهار نفر آنها زیر سی و پنج سال سن دارند. ماهم مجلس خبرگانی داریم که رادیکال سنشون 35سال ست. یعنی چه به مردان به اندازه زنان زیمان کرده مرخصی میدهد.به زنانی که اصلان زیمان نمی کنن چی. هرزنی که زیمان کنه فکرکنم 6ماه مرخصی میدن.مردانم باید زیمان کنن یاهمینجوری بدون زیمان مرخصی میدن.ماکه نفهمیدیم شمافهمیدین. 😀 خیلی هم خوب، امیدوارم سال دیگه مرخصی زایمان برابر سه بچه رو به مردان فنلاندی اختصاص ندن چون دیگه فرزند آوری فنلاندی ها زیر سوال مرخصی می ره!

تیر خلاص به فساد سیستماتیک با شفاف‌سازی/ چرا مقابله با فساد راه به جایی نبرده است؟می‌دانیم که فقر و فساد در ارتباط مستقیم با هم هستند، اما در سال‌های اخیر به‌رغم بیان اظهارات متعدد درباره مقابله با فساد، اتفاق چشمگیری رخ نداده است.

هواپیماهای باری امارات متحده عربی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر در شرق لیبی ادامه می‌دهند.شبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر فرودگاه بین‌المللی معیتیقه در طرابلس را هدف قرار دادند.08.فوریه2020 آمار کل قربانیان فوت شده در اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور به 636 تن افزایش یافته است.

08.02.02.2020 طرابلس/ خبرگزاری آناتولی هواپیماهای باری امارات متحده عربی از 12 ژانویه گذشته تاکنون دست‌کم با انجام 40 پرواز به شرق لیبی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر پرداختند.. طی 12 تا 26 ژانویه 37 پرواز بدین شکل از امارات به شرق لیبی صورت گرفته و هواپیماهای باری امارات متحده عربی برای مخفی نگاه داشتن محل فرود خود، سیستم ردیابی هواپیماها را خاموش کرده‌اند. وزارت حمل‌و‌نقل دولت مشروع وفاق ملی لیبی طی بیانیه‌ای اعلام کرد که پروازها از فرودگاه بین‌المللی معیتیقه به دلیل این حملات راکتی موقتا به حالت تعلیق درآمده است. همچنین سه فروند هواپیمای باری دیگر نیز شب گذشته با برخاستن از فرودگاه نظامی در شهر ابوظبی، بار خود را در نکته مرزی غرب مصر و شرق لیبی تحویل نیروهای شبه نظامی وابسته به خلیفه حفتر داده‌اند. این تعداد از افراد مبتلا به ویروس در ایتالیا که اغلب آنها شهروندان ایتالیایی هستند در پایگاهی نظامی در جنوب رم پایتخت این کشور قرنطینه شده‌اند.

استفاده از هواپیماهای آنتونوف-124 در برخی از این پروازها که ظرفیت انتقال 150 تن بار را دارد نشانه ابعاد کمک لجستیکی امارات به شورشیان تحت فرمان خلیفه حفتر در لیبی است.. امارات متحده عربی همچنین شهروندان سودانی را با فریب و ترغیب برای جنگیدن به لیبی می‌فرستد. .