امارات به شبه‌نظامیان حفتر سلاح و تجهیزات می‌فرستد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هواپیماهای باری امارات متحده عربی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر در شرق لیبی ادامه می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی

هواپیماهای باری امارات متحده عربی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر در شرق لیبی ادامه می‌دهند.هواپیماهای باری امارات متحده عربی از 12 ژانویه گذشته تاکنون دست‌کم با انجام 40 پرواز به شرق لیبی به انتقال سلاح و تجهیزات به شبه‌نظامیان حفتر پرداختند.

طی 12 تا 26 ژانویه 37 پرواز بدین شکل از امارات به شرق لیبی صورت گرفته و هواپیماهای باری امارات متحده عربی برای مخفی نگاه داشتن محل فرود خود، سیستم ردیابی هواپیماها را خاموش کرده‌اند. همچنین سه فروند هواپیمای باری دیگر نیز شب گذشته با برخاستن از فرودگاه نظامی در شهر ابوظبی، بار خود را در نکته مرزی غرب مصر و شرق لیبی تحویل نیروهای شبه نظامی وابسته به خلیفه حفتر داده‌اند.

استفاده از هواپیماهای آنتونوف-124 در برخی از این پروازها که ظرفیت انتقال 150 تن بار را دارد نشانه ابعاد کمک لجستیکی امارات به شورشیان تحت فرمان خلیفه حفتر در لیبی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله نیروهای خلیفه حفتر به فرودگاه معیتیقه در طرابلسشبه‌نظامیان وابسته به خلیفه حفتر فرودگاه بین‌المللی معیتیقه در طرابلس را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ترکیه: به حملات علیه پایگاه‌های نظارتی در ادلب به شدت پاسخ داده خواهد شدوزارت دفاع ترکیه: به حملات علیه پایگاه‌های نظارتی در ادلب به شدت پاسخ داده خواهد شد گمشین بابا تجاوزگرای خائن فرق شما با رژیم منحوس صهیونیستی چیه گمشین داخل خاک خودتون
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان مبتلا به ویروس کرونا در چین به 636 تن افزایش یافتدر پی گزارش مرگ 69 تن دیگر از مبتلایان به ویروس جدید کرونا در شهر ووهان مرکز ایالت هوبی چین، جمعه 7
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض فعالان به ارسال تسلیحات فرانسوی به عربستان در بندر شربورگدر تجمع روز پنج‌شنبه در بندر شربورگ حدود ۱۰۰ نفر از اعضا سازمان‌های حقوق بشری از جمله عفو بین‌الملل، در اعتراض به حضور کشتی عربستان چند پلاکارد با نوشته‌هایی همچون «جنایات جنگی در یمن» و «ساخت فرانسه» در دست گرفته بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فنلاند به مردان، به اندازه زنان زایمان‌کرده مرخصی می‌دهدفنلاند به مردان، به اندازه زنان زایمان‌کرده مرخصی می‌دهد دولت ائتلافی جدید فنلاند که از پنج حزب تشکیل شده است توسط زنانی اداره می شود که چهار نفر آنها زیر سی و پنج سال سن دارند. ماهم مجلس خبرگانی داریم که رادیکال سنشون 35سال ست. یعنی چه به مردان به اندازه زنان زیمان کرده مرخصی میدهد.به زنانی که اصلان زیمان نمی کنن چی. هرزنی که زیمان کنه فکرکنم 6ماه مرخصی میدن.مردانم باید زیمان کنن یاهمینجوری بدون زیمان مرخصی میدن.ماکه نفهمیدیم شمافهمیدین. 😀 خیلی هم خوب، امیدوارم سال دیگه مرخصی زایمان برابر سه بچه رو به مردان فنلاندی اختصاص ندن چون دیگه فرزند آوری فنلاندی ها زیر سوال مرخصی می ره!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تیر خلاص به فساد سیستماتیک با شفاف‌سازی/ چرا مقابله با فساد راه به جایی نبرده است؟می‌دانیم که فقر و فساد در ارتباط مستقیم با هم هستند، اما در سال‌های اخیر به‌رغم بیان اظهارات متعدد درباره مقابله با فساد، اتفاق چشمگیری رخ نداده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »