المپیک توکیو؛ ابتلای اولین ورزشکاران به کووید - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

المپیک توکیو؛ ابتلای اولین وزرشکاران به کووید

دو فوتبالیست آفریقای جنوبی اولین ورزشکاران حاضر در دهکده المپیک توکیو هستند که تست کرونای آن ها مثبت اعلام شده است. این در حالی است که تنها ۵ روز به آغاز این بازی‌ها مانده است.

تست کرونای یکی از اعضای این تیم هم روز گذشته مثبت گزارش شد و در حال حاضر این تیم تا انجام آزمایشات بیشتر در قرنطینه است.مدیر تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی هم گفته: "ما سه مورد آزمایش مثبت کرونا در تیم داریم، دو بازیکن و یکی از مقامات."بر اساس گزارش برگزارکنندگان المپیک، درمجموع امروز یکشنبه، ۱۰ مورد جدید ابتلا در ارتباط با المپیک دیده شده است، ازجمله در میان افراد رسانه‌ها، پیمانکاران و دیگر پرسنل. این رقم برای دیروز شنبه، ۱۵ نفر بود.

میزان ابتلا به کووید-۱۹ در میان جمعیت توکیو در حال افزایش است. موارد ابتلای روزانه برای چهار روز متوالی از هزار نفر عبور کرده است. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد بسیاری از مردم ژاپن به دلیل هجوم بازدیدکنندگان خارجی، مخالف برگزاری این بازی‌های هستند. ماسا تاکایا، سخنگوی المپیک توکیو ۲۰۲۰، گفته است که سه مورد ابتلا "مربوط به یک کشور و یک رشته ورزشی بود". او گفت که این سه نفر "در اتاق‌های خود ایزوله شده‌اند و برگزارکنندگان المپیک توکیو ۲۰۲۰ وعده‌های غذایی آنها را به اتاق‌های‌شان می‌فرستند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توکیو۲۰۲۰؛ نخستین مورد ابتلا به کووید۱۹ در دهکده المپیک ثبت شدبازی‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ که برگزاری آن به دلیل همه‌‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ یکسال به تعویق افتاد قرار است از جمعه آینده به مدت پانزده روز تحت تدابیر سختگیرانه‌ ناشی از موج تازه همه‌گیری در پایتخت ژاپن برگزار شود. Women_are_not_excluded_from_peace زنان_ازصلح_حذف_نمیشوند ښځو_له_سولی_ڂخه_نه_رنگول_کیږی لا_يمكن_إبعاد_النساء_من_مشروع_السلام Не_исключайте_женщин_из_мирных_переговоров ایاللر_تینچلیکدن_چیقریب_تشلنمه_یدی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابتلای 15 عضو کمیته برگزاری المپیک توکیو به کرونا / اعلام هویت نخستین کرونایی دهکده المپیک- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimابتلای ۱۵ عضو کمیته برگزاری المپیک توکیو به کرونا تاکنون ابتلا به کرونا در میان ورزشکاران کشورهای اوگاندا، صربستان، رژیم اشغالگر قدس و همچنین افراد پشتیبان کاروان‌های ورزشی نیجریه و روسیه ثبت شده است Tokyo2020
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پرچم‌دار ایران در المپیک: ورزش ایران سقوط خواهد کرد | DW | 17.07.2021صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران و پرچم‌دار کاروان ورزشی این کشور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو در آستانه افتتاح این رقابت‌ها از 'سقوط آزاد' ورزش ایران سخن می‌گوید. از اخبار قیام_تشنگان خوزستان هم خبری بذار. اروپا قیامته، انگلیس، فرانسه، یونان، همه جا بر علیه واکسن کرونا و این پاسپورت زورکی من درآوردی مردم دارن تظاهرات میکنن! اونوقت ایرانیا رفتن ارمنستان اونجوری آبروریزی راه انداختن! تو اروپا با اینهمه تهدید و تشویق فقط بین بیست تا سی مردم واکسن زدن!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی برای حضور در المپیک توکیو- عکس خبری تسنیم | Tasnimبدرقه ورزشکاران كشورمان برای حضور در المپیک توکیو Tokyo2020 گزارش تصویری تسنیم:
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رقابت‌های المپیک توکیو؛ وزنه‌بردار تیم ملی اوگاندا در ژاپن «ناپدید» شدمقامات ژاپنی می گویند یک وزنه بردار ۲۰ ساله تیم ملی اوگاندا در این کشور ناپدید شده است. توکیو از هفت روز دیگر میزبان بازیهای المپیک تابستانی خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک ملوان زن برای اولین بار دوره آموزش رزمی ویژه نیروی دریایی آمریکا را با موفقیت تکمیل کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شوهر نمیخواد ایشون
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »