الکتریکی شدن تولیدات مازراتی طی ۵ سال آینده، آیا خودروهای هیبریدی پاک هستند؟

26/11/2020 04:46:00 ب.ظ

الکتریکی شدن تولیدات مازراتی طی ۵ سال آینده، آیا خودروهای هیبریدی پاک هستند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

فیات, صنعت خودرو

الکتریکی شدن تولیدات مازراتی طی ۵ سال آینده، آیا خودروهای هیبریدی پاک هستند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

دیوید گراسو در یک برنامه فشن وب که توسط روزنامه ایتالیا یی میلانو فیانزه برگزار شد، اعلام کرد که اس‌یو‌وی (شاسی بلند) جدید مازراتی «گریکل» که سال آینده به بازار خواهد آمد ابتدا به دو صورت احتراقی و هیبرید عرضه می‌شود.

مازراتی اعلام کرده یک نسخه تمام الکتریک اس‌یو‌وی گریکل نیز در مراحل بعدی تولید خواهد شد.خودروهای هیبریدی هم پاک نیستندبرنامه مازراتی برای تولید خودروهای هیبریدی در حالی است که برخی مدافعان محیط زیست، حذف خودورهای الکتریکی شارژی‌ را خواستار هستند. آن‌ها معتقدند که میزان آلایندگی خودروهای هیبریدی بیش از آن چیزی است که تصور می‌شود.

تحقیقات انجمن «حمل و نقل و محیط زیست» روی سه مدل خودرویی که در طول سال جاری فروش رفته‌اند نشان می‌دهد که بین ۲۸ تا ۸۹ درصد آلودگی این خودروها بیش از عددی است که شرکت‌های سازنده اعلام کرده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

بلی مازراتی ۳ میلیارد تومنی سال ۱۳۹۲ الان تو بازار ۸ میلیارد الی ۱۲ میلیارد تومان خرید و فروش می کنن بسیار عالی با این حجم پول میشه سایر کشورها هواپیما شخصی گرفت 😐😐😐😐

فوتبال در سال ۲۰۲۱؛ رکوردهایی که به احتمال زیاد شکسته می‌شوند؟ - BBC News فارسیبه تاخیر افتادن جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ و شروع دیرهنگام رقابت‌های باشگاهی اروپا به دلیل همه‌گیری جهانی کرونا موجب شده که فوتبال در سال ۲۰۲۱ تقویم بسیار فشرده‌ای داشته باشد. اما چه رکوردهایی در سال ۲۰۲۱ شکسته خواهند شد؟

زن چینی که دربارهٔ شیوع کرونا افشاگری کرده بود به ۴ سال زندان محکوم شد«پیش از ژانگ ژان، ۸ افشاگر دیگر نیز به همین جرم در چین محاکمه شده‌اند. حزب کمونیست چین گاه مخالفان خود را، برای پرهیز از فشارهای غرب، در فاصلهٔ تعطیلات کریسمس تا سال نو دادگاهی می‌کند.» چقدر شباهت وجود داره خوبه باز چون اگه اینجا بود اعدام میشد!! باز شانس آورده چینه ایران بود می‌رفت برای اعدام!

سونای فنلاندی؛ فرهنگی با قدمت ۱۲۰ سال که به ثبت جهانی می‌رسداز محبوبیت سونا در این کشور همین بس که برای جمعیت ۵.۵ میلیون نفری این کشور ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار سونا وجود دارد و به همین دلیل از نظر تکنیکی، همه فنلاندی‌ها می‌توانند همزمان در سونا باشند. این چه وضیه! آدم سگلرز میزنه که.... فرهنگی با قدمت 120 سال😢

انتقاد دولتی که مردم را به گلوله بست از مجلسی که نماینده‌اش سیلی زدنمایندگان و کارگزاران نظام آخوندی آموخته های خود را بصورت عملی در بازجویی ها و شکنجه زندانیان بدست آوردند اگر این کار ها را یاد نمی گرفتند که نماینده و وزیر و ... نمی شدند اگر کسی را در دستگاه نظام آخوندی پیدا کردید که دست روی مظلومی بلند نکرده باشد خواهشا اسم ببرید دست پخت خودتونه ازکی شکایت میکنی حسام

