الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

در جریان درگیری شبانه میان معترضان و پلیس در منطقه «غلیزان» در ۳۰۰ کیلومتری غرب الجزیره پایتخت الجزایر، ۲ نفر از معترضان کشته شدند.

در پی این حادثه، صدها معترض کمیساریای پلیس در شهر «غلیزان» را محاصره کردند و با پرتاب سنگ و آتش زدن لاستیک‌ با پلیس درگیر شدند. پلیس ابتدا با شلیک گاز اشک‌آور با معترضان برخورد کرد و سپس تیر واقعی به سمت آنها شلیک کرد. وزارت کشور الجزایر اعلام کرده است که کمیته تحقیقی برای بررسی این حادثه به منطقه اعزام می کند و از مردم خواست تا مشخص شدن نتیجه این تحقیقات خونسردی‌شان را حفظ کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| بیش از ۹۰ هزار نفر در ایران به اچ‌آی‌وی مثبت مبتلا هستندبه ترامپ دلقک بگوئید تا آرایشگاه ها را هم تحریم کند. ترامپ_دلقک
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اپلیکیشن‌ها در دوبی؛ از پمپ‌ بنزین سیّار تا خدمات فرودگاهی در خانه«وقتی یک شهر به سوی تحول دیجیتالی می‌رود، باید یک اپلیکیشن واحد داشته باشد که شهروندان بتوانند با دانلود و نصب کردن آن با شهر تعامل داشته باشند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله طالبان به زابل؛ دست‌کم ۱۳ 'غیرنظامی' و ۲ پلیس کشته و ده‌ها نفر زخمی شدندوزارت داخله/کشور افغانستان اعلام کرده که در نتیجه انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در شهر قلات مرکز ولایت زابل در جنوب افغانستان دستکم ۱۵ نفر از جمله ۱۳ غیر نظامی و دو پلیس کشته و ۶۶ غیر نظامی دیگر زخمی شده‌اند. گروه طالبان مسئولیت این حمله را برعهده گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جاری شدن سیل در کامبوج ۱۱ کشته بر جای گذاشتجاری شدن سیل در کامبوج ۱۱ کشته بر جای گذاشت ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله انتحاری طالبان در جنوب افغانستان حدود صد کشته و زخمی بر جای گذاشتبیشتر قربانیان این حمله افراد غیر نظامی اعم از زنان و کودکان بوده‌اند. بیماران بیمارستان تخریب شده نیز به مرور به مراکز درمانی دیگر فرستاده شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرمانده شبه نظامیان هوتو در شرق کنگو کشته شدسیلوستر موداکومورا هنگام نسل کشی، معاونت فرماندهی ارتش رواندا و نیروهای گارد ریاست جمهوری را برعهده داشت و پس از این فاجعه به همراه دیگر مقامات بلند پایه امنیتی در رواندا به کنگو گریخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »