المپیک زمستانی؛ چه ستاره‌هایی را باید دنبال کنیم؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

المپیک زمستانی؛ چه ستاره‌هایی را باید دنبال کنیم؟

وایت به دنبال کسب چهارمین مدال طلا در بخش "نیم لوله" پس از سال‌های ۲۰۰۶، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۶ است. در مقطعی گفته شد که او در اسکیت بورد رقابت‌های المپیک تابستانی توکیو شرکت می‌کند، اما وایت از ترس این که حضور در آن مسابقات روی عملکردش در رقابت‌های انتخابی المپیک زمستانی اثر بگذارد، این ایده را کنار گذاشت.

این ورزشکار ۳۱ ساله در بخش چهار نفره و دو نفره مردان المپیک ۲۰۱۸ مدال طلا گرفت و همین رکورد را در چهار دوره بعدی قهرمانی جهان تکرار کرد. این ورزشکار ۳۶ ساله که پنج بار قهرمان جهان شده است، سال ۲۰۱۹ پس از این که گفت از سوی مربی‌اش مورد آزار کلامی و جسمی قرار گرفته است از سوی مسئولان بابسلد کانادا کنار گذاشته شد.

در واقع از این کشور سه نوجوان بخت‌ بالایی برای کسب مدال دارند. فالیفا؛ الکساندرا تروسوفا ۱۷ ساله و آنا شرباکووا قهرمان جهان که او هم ۱۷ ساله است. این سه نفر در مسابقات قهرمانی اروپا که ژانویه ۲۰۲۲ انجام شد، سه رتبه نخست را بدست آوردند.این ورزشکار ۳۵ ساله با کسب ۱۱ مدال پرافتخارترین ورزشکار اسکیت سرعتی تاریخ و البته پرافتخارترین ورزشکار المپیکی کشورش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هدف بی بی سی از حمله به زبان ملی: ایجاد تفرقه و جنگ داخلی در ایران! آیا تجزیه طلبان یواشکی تفاوت 'آموزش زبان مادری' با 'آموزش به زبان مادری' را نمیدانند؟ تاریخ زبان پارسی را نمیدانند؟ نمیشناسند نظامی گنجوی ها را؟ البته که میدانند! اما چون مزدورند, خود را به 'بهنود بودن' میزنند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورود کاروان ورزشی ایران به دهکده المپیک پکن | DW | 03.02.2022کاروان ورزشی ایران در المپیک زمستانی پکن با ترکیب ۳ ورزشکار و ۲ مربی وارد دهکده المپیک در پکن، پایتخت چین شد. ورزشکاران ایران در رشته‌های اسکی آلپاین و صحرانوردی در المپیک به میدان خواهند رفت. چقدر تعدادشان زیاده؟؟😁😁🖐🖐🖐
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: جکی چان و حمل مشعل المپیک روی دیوار چین | DW | 03.02.2022حمل مشعل المپیک روی دیوار چین جکی چان، ستاره سرشناس سینما به همراه شماری از طلاآوران پیشین چین مشعل المپیک را حمل کردند. مسابقات المپیک زمستانی پکن از روز جمعه ۴ فوریه آغاز می‌شود و تا ۲۰ فوریه ادامه خواهد داشت. عکس روز:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرگ ۱۲ مهاجر در سرمای زمستان؛ ترکیه و یونان یکدیگر را متهم می‌کنندبه‌ دنبال یخ‌زدگی و مرگ ۱۲ مهاجر در نزدیکی مرز ترکیه با یونان بر اثر سرما، آنکارا و آتن یکدیگر را مقصر این فاجعه معرفی کردند. یونان پنهانی بدترین برخورد را با پناهجو میکنه شاهد لخت کردن انها و لخت مادرزاد رها کردنشان در مرز ترکیه توسط پلیس یونان بودم به چشمم یونان صد در صد متهم است، چونکه بارها و بارها مهاجرینی که به سمت کشور یونان به مقصد اروپا می‌رفتند رو زمانیکه دستگیر میکردند، همه لباس هاشون رو از تنشون در آورده پس به طرف ترکیه می‌فرستادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

فدراسیون شنای آمریکا سیاست جدید خود برای زنان ترنس را اعلام کرد - BBC News فارسیفدراسیون شنای آمریکا سیاست جدید خود را برای شرکت شناگران زن ترنس در رقابت‌های سطح بالای شنا اعلام کرد. به گفته این فدراسیون، کمیسیونی متشکل از سه پزشک متخصص مستقل اکنون بر اساس این معیارها تصمیم می‌گیرد که آیا شناگران زن تراجنس می‌توانند در مسابقات شرکت کنند یا نه.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

هیات علمی زیادی را به دلیل رکود علمی باید اخراج کنیم/ برخی دانشجویان PHD در حد لیسانس هم سواد ندارندمعاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به افت علمی دانشگاه‌ها گفت: آنقدر وضع علم در دانشگاه‌ها افت کرده که وحشتناک است. دانشجویان فرزندان ما هستند و خدا شاهد است مواردی را داریم که در رشته‌های مختلف PHD گرفته‌اند، ولی سواد لیسانس را ندارد. چقدر این قیافه ها مشمئز کننده س
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقدماتی جام جهانی؛ ایران باز هم برنده شد، کره جنوبی صعود کرد - BBC News فارسیتیم ملی فوتبال ایران در هشتمین مسابقه از مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی قطر در ورزشگاه آزادی تهران، یک بر صفر مقابل امارات متحده عربی پیروز شد. تک گل بازی را مهدی طارمی در نیمه اول زد. تبریک به همه
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »