السیسی: حاکمیت اخوان المسلمین تهدیدی برای دولت و ملت مصر بود

07/02/1401 11:00 ق.ظ

السیسی: حاکمیت اخوان المسلمین تهدیدی برای دولت و ملت مصر بود العربيه_فارسى

عبدالفتاح السیسی، رئیس‌جمهوری مصر گفت، حاکمیت اخوان المسلمین تهدیدی برای دولت و ملت مصر بود.رئیس‌جمهوری مصر، شامگاه سه‌شنبه 26 آوریل، در برنامه تلویزیونی آخرین به روزرسانی: 27 آوریل ,2022: 11:58 صبح GST Share آدرس کپی شد عبدالفتاح السیسی، رئیس‌جمهوری مصر گفت، حاکمیت اخوان المسلمین تهدیدی برای دولت و ملت مصر بود.

رئیس‌جمهوری مصر، شامگاه سه‌شنبه 26 آوریل، در برنامه تلویزیونی «افطار خانواده مصری» با بیان اینکه آنچه در سریال «انتخاب» آمده واقعی و مستند دوران حکومت یک ساله اخوان المسلمین است، گفت، هیچ توطئه یا خیانتی علیه محمد مرسی، رئیس‌جمهوری فقید و پیشین صورت نگرفت و او صادقانه با مرسی ایستاده چون معتقد است که «اخلاص و صداقت در کار باید برای خدا و وطن باشد».

Advertisement سریال «انتخاب»، مستند جدید مصری است که به رویدادهای سال‌های 2011 تا 2014 مصر و چگونگی به قدرت رسیدن اخوان المسلمین و سپس سرنگونی حکومت اسلامگرای آنها می‌پردازد. عبدالفتاح السیسی افزود: «بر اساس اینکه محمد مرسی در کنار مصر و مردم آن ایستاده است در کنار او ایستادم بنابراین اگر علیه او توطئه‌ای می‌کردم علیه آینده مصر و 100 میلیون مردم این کشور توطئه کردم و این چیزی است که اتفاق نیفتاد».

رئیس‌جمهوری مصر گفت: «صادقانه و شرافتمندانه برای حفظ وطن ایستادم و روزی همه در برابر خداوند خواهند ایستاد تا پاسخگوی هر حرف و عملی که انجام دادند، باشند».

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بد کرده لعین خبیث خباثت و ظلم این ظالم بد تر از ظلم دیگران بود

انتقاد سازمان حقوق بشری از خودداری «نظام‌مند» از ارائه مجوز به تجمعات در ایرانسازمان آرتیکل ۱۹ در گزارشی از «اجباری» کردن دریافت مجوز برای برگزاری تجمعات مسالمت‌آمیز در ایران و سرکوب تجمعاتی که حاکمیت آنها را «غیرقانونی» می‌خوانند، انتقاد کرده است. 🍆

بهادری جهرمی: هیچ تغییری در تیم اقتصادی دولت رخ نداده استسخنگو و دبیر هیئت دولت با رد تغییر در تیم و تصمیمات اقتصادی دولت جزئیات تصمیم‌گیری برای تغییر ترکیب کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد. ما باید فرصت برابر مطالعه داشته باشیم . ۳ ساله کنکور رو عقب میندازن چوبشو ما باید بخوریم؟ما فقط ۱۰ ماه وقت داشتیم .و از زمان اعلام نتایج هم ۷ ماه.این تبعیض آشکاره لطفا صدای ما باشید . تعويق_كنكور_ارشد_۱۴۰۱ یعنی باید رید تو مملکتی که یک فرد بدون علم اقتصاد و تجربه کاری عمده اقتصادی معاون اول اقتصادی رئیس جمهوری میشه و هیچ تغییری هنوز مشاهده میگن نشده! تا الان ریده شده تو کص و کون اقتصاد هم متوجه نشده! دلار که قیمتشو ننه بزرگ منم میدونه اونم نفهمیدین؟! همون ریدهمالی بود که ۴۳ سال بوده

آیا با پیروزی مکرون اروپا و جهان نفس راحتی می‌کشد؟انتخاب مجدد مکرون برای صلح جهانی، ثبات اتحادیه اروپا، دموکراسی در دنیا و مهار جاه‌طلبی بیمارگونه پوتین و توسعه‌طلبی ارضی‌اش واجد اهمیت بسیار بود.

کتاب مینیاتوری شارلوت برونته بیش از یک میلیون یورو فروخته شدکتاب مینیاتوری «شارلوت برونته» با نام «کتاب قافیه‌ها» که برای مدتی طولانی از دید عموم پنهان بود، در یک حراجی به قیمت یک میلیون و ۲۵۰ هزار دلار فروخته شد.

اصولگرایان برای تعریف و انتقاد از دولت عقد اخوتی با هیچکس نبستند/ تیم اقتصادی دولت به دلیل ناهماهنگی مدام گل به خودی می‌زندکنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با ایلنا: اصولگرایان برای تعریف و انتقاد از دولت عقد اخوتی با هیچکس نبستند/ تیم اقتصادی دولت به دلیل ناهماهنگی مدام گل به خودی می‌زند

رویترز: آ.ث میلان احتمالا همین هفته به یک شرکت بحرینی فروخته خواهد شدبر اساس توافقی که میان صندوق سرمایه‌گذاری الیوت و شرکت بحرینی صورت گرفته، مبلغ فروش باشگاه میلان حدود ۱ میلیارد و ۱۸۰ میلیون یورو خواهد بود. دنیا حسابی در حال خرید و فروشه تو این شیرتوشیری😐