پلیس فرانسه مردی را که با چاقو به او حمله کرده بود به ضرب گلوله کشتاین فرد که هنوز دربارۀ سن و هویت او اطلاعاتی منتشر نشده، با شلیک گلوله بشدت زخمی می‌شود اما تلاش نیروهای امداد برای ماساژ قلبی و زنده نگه داشتن او به نتیجه‌ای نمی‌رسد و او می‌میرد. کار درستی کرد احتمالا افغان و یا پاکستانی یا چچینی است.من قسما تصویرش را دارم به او یعنی کی نفهمیدیم

صالحی: به آژانس نامه زدیم که کارشناسانش را برای فک پلمپ به ایران بفرستندرئيس سازمان انرژی اتمی ایران تایید کرد که در نامه‌ای به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تصمیم ایران در خصوص افزایش سطح غنی‌سازی اورانیوم را به اطلاع آنها رسانده است. این یعنی زدن میخ های آخر بر تابوت بی جان برجام. امیدی به گشایش و برداشتن تحریم ها نیست!

گراسو با بیان اینکه دو مدل گرن توریسمو و گرن کابریو نیز الکتریکی خواهند شد، گفت که ظرف پنج سال کل خط تولید آنها الکتریکی خواهد شد.چیزهای عجیب و غریبی که ورزشکارها می‌خورند رکورد بیشترین گل زده در بازی‌های ملی؟ کریستیانو رونالدو، فقط باید هفت گل دیگر بزند تا به رکورد علی دایی، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران برسد.Aa یک زن شهروند-خبرنگار چینی برای گزارش‌های زنده و همزمانی که یکسال پیش، و به‌هنگام آغاز شیوع کرونا در ووهان چین، منتشر کرده بود روز دوشنبه به چهار سال زندان محکوم شد.اکثر فنلاندی‌ها یک سونا در خانه خود یا یک حمام مشترک در ساختمان محل سکونت خود دارند و در زمان برگزاری جشن‌ها و در دوران تعطیلات نیز تقریبا همه خانواده‌های فنلاندی سری به سونا می‌زنند.

مازراتی اعلام کرده یک نسخه تمام الکتریک اس‌یو‌وی گریکل نیز در مراحل بعدی تولید خواهد شد. خودروهای هیبریدی هم پاک نیستند برنامه مازراتی برای تولید خودروهای هیبریدی در حالی است که برخی مدافعان محیط زیست، حذف خودورهای الکتریکی شارژی‌ را خواستار هستند. رونالدوی ۳۵ ساله در سال ۲۰۲۱ دست‌کم در ۱۱ مسابقه رسمی فوتبال بازی خواهد کرد. آن‌ها معتقدند که میزان آلایندگی خودروهای هیبریدی بیش از آن چیزی است که تصور می‌شود. او دربارهٔ عملکرد مقامات در ووهان نوشته بود: «دولت اطلاعات کافی به مردم نداده، و فقط شهر را قرنطینه کرده. تحقیقات انجمن «حمل و نقل و محیط زیست» روی سه مدل خودرویی که در طول سال جاری فروش رفته‌اند نشان می‌دهد که بین ۲۸ تا ۸۹ درصد آلودگی این خودروها بیش از عددی است که شرکت‌های سازنده اعلام کرده‌اند. منبع تصویر، Reuters توضیح تصویر، کریستیانو رونالدو با گلی که در بازی دوستانه ماه نوامبر به آندورا زد، تعداد گل‌های ملی خود را به ۱۰۲ رساند اگر رونالدو در یورو یک گل هم بزند بهترین گلزن تاریخ این مسابقات خواهد شد. آن‌ها موضوع خودروهای الکتریکی که شارژ می‌شوند را با خودورهای دیزلی مقایسه می‌کنند. کمپین ثبت جهانی سونا در یونسکو از چهار سال پیش در این کشور آغاز شد و طرفداران این ایده سعی داشتنند با این کار، مردم کشورشان را در قبال فرهنگ سونا «متعهد» کنند.

بنابراین این دسته از فعالان محیط زیست نتیجه می‌گیرند که خودروهای هیبریدی هم می‌توانند پاک نباشند. رونالدو همچنین اگر فقط در یک مسابقه یورو ۲۰۲۰ حاضر شود، با پنج دوره حضور، رکورددار بیشترین حضور در جام ملت‌های اروپا خواهد شد. ژانگ ژان ۳۷ ساله پیشتر در زمان بازداشتش دست به اعتصاب غذا زده بود اما مقامات بازداشتگاه از طریق سُرُم بینی به‌زور به او خوراک داده‌اند. .