اماده باش شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر و مسیل ها در پی تشدید بارش ها در تهران

22/12/1399 06:03 ب.ظ

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران از امادگی کامل شهرداری برای ساماندهی حجم زیاد بارش های زمستانی و بهاری خبر داد و گفت: تمامی مسیل ها و رودخانه به صورت مستمر رصد و پاکسازی می شوند.

اصغر عطایی در گفت وگو با ایسنا در این باره گفت: از ساعت ٣:٣٠ بامداد امروز بارش در شهر تهران اغاز شده و با توجه به اطلاع قبلی که داشتیم آمادگی کامل در سطح شهر تهران وجود داشت.وی افزود: از روزهای قبل نیز پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها انجام شده بود و همه نیروهای اجرایی خدمات شهری در مناطق ٢٢ گانه و مدیران ستادی اماده باش بودند و وضعیت بارش هم مستمر رصد می شود.

وی افزود: از روزهای قبل نیز پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها انجام شده بود و همه نیروهای اجرایی خدمات شهری در مناطق ٢٢ گانه و مدیران ستادی اماده باش بودند و وضعیت بارش هم مستمر رصد می شود. عطایی ادامه داد: باتوجه به پیش بینی ادامه بارش ها برای امشب و فردا ، رصدها ادامه دارد و خوشبختانه تا این لحظه مشکلی که سطح شهر را تحت تاثیر قرار دهد نداشته ایم و موارد جزیی ابگرفتگی هم با حضور سریع نیروها در سطح نواحی ١٢٤ گانه برطرف می شوند.

وی تاکید کرد: به این ترتیب امادگی کامل وجود دارد در صورت ادامه بارش هم مشکلی نخواهیم داشت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

فدراسیون جهانی جودو برای ۲۸ ماه دیگر جودوی ایران را از حضور دررقابت ها محروم کردفدراسیون جهانی جودو روز پنج شنبه اعلام کرد محرومیت های تیم ملی جودوی ایران از شرکت در رقابت های بین المللی ادامه خواهد یافت. خب من بجای رئیس فدراسیون جودو استعفا میدم... چه خوب ، ولی باید این‌محرومیت را منوط به پایان رژیم جمهوری اسلامی میکرد

سال ۱۴۰۰ سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» نامگذاری شدحضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خود سال ۱۴۰۰ را سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» نامگذاری کردند و فرمودند:شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه کاملاً محقق شود.

جهانگیری: آمریکایی ها باید تحریم ها را بردارندمعاون اول رییس جمهور گفت: آمریکایی ها باید تحریم ها را بردارند تا بتوانیم زندگی بهتری برای مردم و توسعه کشور رقم بزنیم. چشم همین الان یه مشت دلقک شدن راس نظام شکر خدا همیشه سوژه برا تمسخر شدن خودشون مورد عنایت قرار داده شدن خودشون دست مردم میدن خدایاااا ما نخایم اینا با دلقک بازیاشون اشک مارو در نیارن باید کیو ببینیم چشم، چند بار میگویید شما کار دیگری ندارید؟ تو مگر نمیگفتی اگر قرار باشه کارها را با بودجه فراوان انجام داد که پس تخصص به چه درد میخوره!

میراث روحانی برای دولت 1400- اخبار خواندنی - اخبار رسانه ها تسنیم | Tasnimمیراث روحانی برای دولت ۱۴۰۰ این آمارها را کاندیداهای انتخابات ۱۴۰۰ بخوانند ۸ سال با رشد اقتصادی صفر رکورددار تورم در ۶۰ سال اخیر صعود ۷۰۰ درصدی دلار رکورد ۱۰ ساله شکاف طبقاتی رشد ۶۵۰ درصدی قیمت مسکن سفره‌هایی که خالی شدند دولت_تدبير_و_اميد گزارش کامل: Rouhani_ir HassanRouhani Rouhani_ir HassanRouhani علت ان: تزوير و ريا و نه تدبير و اميد اميد واهي به حل مشكلات مردم ايران بدست امريكا برادر جناب روحاني دزد برادر معاون دزد زنگنه با وجود قرداد كرسنت و دزديهاي قبل وزير تفت دروغ در باره آزادي پولهاي ايران از كره جنوبي بي توجهي به توانايي داخلي سياست ضعيف در برجام Rouhani_ir HassanRouhani عجب اینم از حسن کلید... رفسنجانی خاتمی احمدی نژاد قبلی ها گفتین دزد و خائن بودن قرن ۲۱ هست ،بسه دیگه.... هستن هنوز آدمایی که خر فرضشون کنید ،اما چند ساله که از تعداد اون خرها داره کمتر میشه. مردم، مردم چند سال پیش نیستن سخته دیگه گول بخورن تسنیم جان

خرید محصولات غذایی از طریق شناسایی چهره در روسیه؛ خنده کرملین و خشم حقوق بشری هااز این پس در برخی از فروشگاه های محصولات غذایی در روسیه می توانید بدون کیف پول خود خرید کنید. فناوری «شناسایی چهره» در این فروشگاه های راه اندازی شده است. حامیان دموکراسی و حقوق بشر این فناوری را متناقض حقوق اولیه بشری می دانند.

اصغر عطایی در گفت وگو با ایسنا در این باره گفت: از ساعت ٣:٣٠ بامداد امروز بارش در شهر تهران اغاز شده و با توجه به اطلاع قبلی که داشتیم آمادگی کامل در سطح شهر تهران وجود داشت.

وی افزود: از روزهای قبل نیز پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها انجام شده بود و همه نیروهای اجرایی خدمات شهری در مناطق ٢٢ گانه و مدیران ستادی اماده باش بودند و وضعیت بارش هم مستمر رصد می شود.

عطایی ادامه داد: باتوجه به پیش بینی ادامه بارش ها برای امشب و فردا ، رصدها ادامه دارد و خوشبختانه تا این لحظه مشکلی که سطح شهر را تحت تاثیر قرار دهد نداشته ایم و موارد جزیی ابگرفتگی هم با حضور سریع نیروها در سطح نواحی ١٢٤ گانه برطرف می شوند.

وی تاکید کرد: به این ترتیب امادگی کامل وجود دارد در صورت ادامه بارش هم مشکلی نخواهیم داشت.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه بارش ها در سال گذشته به انتهای اسفند ماه و فروردین شیفت پیدا کرده بود، اظهار کرد: برای امسال هم پیش بینی می شود حجم زیاد بارش ها را مثل سال گذشته در بهار و ابتدای سال داشته باشیم لذا پیش بینی شده پس از هر بارش پاکسازی رسوبات بارش قبلی بلافاصله انجام شود و رصد مستمر هم ادامه دارد به این ترتیب همه چیز در شرایط مطلوب قرار دارد.