امارات: حمله حوثی‌ها به خاک ما بدون مجازات نمی‌ماند | DW | 17.01.2022

27/10/1400 11:19:00 ب.ظ

امارات متحده عربی که خاکش هدف حمله پهپادهای شبه‌نظامیان حوثی یمن قرار گرفته، این حمله را 'تروریستی' نامید و آن را به‌شدت محکوم کرد. وزارت خارجه امارات تأکید کرد که حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می‌داند.

امارات متحده عربی که خاکش هدف حمله پهپادهای شبه‌نظامیان حوثی یمن قرار گرفته، این حمله را 'تروریستی' نامید و آن را به‌شدت محکوم کرد. وزارت خارجه امارات تأکید کرد که حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می‌داند. فرودگاه ابوظبی در این بیانیه این حمله"تروریستی" خوانده و تأکید شده که امارات به این موارد پاسخ...

فرودگاه ابوظبی در این بیانیه این حمله"تروریستی" خوانده و تأکید شده که امارات به این موارد پاسخ خواهد داد و حق پاسخگویی را برای خود محفوظ می‌داند. پلیس امارات نیز تأیید کرده که در تحقیقات اولیه قطعات کوچکی را که احتمالا مربوط به پهپاد است، پیدا کرده است.

عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه امارات این حمله را"ناقض قوانین بین‌المللی و انسانی" خواند. امارات این حملات را"تجاوز جدید حوثی‌ها" خوانده است. شبه‌نظامیان حوثی اخیرا یک کشتی را با پرچم امارات در دریای سرخ توقیف کردند.

حملات جدید حوثی‌ها در حالی صورت می‌گیرد که مذاکرات اتمی بین جمهوری اسلامی و قدرت‌های جهانی هنوز به نتیجه نرسیده و آمریکا در تلاش است تا با رسیدن به نتیجه‌ای قابل قبول توافق اتمی با ایران را احیا کند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اعراب فراموش نه کنند که دولت شیعه ایران درصدد وتولید تروریست هادرمنطیقه وجهان می باشد.ایالت متحده واعراب بایدایران رانا بود کنند حوثی های تروریست که بنیان گذاران ان دولت فاشیست و متعصب شیعه ایران می باشد. اعراب باید جواب دندان شکن به حکومت ایران بدهند.

انفجار مرگبار در ابوظبی؛ امارات از احتمال حمله پهپادی و حوثی‌ها از «حمله گسترده» سخن گفتندبه گزارش خبرگزاری دولتی امارات عربی متحده سه نفر در انفجارها و آتش‌‌سوزی ابوظبی کشته شدند. بنا به همین گزارش شش نفر نیز مجروح شده‌اند. دوران بزن دررو تمام شده یمن

واکنش‌ها به «حمله حوثی‌ها» به امارات؛ اتحادیه اروپا، آمریکا و سازمان ملل محکوم کردندسازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و بیشتر کشورهای جهان عرب «حمله پهپادی حوثی‌ها» به امارات عربی متحده را محکوم کردند. کودک کشی، به خاک و خون کشیدن زن و بچه، نابود کردن زیرساخت ها، و ...، چی؟ تناقض بحران_فلسفی! به کدوم گناه آخه بی وجودا؟؟ یمن بس چرا کودک کشی در یمن و محکوم نکردن؟ انتقام_سخت قدرتنمائی بساط شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با حوثیها، برای صلیبچیهای سودجو و بیخرد است البته این ترقه بازی ذهنی مشترک معرکه گیری کارگردانی خود استعمار جهانی صلیبچیهاست.

محققان ویروسی را که منجر به بیماری «ام اس» می‌شود شناسایی کردندشرکت داروسازی مدرنا که این روزها نامش به دلیل تولید واکسن کرونا بر سر زبان‌ها افتاده هفته گذشته اعلام کرد که آزمایش بالینی واکسن این ویروس را بر روی انسان آغاز کرده است.

ابراهیم رئیسی: اسامی بدهکاران بدحساب بانکی را منتشر و دست آن‌ها را قطع کنیدبانک مرکزی ایران تاکنون رقم دقیق معوقات بانکی را منتشر نکرده است اما اظهارات جسته و گریخته مقامات ایران نشان می‌دهد که این رقم حدود ۲۳۶ هزار میلیارد تومان است. این قرمساق از کی میخواد دست دزدان را قطع کنه؟ کدوم قرمساق رییس قوه قضاییه بود؟ در زمان اون قرمساق کسی دزد و بدهکار نبود؟ از کدوم قرمساق میخواد که این کار را بکنه؟ قرمساق در قرمساق ملت گــه غیرت اسلام زده بی هویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه ملت خر هم حتما شعار های پو پولیستی احمدی نژاد کوسکشو را یادشون رفته بـــــــــــــــــــگم بــــــــــــــــــگم؟؟

آمریکا حمله حوثی‌ها به ابوظبی را محکوم کرد؛ تاکید بر همکاری با امارات و شرکای بین‌المللی برای پاسخگوییآنتونی بلینکن وزیر خارجه ایالات متحده روز دوشنبه در تماس با همتای اماراتی خود اقدام شورشیان حوثی مورد حمایت حکومت ایران در حمله به ابوظبی را محکوم کرد. مشاور امنیت ملی کاخ سفید نیز در بیانیه‌ای این حمله را تروریستی خوانده و آن را به شدت محکوم کرد و گفت، حوثی‌ها مسئولیت این حمله را بر عهده... واقعا کلمه ای غیر از محکوم کردن در میان دولتها پیدا نمیشود؟چقدر حالم از کلمه بهم میخوره آنتونی بلینکن گوه خورد! این کون لختی که جو اسلیپی انداخته بیرون جلوی جمهوری اسلامی حالا حالاها روز خوشتونه جاکشای دغلکار! نه_به_جمهوري_اسلامي هر بشکه نفت چند!میلیاردها دلار سیستم پدافندی آمریکایی چرا از پایتخت اَمارات ب نحو اَحسَنت مُحافِظَت نکرد🤔 حال حساب کنید اگر تاسیسات عظیم نفت شیوخ عربی موشک باران پهپاد باران ودُچار اختلال بشود هر بُشکه نفت چند میشود! بایدن نادان تولید نفت آمریکا را بشدت کاهش داد و این خطرناک است

وزیر خارجه امارات: حملات جنایتکارانه حوثی‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماندشیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر خارجه امارات حملات شبه‌نظامیان «تروریست» حوثی به مناطق و تاسیسات غیرنظامی در خاک امارات متحده عربی را محکوم کرد.به گزارش نزدیک به ۹ ساله هیچ غلطی نکردین و نتونستین بکنین بهترین پاسخی که میتوانید بدهید خفه شدن و سکوت است متاسفانه اماراتی ها شریک خوبی پیدا نکرده بودند؟ دولت سعودی