العربیه به تصاویری دست یافته که نشت نفت از جزیره ایرانی خارگ به دریا را نشان می‌دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

العربیه به تصاویری دست یافته که نشت نفت از جزیره ایرانی خارگ به دریا را نشان می‌دهد العربية

این آلودگی در گستره‌ای به طول 15 مایل و عرض 100متر ایجاد شده و ایران تا کنون هیچ توضیحی درباره آن نداده است.

جزیره خارگ از جزایر استراتژیک ایران به شمار می‌رود، زیرا نقش مهمی در صادرات نفت ایران ایفا می‌کند و مخازن نفتی عظیم و بندرگاه‌های متعددی در خود دارد و این امر آن را به یکی از مهم‌ترین جزایر نفتی ایران مبدل کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لوتذيلوها بهاشتاق تظاهرات_سراسري اعتراضات_سراسری قيام_مردم_ایران

بعضی منابع از انفجار (خرابکاری) خبر می دهند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معترضان عراقی به کنسولگری ایران در نجف حمله و اقدام به آتش زدن آن کردندمعترضان عراقی به کنسولگری ایران در نجف حمله و اقدام به آتش زدن آن کردند به گزارش رویترز به نقل از منابع پلیس و امنیتی عراق، کارکنان کنسولگری ایران در این شهر جنوبی عراق پیش از حمله ساختمان را تخلیه کرده بودند. متاسفم ک کارکنان کنسولگری از ترس جون کثیف و لایق زیر خاکشون در رفتند! فقط بلدند جان جوانان ایران را بگیرند، حرومزاده ها🤮😡 دیگه کارتون تمومه😁 همه ازتون متنفرند‼️ دنیا چشم دیدنتون را ندارد‼️ مرگ هم براتون کمه، باس ریز ریزتون کرد‼️ ملت ایران ک میخواد سر ب تن تک تکتون نباشه‼️🔪 این همون اتفاقی که سر قضافی آمد بترسید از روزی که بدتر از قضافی بمرید ماه ها پیش سرویس های اطلاعاتی حشدالشعبی اطلاع دادند که آمریکا در عراق برای آشوب در ایران خرابکار آموزش داره میده. حالا که تیرشون به سنگ خورده و شکست خوردند ، رفتن سراغ کنسولگری ایران. لج آمریکا در اومده. هر کاری میکنه میخوره به بن بست. دوران بزن در رو تمام شده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف اشرفسخنگوی وزارت خارجه: در پی تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف مراتب اعتراض شدید تهران رسما به سفیر عراق ابلاغ شد انگشت مَکُن به درکوفتن کَس تا کَس نکند انگشت به در کوفتنت مشت البته بزودی میام براتون می نویسم زدی ضربتی ،ضربتی نوش کن ،چونکه گهی زین به پشت و گهی پشت به زین این در انتظار آخوند و ۳پا هست. مردم ایران اما زنده نمیزارن. حال آغا سید علی این روزها چطور است؟ 💩 نە بابا ؟؟ ھھھ
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامه تند مایلی کهن خطاب به روحانی؛ از عشق به داریوش تا سرخوردگی سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کمپین جدید حمایت از مردم عراق: تصور کن گلوله‌ای به اندازه قوطی نوشابه به سرت بخوردیک کنشگر آمریکایی به نام «جان فیلسون» کمپین جدیدی برای حمایت از مردم معترض عراق به راه انداخته تا این که تو آمریکا رایجه و حمایت از مردم ایران که دردست دیو دوسر خامنه ای کثافت قاتل گروگانن IranProtesters راست می گفتند و صدام هم راست می گفت که ایرانی ها پشه اند، خودم هم دیدم یک ایرانی باسرنگ خون دزدید، من که نژاد برترم.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تسلیت خاتمی به روحانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برادرم آزاده و جانباز است اما جنازه پسرش را به شرط دفن شبانه تحویل دادندShahedAlavi اون رهبر جنایت‌پیشه و اون قداره‌بند آدمش بدونه که روزگاری که از قدرت به پایین کشیده بشین، روزگار سخت‌تری برای شما از ترس مردم نباید خواب به چشمتون بیاد ShahedAlavi می کشند به جرم اینکه خون داریم!!! Roshan_abady ShahedAlavi چطور لایک کنم آخه... کاااش گزینه واااااایییی داشت این توییتر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »