الیوت آبرامز: حمله ایران و عوامل نیابتی آن به آمریکایی‌ها با «واکنش سهمگین ایالات متحده» رو‌به‌رو خواهد شد

01/09/1399 12:10:00 ق.ظ

🔺الیوت آبرامز: حمله ایران و عوامل نیابتی آن به آمریکایی‌ها با «واکنش سهمگین ایالات متحده» رو‌به‌رو خواهد شد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا می‌گوید که واکنش آمریکا به حملات ایران و گروه‌های نیابتی‌اش علیه منافع و نیروهای ایالات متحده بسیار شدید خواهد بود و آنها از کرده خود پشیمان خواهند شد.

آقای آبرامز در گفت‌و‌گویی با شبکه العربیه که بخش‌هایی از آن روز جمعه ۲۰ نوامبر منتشر شد، گفت، ایران خود را وقف تهاجم، بی‌ثباتی، و تروریسم در سراسر خاورمیانه و فرای آن کرده و از این رو بر مبنای مصلحت خود گهگاه با اعضای القاعده، که آنها هم خود را وقف فعالیت‌های تروریستی کرده‌اند، کار می‌کند.

الیوت آبرامز در ادامه خاطر نشان کرد: «از این رو حقیقتا نباید شگفت‌آور باشد که ارتباطی در کار باشد. به نظر می‌رسد ایران می‌خواهد مطمئن شود که القاعده محو نخواهد شد؛ چرا که برخی کشورها و مردمی که القاعده به آنها حمله می‌کند، افرادی هستند که ایران مایل است هدف حمله قرار گیرند.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

شما سال۱۳۳۲ با کودتا در ایران آغازگر مناقشه بودید،شما فقط به کشورهای خلع سلاح شده مثل عراق و یا بدون حکومت مثل افغانستان حمله میکنید که همان هم ۷ هزارمیلیلرد دلار خرج روی دستان گذاشت(به گفته ترامپ). اگردرمنشورسازمان ملل ذکرشودکه هیچ گروه سیاسی حاکم برکشورهای جهان مجازبه تشکیل شبه نظامی فراترازسه نیروی نظامی قانونی ارتش;زمینی،هوایی ودریایی نیست.ودرصورت ایجادچنین شبه نظامیان کاذب وغیرقانونی،سریع باآنهابرخوردشوددیگرجهان شاهددیکتاتوری،ناامنی وجنایت نخواهدبود.

بعد از 40 سال مدارا و خویشتن داری حالا وقتش رسیده یک درس حسابی به ملایان شیعه 12 امامی و ولی فقیه داده بشه . KINGVALA آبرامز غلط کرد!😇 عکس آن هم صحیح است : هر حمله امریکا به ایران با واکنش سهمگین ایران علیه تمام منافع،نیروها و پایگاههای امریکا در سراسر جهان روبرو خواهد شد زمانه تغییر یافته،خطائی کنید کتک شدیدی خواهید خورد

آبرامز غلط کرد!😇 عکس آن هم صحیح است : هر حمله امریکا به ایران با واکنش سهمگین ایران نسبت به تمام منافع،نیروها و پایگاههای امریکا در سراسر جهان روبرو خواهد شد زمانه تغییر یافته،خطائی کنید کتک شدیدی خواهید خورد حرف خیلی شنیدیم و گوشمون پر است اگر واقعا کاری میخواهید انجام دهید در عمل ثابت کنید از این بادها و رجز خوانیها هم یک بچه 8ساله میتونه در کند

انشاالله ياد نره

😂😂😂😂😂 کچل برو فکر کار باش ترآمپ رفت برو لب مرداب بگوز قورباغه ها از تو بترسند.بعد از جنگ جهانی دوم . آمریکا چند تا جنگ پیروز شده ؟ هیچ چی همین تشر کافی بود تا سپاه تروریست و مزدوراش، دیگه واسه تکون خوردن هم ،پشت پرده به آمریکا بگن: آقااا اجازه؟ تكبيييير احتمال جنگ هست، خصوصا اینکه چند روز قبل حمله راکتی به منطقه سبز بغداد صورت گرفته بود و به احتمال زیاد با حمایت جمهوری اسلامی این حمله صورت گرفته است. با تغییر وزیر دفاع آمریکا در مدتی قبل و خارج کردن ناو هواپیما بر از خلیج فارس و بردن آن به محلی امن تر، احتمال حمله به ایران هست.

داداش اینا خایه ندارن شما ریاست جمهوری پس بگیرید فعلا Mr. Abrams; please bear in mind that this attack was planned by Democrats and done by Mullahs’ regime Mercenaries to provoke Trump administration to react and retaliate . You may refrain from any reaction till second round of presidency of Mr. Trump.

تو اینقدر قیافه ات ترسناکه همین که می بینند ات میترسند دیگه به جایی حمله کنند مموتی8سال رئیس جمهوربودتاروزآخرمیگفت لیست مفسدین تو جیبمه هیچ وقت هم رو نکردترامپ عوضی هم4سال فقط تهدیدوتحریم کردکه همه اش هم دودش تو چشم مردم ایران رفت و منفعتش تو جیب حاکمان فقط فضای کشور امنیتی تر شد 2020_infinite به نیروهاتون حمله میکنن میلیون ها دلار برا تقلب انتخاباتیتون خرج میکنن آغا خواهشا حمله کنید هم مارو هم خودتونو از شر این بی شرفا خلاص کنید مرسی اه

بوشوک داره زیاد زر میزنه این بار هدفتون کیه؟؟؟؟ Less talk and more action ..its time to prove it to everybody . برید بمیرید بابا بی عرضه ها خوب دیگه اکه تا الان نفهمیدی کار رهبر چلاقت به زودی تموم میشه٬ خیلی خری آیت الله صدای آمریکا!