الغنوشی: حزب النهضه پیروز انتخابات پارلمانی تونس است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

راشد الغنوشی رئیس جنبش النهضه تونس به دنبال اعلام نتایج اولیه انتخابات پارلمانی این کشور به پیروزی قاطع حزبش تاکید کرد.

راشد الغنوشی، رئیس جنبش النهضه تونس طی یک نشست خبری در مرکز این حزب گفت که این جنبش در انتخابات پارلمانی پیروز شده و این پیروزی «غیرقابل انکار» است.

وی افزود: تونس به مشکلات اقتصادی مواجه شده است. «النهضه» به مبارزه با فقر و فساد خواهد پرداخت و نهادهای کشور را ارتقا می‌بخشد. الغنوشی همچنین تصریح کرد: جنبش النهضه به دونبال ائتلاف و تشکیل دولت آتی شده و سیاست شراکت را ادامه می‌دهد و خواهان همکاری همه طرف‌ها است. بر اساس نتایج اولیه و غیر رسمی انتخابات پارلمانی تونس، جنبش «النهضه» با کسب 17,5 درصد آرا در راس و حزب «قلب تونس» با کسب 15,6 درصد آرا در جایگاه دوم قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان انتخابات پارلمانی تونس؛ دو حزب اعلام پیروزی کردندانتخابات پارلمانی سراسری تونس در کمتر از دو هفته بعد از انتخابات ریاست جمهوری در این کشور برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خروج حزب «پیشرفت و سوسیالیسم» از ائتلاف «عدالت وتوسعه» به نفع اپوزیسیون مراکشحزب «پیشرفت و سوسیالیسم» مراکش (PSP) با اکثریت قریب به اتفاق اعضایش، روز جمعه 4 اکتبر از ائتلاف تحت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پایان انتخابات پارلمانی تونس؛ دو حزب اعلام پیروزی کردندانتخابات پارلمانی سراسری تونس در کمتر از دو هفته بعد از انتخابات ریاست جمهوری در این کشور برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز انتخابات زودهنگام پارلمانی در کوزووشهروندان کوزوو امروز در انتخابات زودهنگام پارلمانی، 120 نمانیده خود را برای کرسی‌های مجلس انتخاب می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

العبادی خواستار انتخابات زودهنگام شدنخست وزیر سابق عراق به دنبال تحولات اخیر در این کشور، خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیروزی چشم‌گیر سوسیالیست‌ها در انتخابات پارلمانی پرتغال | DW | 07.10.2019حزب سوسیالیست پرتغال به رهبری آنتونیو کوستا، نخست‌وزیر این کشور موفق شد از کارزار انتخاباتی این کشور پیروز بیرون آید. گرچه کوستا موفق به کسب اکثریت کرسی‌های پارلمان نشد، اما زمینه برای ایجاد یک دولت باثبات فراهم است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »