الگوی عرضه دارو از طریق پلتفرم‌های اینترنتی تجربه بین‌المللی موفق و موثقی ندارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

سلامت اخبار

دارو، پلتفرم‌های اینترنتی، تجربه بین‌المللی، سازما

سازمان تعزیرات حکومت اعلام کرد که الگوی عرضه دارو از طریق پلتفرم‌های اینترنتی تجربه بین‌المللی موفق و موثقی ندارد.

الگوی عرضه دارو از طریق پلتفرم‌های اینترنتی تجربه بین‌المللی موفق و موثقی ندارد + اعلام نظر سازمان تعزیرات حکومتیدانش آموختگان علوم انسانی با ۵۲ درصد، بالاترین ضریب اشتغال را دارند

به گزارش ایلنا، سران قوا و جمعی از کارگزاران نظام فردا چهارشنبه پانزده فروردین‌ماه ۱۴۰۳ مصادف با بیست و سومین روز ماه مبارک رمضان با آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد.

آخرین جزئیات حمله به ساختمان کنسولی ایران در سوریه/ سفیر ایران سالم است/ حضور فیصل مقداد در سفارت کشورماندستگیری دو تروریست تکفیری داعش خراسان در قم + عکس

دارو، پلتفرم‌های اینترنتی، تجربه بین‌المللی، سازما

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اینفوگرافی| نگاهی به رتبه ایران و سایر کشورها در شاخص‌ کلی سلامتمعاون وزیر بهداشت گفته «شاخص‌های سلامت در ایران تفاوت چندانی با اروپا ندارد»؛ این موضوع را از طریق گزارش‌های بین‌المللی بررسی کردیم.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کشف تازه دانشمندان درباره قدیمی‌ترین تاتوی جهان روی بدن مرد یخی متعلق به ۵۳۰۰ سال پیشیک تیم بین‌المللی متشکل از باستان‌شناسان، مورخان و هنرمندان خالکوبی شواهدی پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد خالکوبی‌های «اوتسی مرد یخی» از طریق یک ابزار نوک‌تیز ساخته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز پوشش زنده بازگشت ماموریت «کرو-۷» در پلتفرم‌های ناساپوشش زنده بازگشت فضانوردان ماموریت «کرو-۷» از «ایستگاه فضایی بین‌المللی» به زمین، از روز یکشنبه ۱۰ مارس در پلتفرم‌های ناسا آغاز خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قلدری اینترنتی؛ از هر شش کودک یکی آزار و اذیت سایبری را تجربه کردهیک پژوهش بین‌المللی نشان داده است که از هر شش نوجوان تقریبا یک نفر آزار و اذیت سایبری را تجربه کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پشت پرده غذهای ارزانگزارش زیر از مراکز عرضه فست فود و ساندویچ و کباب با قیمت پایین است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تردد ۸.۶ میلیون مسافر با استفاده از ظرفیت حمل و نقل عمومیوزیر راه و شهرسازی از تردد بیش از هشت میلیون و ۶۶۰ هزار مسافر از طریق بخش‌های مختلف حمل و نقل جاده‌ای، هوایی، ریلی و دریایی در ایام نوروز خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »