المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، سریع‌ترین انسان جهان شد

کولمن به دلیل مثبت بودن آزمایش دوپینگ محروم شد و برومل نیز از مرحله نیمه‌نهایی از رقابت‌های المپیک کنار رفت.

جیکوبز که سابقه قهرمانی ۶۰ متر داخل سالن اروپا را دارد، استارت خیلی خوبی در مسابقه فینال داشت و در پایان هم توانست با زمانی بهتر نسبت به زمانی که یوسین بولت، اسطوره دو و میدانی جهان در المپیک ریودوژانیرو بدست آورد، قهرمان شود. بهترین حضور او در مسابقات ۱۰۰ متر به سال ۲۰۱۹ بازمی‌گردد که در مسابقات قهرمانی جهان به نیمه‌نهایی رسید. جیکوبز هرگز نتوانسته بود ۱۰۰ متر را زیر ۱۰ ثانیه بدود تا این که در ماه مه به زمان ۹/۹۵ ثانیه رسید.

این حادثه یادآور اخراج لینفورد کریستی، دیگر دونده نامدار بریتانیایی بود. او که به عنوان مدافع قهرمانی در المپیک ۱۹۹۶ آتالانتا حاضر شده بود، عملکردی مشابه داشت و از مسابقه اخراج شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

bbcpersian درودها دوستان فردا دوشنبه 2.8.2021 پاپ بانو بر صبرواستقامت 22.12.1442 کل کائنات بر بدآرآویخته 11.5.1400 عدالت بر پاپ اعظم تبریک به این دونده ایتالیایی کاش رکوردش رو هم میگذاشتین. ببینیددوستان مدتهاست اوضاع روزبروزبدتر میشه ، میخوام بهتون بگم امید رو در دلتون زنده نگه دارید.

bbcpersian 🤌🏻

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک ایتالیایی قهرمان دوی ۱۰۰ متر المپیک توکیو شد | DW | 01.08.2021برای نخستین بار در تاریخ ایتالیا، یک دونده مرد ایتالیایی توانست در بازی‌های دوی ۱۰۰ متر المپیک مقام قهرمانی را کسب کند. بعد از مارسل جیکوبز، دو دونده از آمریکا و کانادا به‌ترتیب برنده مدال‌های نقره و برنز شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تیرانداز ملی‌پوش ترکیه قهرمان المپیک شد🏹 مته گازوز، تیرانداز ملی‌پوش ترکیه با شکست مائورو نسپولی از ایتالیا مدال طلایی را به دست آورده و قهرمان المپیک شد 😍😍🇹🇷❤️ تیرانداز ملی‌پوش ترکیه با قهرمانی در المپیک توکیو، اولین مدال_طلای کاروان ورزشی کشور را به دست آورد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روز هشتم مسابقات المپیک توکیو؛ خدمتی و کرم‌زاده از راهیابی به فینال باز ماندنددر پایان مرحله مقدماتی تیراندازی با تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان، نجمه خدمتی و فاطمه کرم‌زاده به ترتیب در جایگاه‌های هجدهم و بیست و دوم قرار گرفتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حذف والیبال ایران از المپیک توکیو | DW | 01.08.2021تیم ملی والیبال ایران پس از ۲ پیروزی و ۲ شکست، در پنجمین بازی مرحله گروهی المپیک، با نتیجه ۲ بر ۳ مقابل ملی‌پوشان ژاپن شکست خورد. ملی‌پوشان والیبال ایران با این ناکامی، از رقابت‌های المپیک حذف شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزنه‌بردار تراجنسیتی در توکیو؛ کمیته المپیک تحسینش کرد، برخی به او توهین کردندکمیته بین‌المللی المپیک «شجاعت و سرسختی»، لورل هوبارد، وزنه‌بردار نیوزیلندی را که برای رقابت دوشنبه آینده در بازی‌های المپیک توکیو به‌عنوان نخستین ورزشکار تراجنسیتی آماده می‌شود ستایش کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قصه پرچمدار المپیک عراق؛ جرقه فرار از 'به کلینتون نگاه نکن' شروع شد - BBC News فارسی'به کلینتون نگاه نکن.' این بخشی از دستورالعملی بود که پیش از مراسم افتتاحیه المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا به رائد احمد داده بودند. به وزنه‌بردار کوتاه‌ قامت اما تنومند عراقی گفته شده بود که کلینتون و ایالات متحده می‌خواهند کشورش را ویران کنند و شایسته احترام نیستند. این را مسئولین کمیته ملی المپیک عراق که آن زمان عدی، پسر بزرگ صدام حسین ریاست‌اش ار عهده داشت، به او گفته بودند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »