الکاظمی امروز با مقام معظم رهبری دیدار می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اولین ملاقات حضوری رهبر انقلاب پس از ۵ ماه؛ الکاظمی امروز با مقام معظم رهبری دیدار می‌کند

به گزارش ایلنا، به نقل از نورنیوز، قطعا با توجه به علائق و منافع مشترک تهران و بغداد، این سفر نقش مهمی در افزایش هماهنگی‌های ضروری در سطوح عالی و اتخاذ تصمیمات راهبردی خواهدداشت.با توجه به شیوع کرونا در کشور نزدیک به ۵ ماه است که رهبر انقلاب به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی هیچ‌گونه ملاقات داخلی و خارجی جز موارد کاملا ضروری نداشته‌اند.

اختصاص وقت دیدار حضوری به نخست‌وزیر عراق تنها ملاقات رهبر انقلاب بصورت حضوری در ۵ماه گذشته خواهد بود که نشانه توجه ویژه ایشان به روابط با عراق و علاقه خاص ایشان به مردم این کشور است. به نظر می‌رسد این ملاقات به لحاظ محتوایی و تاثیری که می‌تواند برای آینده روابط دو کشور و مودت بیشتر ملت‌های ایران و عراق داشته باشد حاوی پیام‌های متفاوتی خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه کانادا: جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی امروز در پاریس بررسی می‌شوندوزیر امور خارجه کانادا در پیامی توییتری از تحلیل جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی روز دوشنبه در پاریس خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعات جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی بازیابی شد/ آغاز تحلیل مقدماتی داده‌ها از امروز- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimاطلاعات جعبه‌های سیاه هواپیمای_اوکراینی بازیابی شد این اطلاعات برای تحلیل در اختیار گروه بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری قرار دارد تحلیل مقدماتی این داده‌ها در لابراتوار BEA فرانسه از امروز آغاز می شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جزییات حضور روز سه شنبه نخست وزیر عراق در تهرانجزییات حضور روز سه‌شنبه نخست وزیر عراق در تهران معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور: نخست وزیر عراق در سفر به ایران به دیدار رهبر انقلاب خواهد رفت و با رئیس‌جمهور و رییس مجلس دیدار و گفت و گو می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولین ملاقات حضوری رهبر انقلاب پس از ۵ ماه/الکاظمی به دیدار آیت‌الله خامنه‌ای می‌روداولین ملاقات حضوری رهبر معظم انقلاب پس از ۵ ماه الکاظمی به دیدار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای می‌رود مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق امروز در اولین سفر خارجی خود به ایران سفر خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف فردا راهی روسیه می‌شودظریف فردا راهی روسیه می‌شود |وزارت امور خارجه روسیه: جواد_ظریف وزیر امور خارجه ایران فردا سه ‌شنبه در مسکو با همتای روس خود دیدار می‌کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رایزنی ظریف با نخست وزیر عراق در بغدادرایزنی ظریف با نخست وزیر عراق در بغداد محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران دقایقی پیش با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دیدار و گفتگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »