الیوت آبرامز: بعید است ایران پیش از آغاز دوره آینده ریاست جمهوری در آمریکا دست به اقدام تلافی‌جویانه بزند

04/12/2020 10:49:00 ب.ظ

الیوت آبرامز: بعید است #ایران پیش از آغاز دوره آینده ریاست جمهوری در #آمریکا دست به اقدام تلافی‌جویانه بزند

ایران, آمریکا

الیوت آبرامز : بعید است ایران پیش از آغاز دوره آینده ریاست جمهوری در آمریکا دست به اقدام تلافی‌جویانه بزند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

۳آذر گفت بعید است که ایران پیش از آغاز دوره ریاست جمهوری جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده در روز ۲۰ ژانویه، دست به اقدامی برای تلافی ترور محسن فخری‌زاده، از عوامل کلیدی برنامه‌های هسته‌ای و موشکی جمهوری اسلامی، بزند.الیوت آبرامز در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز گفت که تهران به شدت نیازمند کاهش تحریم‌های آمریکا است و در حالی که جو بایدن از بیستم ژانویه آینده قرار است جانشین دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی، شود این موضوع یکی از عوامل کلیدی در محاسبات آنها برای تصمیم‌گیری خواهد بود.

این مقام ارشد دولت ایالات متحده خاطرنشان کرد: «اگر آنها خواستار کاهش تحریم‌ها باشند، می‌دانند که بعد از ۲۰ ژانویه باید وارد نوعی مذاکره شوند و باید در این فکر باشند که نمی‌خواهند ... از حالا تا ۲۰ ژانویه دست به تحرکاتی بزنند که کاهش تحریم‌های اعمال شده علیه کشورشان را دشوارتر کند.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

الان اگه تک تک سرداران سپاه و مقامات جمهوری اسلامی رو کتلت کنید ،جمهوری اسلامی خفه خون میگیره با پرچم سبز یا حسن و صبر استراتژیک😂 you can run but you can't hide خفه انگل صهیونیست جناب قدوق بعد چطور؟

بلینکن: مسیر دیپلماسی با ایران باز است/ خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار استبلینکن: *مسیر دیپلماسی با ایران باز است *خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار است *باید روی توافقی کار کنیم که طولانی مدت‌تر و مستحکم‌تر از توافق اصلی است *قدم اول بازگشت ایران به پایبندی خواهد بود * ایران هنوز از پایبندی فاصله زیادی دارد عه تو هم که همون حرف پرزیدنت کله زرد رو میزنی؟ گفته بودن سگ زرد برادر شغاله ایران در توافق هسته ای حضور دارد،اگر امریکا در صدد بازگشت به این توافق است،باید به ابتدا به تعهدات خود (لغو تحریم های غیر قانونی ترامپی)عمل کند ایران در باره سیستم دفاع موشکی خود مذاکره ای نخواهد کرد،اما در مورد اقدامات بی ثبات کننده امریکا در منطقه آماده مذاکره است! خاک بر سرش

تصمیم آمریکا برای خروج نیروهایش از سومالی ناراحتی برخی از سومالیایی‌ها را در پی داشته است🔺تصمیم آمریکا برای خروج نیروهایش از سومالی ناراحتی برخی از سومالیایی‌ها را در پی داشته است ⚡️شماری از سومالیایی ها از تصمیم پرزیدنت ترامپ در آخرین روزهای رئیس جمهوری خود در آمریکا برای خارج کردن نیروهای آمریکا یی ناراحت شده اند. غلط کردید...

دولت موافق اخذ مالیات از اینفلوئنسرها است/ آغاز اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مرداد ۱۴۰۰رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه اخد مالیات از اینفلوئنسرها ایده خوبی است و موافق اجرای آن با رعایت انصاف هستیم، گفت: اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مردادماه سال 1400 شروع می‌شود. هرگز مالیات اجرایی نمیشه میدونی چرا؟چونکه مسئولین بیشتر از همه باید مالیات بدن

الیوت آبرامز از دیدار با تیم انتقالی رئیس جمهوری منتخب آمریکا درباره توافق ایران خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. آمریکا پس از ترامپ به دست کج کاملا هریس هندی و بایدن به طویله تبدیل میشه ، شاه ایران رو آواره کردید و آخوند را کردین تو کون ملت ایران و خندیدید ، چوب خدا صدا نداره وقتی میزنه دوا نداره ، آه و ناله مردم ایران دامن سیاستمداران آمریکایی رو خواهد گرفت ، نور بر تاریکی پیروز است صدای امریکا خفه لطفا The Islamic Republic demands ransom from Europe through nuclear blackmail and hostage-taking. So long as Europe responds with vapid statements followed by commercial overtures, it will continue to enable this regime's attacks against both its strategic interests and its people.

شرکت امنیت سایبری آمریکا: 200 سازمان هک شده است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimشرکت امنیت سایبری آمریکا : ۲۰۰ سازمان توسط روسیه هک شده است ۳ منبع نزدیک و آگاه به تحقیقات شرکت امنیت سایبری Recorded Future به بلومبرگ گفته‌اند که هکرها توانسته‌اند به شبکه‌های رایانه‌ای حداقل ۲۰۰ سازمان نفوذ کنند حملات_سايبرى

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا روز پنجشنبه ۱ ۳ آذر گفت بعید است که ایران پیش از آغاز دوره ریاست جمهوری جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده در روز ۲۰ ژانویه، دست به اقدامی برای تلافی ترور محسن فخری‌زاده، از عوامل کلیدی برنامه‌های هسته‌ای و موشکی جمهوری اسلامی، بزند.به گزارش ایسنا به نقل از شبکه ان.نیروهای نظامی آمریکایی در سومالی شماری از سومالیایی ها از تصمیم پرزیدنت ترامپ در آخرین روزهای رئیس جمهوری خود در آمریکا برای خارج کردن نیروهای آمریکایی ناراحت شده اند و روز شنبه ۱۵ آذر از جو بایدن، که قرار است رئیس جمهوری بعدی آمریکا باشد، خواستند این تصمیم را تغییر دهد.امیدعلی پارسا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره ساز و کار اخذ مالیات از اینفلوئنسرهای فضای مجازی با بیش از 500 هزار دنبال کننده و تعیین و تکلیف موضوعاتی مانند صفحات غیرحقیقی و طرفدار یک شخص و .

الیوت آبرامز در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز گفت که تهران به شدت نیازمند کاهش تحریم‌های آمریکا است و در حالی که جو بایدن از بیستم ژانویه آینده قرار است جانشین دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی، شود این موضوع یکی از عوامل کلیدی در محاسبات آنها برای تصمیم‌گیری خواهد بود. این مقام ارشد دولت ایالات متحده خاطرنشان کرد: «اگر آنها خواستار کاهش تحریم‌ها باشند، می‌دانند که بعد از ۲۰ ژانویه باید وارد نوعی مذاکره شوند و باید در این فکر باشند که نمی‌خواهند . آر، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با این شبکه در پاسخ به این سوال که آیا سیاست آمریکا هنوز این است که ایران نباید اجازه ی دست یابی به سلاح هسته ای را داشته باشد، گفت: بله این طور است.. او در توئیتی، با اشاره کردن به حساب توئيتری رئیس جمهوری منتخب آمریکا، جو بایدن، از تصمیم کاخ سفید انتقاد کرد.. توافق هسته ای ایران، موسوم به برجام در مسدود کردن تمام راه هایی  که ایران آن موقع برای تولید مواد شکافت پذیر مورد نیاز برای یک سلاح هسته ای پیش رو داشت، بسیار موثر بود. از حالا تا ۲۰ ژانویه دست به تحرکاتی بزنند که کاهش تحریم‌های اعمال شده علیه کشورشان را دشوارتر کند. رییس سازمان امور مالیاتی با اشاره به آخرین اقدامات در بحث اخذ مالیات از خانه‌های خالی و موضوعاتی مبنی بر مبهم بودن دیتاهای ارایه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی گفت: طبق قانون و تقسیم کاری که انجام شده، شناسایی و تشخیص خانه‌های خالی بر عهده وزارت راه و شهرسازی است و سازمان امور مالیاتی بر اساس نتیجه کار وزارت راه و شهرسازی، قانون مالیات را به اجرا می‌رساند.

» درهمين حال هفته گذشته آقای آبرامز گفته بود که انتظار دارد مذاکرات بین ایران و آمریکا در سال آینده انجام شود و بر این باور است که توافقی بین دو طرف در دولت بایدن حاصل خواهد شد. بسیار تاسف بار است که ما از آن خارج شدیم. دولت سومالی که شرایط شکننده ای دارد، قرار است ماه جاری میلادی انتخابات پارلمانی و سپس در اوایل ماه فوریه، انتخابات سراسری برگزار کند. خبرهای دیگر .. فکر می کنم ما این را می دانیم که با خروج (آمریکا) از توافق هسته ای، ایران شروع کرد به لغو کردن محدودیت هایی که توافق بر آن اعمال کرده بود.. الشباب به کشورهای دیگری نیز نظیر کنیا و اوگاندا حمله کرده است و صدها غیرنظامی از جمله آمریکاییان را کشته است. . آن موقع،  توافق زمان گریز را-زمانی که طول خواهد کشید تا ایران بخواهد در سطح (ساخت) سلاح مواد شکافت پذیر تولید کند- یک سال به عقب رانده بود.    لینک کوتاه.