ال‌جی از بازار گوشی‌های هوشمند «کنار می‌کشد»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ال‌جی از بازار گوشی‌های هوشمند «کنار می‌کشد» جزئیات بیشتر🔽

رسانه‌های کره جنوبی گزارش کرده‌اند که شرکت تولید محصولات الکترونیکی ال‌جی قصد دارد از بازار تولید گوشی‌های هوشمند خارج شود و کارمندان این بخش را به سایر واحدهای تجاری خود منتقل کند.

یک منبع آگاه در شرکت ال‌جی به روزنامه تایمز کره جنوبی گفته است: «ال‌جی گزینه‌های مختلفی مانند فروش، جدا کردن بخش تلفن همراه و خروج کلی را در نظر داشت اما به تازگی تصمیم گرفته است به طور کلی از این بازار خارج شود.» احتمال خروج این شرکت از بازار تجارت تلفن‌های هوشمند زمانی در ماه ژانویه امسال قوت گرفت که کوون بونگ سئوک، مدیر عامل ال‌جی الکترونیکس، اذعان کرد که این شرکت در حال بررسی سرنوشت بخش ارتباطات تلفن همراه خود است.ناظران صنعت گوشی‌های همراه هوشمند انتظار داشتند این تصمیم در جلسه ۲۴ مارس به اطلاع هیئت مدیره این شرکت برسد، با این حال در آن مقطع زمانی مسئولان شرکت گفتند که هنوز در حال بررسی گزینه‌های پیش رو هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خیلی وقته کنار کشیده

گوشی های الجی به درد خود کار خانه الجی میخوره هنگ می‌کنه شارژ نگا نمیکنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوریشکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری یک عضو هیات رییسه مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان از رییس جمهوری و وزیر خارجه و همچنین درخواست تحقیق و تفحص از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازار خاموشی؛ پیشنهاد مجلس برای عبور از پیک تابستان/ لزوم افزایش تهاتر برق با همسایگانسخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: بازار خاموشی روشی است که می‌توان برای عبور از زمان پیک تابستان بکار بست، به این ترتیب که افرادی که امکان دارند خاموشی برق خود را به افرادی که به برق نیاز دارند بفروشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حمایت همه‌جانبه از بازار سرمایه، سیاست اصولی و همیشگی دولت استرئیس‌جمهور حمایت همه جانبه از بازار سرمایه را سیاست اصولی و همیشگی دولت عنوان کرد و گفت: سیاسی کردن بازار سرمایه و ورود غیر کارشناسی فعالان سیاسی در اظهار نظر نسبت به بورس از مشکلات امروز بازار سرمایه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جمشید اسدی: فریب مردم برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس از نظر حقوق تجارت «جرم بزرگی» استجمشید اسدی: فریب مردم برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس جرمی بزرگی به لحاظ حقوق تجارت است دکتر جمشید اسدی، اقتصاددان، می‌گوید که دولت حسن روحانی مردم را برای شرکت در بازار بورس فریب داده است دولت چنماه دیگه میره، ولی کل ارکان حکومت از رهبر بگیر تا قوای زیر نظر اون ملت بیچاره را دعوت کردن،اونم تو اوج هیجانات بازار، لطفا یه گزارش مفصل بسازید،جوری نشه فکر کنیم دارید گناه حکومت را میشورید وهر دوره سر یک دولتی خالی میکنید و تمام. توحکومت فاشیستی جان و مال مردم مهم نیست برای نجات جمهوری آخوندی اسلامی از سقوط اینها هر کاری میکنند. به این فاجعه انسانی باید پایان داد نه_به_جمهوری_اسلامی و نه به ترکمانچای_چینی ایکاش به همون سرعت سیلی زننده به روحانی تقلبی رو پلیس گرفت چپاولگران بورس و دزدان بیت المال رو هم میگرفتن؟؟؟ایکاش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »