الکاظمی: همه عاملان «کشتار بابل» دستگیر شدند

13/10/1400 10:33:00 ب.ظ

نخست وزیر عراق روز دوشنبه از دستگیری تمامی عاملان «کشتار بابل» که در آن 13 نفر از اعضای یک خانواده در جنوب بغداد کشته شدند، خبر داد.

نخست وزیر عراق روز دوشنبه از دستگیری تمامی عاملان «کشتار بابل» که در آن 13 نفر از اعضای یک خانواده در جنوب بغداد کشته شدند، خبر داد. نخست‌وزیر عراق تأکید کرد که همه عوامل جرم جنایت کشتار بابل و مسئولان منحرف کردن افکار عمومی، اکنون...

نخست‌وزیر عراق تأکید کرد که همه عوامل جرم جنایت کشتار بابل و مسئولان منحرف کردن افکار عمومی، اکنون در دستان عدالت هستند. الکاظمی تصریح کرد: ما کمیته عالی برای گسترش تحقیقات تشکیل دادیم و هیچ گونه کوتاهی در سیستم امنیتی را تحمل نخواهیم کرد. حفظ خون بیگناهان وظیفه ملی ماست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

«وانکا»، من و «آنتوان چخوف»| علی اصغر شیرزادی

هر وقت به هر دلیل و علت دچار خستگی ذهنی می‌شوم یکی دو داستان «آنتوان چخوف» را می‌خوانم. با هر بازخوانی می‌بینم که چراغی کوچک در داستان او روشن می‌شود و معنایی تازه سر بر می‌آورد. داستان کوتاه «وانکا» از مجموعه داستان‌های این نویسنده همیشه زنده را -شاید- برای دهمین بار در یکی از شب‌های ماه آخر پاییز گذشته خوانده‌ام. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

همه پیچیدگی‌های طرح بنزین برای همه/ شروط اصلاح اوضاع بنزین چیست؟یک کارشناس ارشد حوزه انرژی اظهار داشت: موضوع تغییر شیوه توزیع بنزین یک بحث بسیار پیچیده‌ای است. بنده مدعی نیستم که قیمت بنزین و حامل‌های انرژی درست است، اما سوال این است که مگر سایر قیمت‌ها درست است؟ مثلا در شرایط فقدان رقابت و وجود انحصارات تولیدکنندگان اتومبیل قیمت‌های‌شان را به مصرف‌کننده تحمیل می‌کنند. در شرایط بالا بودن نرخ بیکاری و فقدان اشتغال که ناشی از عدم سرمایه‌گذار و رکود اقتصادی است، نرخ دستمزد به کارگر و کارمند تحمیل می‌شود.

احضار استقلال و پرسپولیس به کمیته انضباطینمایندگان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فراخوانده شدند.

دستگیری 243 مهاجر غیرقانونی از داخل یک کامیون در استانبولدستگیری 243 مهاجر غیرقانونی از داخل یک کامیون در استانبول استانداری استانبول با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پلیس در پی وصول اطلاعات مربوط به حضور شمار زیادی تبعه خارجی در داخل یک کامیون پارک شده در یک مرکز خرید، عملیاتی را ترتیب داد.

بهاروند: همه باید از هیات مذاکره کننده ایران حمایت کنیمسفیر ایران در انگلیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تاکنون هیچ یک از کشورهای غربی و امریکا ابتکار قابل توجهی اعم از سیاسی، حقوقی و عملی برای تضمین تداوم اجرای تعهدات در توافق مهم و استراتژیک هسته‌ای ارائه نکرده‌اند. بوی قنبل قهرمانانه میاد حال شبی رو دارن که اعلام کردن واسه امام دعا کنید!

سال سخت روزنامه‌نگاران؛ ۴۵ نفر کشته و ٢٩٣ نفر زندانی شدندفدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران روز جمعه با انتشار گزارش سالانه خود از کشته شدن ۴۵ نفر از روزنامه‌نگار و کارکنان رسانه‌ها در ٢٠ کشور طی سال ٢٠٢١ خبر داد. ارباب شما هم‌ که دارد خود را هلاک می کند تا ASSANGE را گرفته و‌ به امریکا اورد؛ تا لابد مثل جفری ایپستین وی را در زندان «خودکشی» مصلحتی دهد؛ تا به جزای رو‌ کردن برای عموم برخی جنایات و‌ دیگر دسیسه بازی های این ها (که به شما مسخره های چاق گشته به عنوان خبرنگار جیره میدهند)، برسد

کارزار توییتری در آستانه دومین سالگرد جان‌باختگان هواپیمای اوکراینیپرواز 752 هواپیمایی اوکراین 8 ژانویه 2020، دقایقی پس از برخاستن از فرودگاه خمینی تهران با دو موشک سپاه پاسداران ایران سرنگون شد که در این حادثه همه 176