العربية

العربية

امارات: تجاوز ترکیه به خاک سوریه دخالتی آشکار در امور داخلی کشورهای عربی است

امارات: تجاوز ترکیه به خاک سوریه دخالتی آشکار در امور داخلی کشورهای عربی است #العربية

10.10.2019

امارات: تجاوز ترکیه به خاک سوریه دخالتی آشکار در امور داخلی کشورهای عربی است العربية

دولت امارات متحده عربی، شامگاه چهارشنبه 9 اکتبر 2019 با شدیدترین لحن «تجاوز نظامی ترکیه» به سوریه را

در این بیانیه تاکید شده: «موضع دولت امارات ثابت و مخالفت با هر اقدامی است که به حاکمیت و امنیت ملی عربی ضربه زده، امنیت و صلح بین‌المللی را تهدید ‌کند.»

از سویی یک منبع مسئول در وزارت خارجه سعودی چهارشنبه 9 اکتبر 2019 اظهار داشت، پادشاهی عربی سعودی «تجاوز» ارتش ترکیه به مناطق شمال شرق سوریه را تعدی آشکار علیه وحدت، استقلال و حاکمیت سرزمینی سوریه دانسته و محکوم می‌کند.

این منبع مسئول همچنین هشدار داد که صرف نظر از بهانه‌هایی که ترکیه رواج می‌دهد، خطر تجاوز به شمال شرق سوریه می‌رود تا پیآمدهای منفی برای امنیت و ثبات منطقه داشته باشد، به ویژه اینکه تلاش‌های بین‌المللی در مبارزه با گروه تروریستی «داعش» در آن مناطق را تضعیف خواهد کرد.

ادامه مطلب: العربیہ فارسی

تجاوز 'امارات و عربستان' به خاک 'یمن' هم دخالتی آشکار در امور داخلی کشورهای عربی همسایه است. متجاوزعربستان - امارات -ترکیه مادر شیوخ امارات رو باید گایید خودتون دارید به یمن تجاوز میکنید گوه نخورید گوه خورد امارات با مصر و عربستان حضور هزاران جنگجو افغان هندی پاکستانی عراقی لبنانی و کشتار مردم مظلوم سوریه باحمایت روسیه و ایران چیزی از استقلال سوریه تحت حاکمیت خاندان فاسد اسد باقی نمانده

نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب به درخواست مصر در واکنش به «تجاوز ترکیه» به سوریههمزمان با افزایش نگرانی‌ها و واکنش‌های گسترده بین‌المللی به یورش نظامی ترکیه به شمال سوریه، اتحادیه اتحادیه_عرب اول فکری بحال سوریه و یمن و مصر بکند بعد بلبلزبانی. البته بسیار خوشحالم که چهره واقعی”برادران” عرب برای ترکان ترکیه رویت میشود. امیدوارم روزی دست از این احساسات احمقانه اتحاد_اسلامی بردارند. مادر قحبه های چند رو کوسکشا یهو‌ سوریه شناس شدن

پادشاهی سعودی «تجاوز» ترکیه به شمال شرق سوریه را محکوم کردیک منبع مسئول در وزارت خارجه سعودی چهارشنبه 9 اکتبر 2019 اظهار داشت، پادشاهی عربی سعودی «تجاوز» ارتش معلومه چرا 😂 کور به کور میگه .... به چشمت

واکنش‌ها به حمله نظامی ترکیه به سوریهسوریه به ترکیه هشدار داده بود که اقدام نظامی علیه کردها، ضربه‌ای کشنده به کل روند سیاسی حل بحران سوریه خواهد بود.

هشدار سوریه به ترکیه: حمله آنکارا به معنای پایان مذاکرات آستانه استدولت سوریه به ترکیه هشدار داد، اقدام نظامی علیه کردها، ضربه‌ای کشنده به کل روند سیاسی حل بحران سوریه خواهد بود.

اینفوگرافی| ترکیه به کدام مناطق سوریه حمله کرد؟ساعاتی پیش ارتش ترکیه به شمال‌شرق کشور سوریه حمله کرد. ترکیه گفته هدف از این حملات، ایجاد منطقه‌ای امن به وسعت 30 کیلومتر در عمق خاک سوریه است. ماله‌کش ترکیه هم شدید؟

خطر قدرت‌گیری مجدد داعش در اثر حمله ترکیه به سوریه جدی است | DW | 08.10.2019نیروهای دموکراتیک سوریه قدرت‌گیری داعش را یکی از پیامدهای عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه می‌دانند. برخی از تحلیلگران بر این باورند که حمله ترکیه به کردها در شمال سوریه به مبارزه علیه 'دولت اسلامی' (داعش) آسیب می‌زند.

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

10 اُكتبر 2019, پنجشنبه اخبار

اخبار قبلی

اینفوگرافی| ترکیه به کدام مناطق سوریه حمله کرد؟

اخبار بعدی

کمالوندی: کاهش تعهدات هسته‌ای ایران، برنامه‌ریزی غربی‌ها برای توقف کشورمان را بر هم زده است
اخبار قبلی اخبار بعدی