الجبير به العربيه : گزینه‌های مختلفی برای پاسخ به حمله آرامکو داریم

30/06/1398 11:12 ب.ظ

الجبير به العربيه : گزینه‌های مختلفی برای پاسخ به حمله آرامکو داریم العربية

عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه سعودی در مصاحبه با العربیه گفت، ریاض گزینه های مختلفی برای پاسخ الجبیر گفت: «ما به موقع گزینه‌های مناسبی را برای پاسخ به حمله آرامکو انتخاب خواهیم کرد». الجبیر گفت:«گزینه زیادی داریم برخی از این گزینه‌ها امنیتی، حقوقی و دیپلماسی هستند».

او با بیان اینکه حمله تروریستی به آرامکو بی‌سابقه بود است گفت:«ما در حال بررسی مرحله پس از اعلام نتایج تحقیقات هستیم و با پایان یافتن تحقیقات پاسخ مناسب را خواهیم داد».

وزیر مشاور سعودی در امور خارجه گفت: «تعامل نیروهای آتش‌نشانی سعودی با حادثه آتش سوزی ناشی از این حملات و خاموش کردن حریق در مدت بسیار کوتاه مایه افتخار سعودی است». وزیر مشاور در امور خارجه سعودی با بیان اینکه ایران از زمان انقلاب خمینی در حال جنگ با سعودی است ، خاطرنشان کرد: «اگر ثابت شود که ایران مستقیماً در حمله به شرکت آرامکو شریک بوده آن وقت باید عواقب آن را متحمل شود».

الجبیر تاکید کرد :«رفتار ایران در قبال ما خصمانه و با تمام هنجارها و قوانین بین المللی مغایرت دارد». او افزود:«هیچ کس خواهان جنگ نیست این گزینه باید آخرین باشد ما در رابطه با ایران در همه زمینه‌ها با واشنگتن در حال گفت و گوی و هماهنگی مداوم هستیم». headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

اینو نگی چی بگی خفه شو موش کثیف الجبیر باس یکسره جیر جیر کنه گزينه الف_ هيچكدام گزينه ب_ گزينه الف گزينه ج_ گزينه الف و ب گزينه د_ همه ى موارد عربستان باید از جمهوری اسلامی انتقام سختی بگیرد یادتون هست سه ماه پیش همین مردک می‌گفت در حال مشورت با متحدان‌مان (بخوانید دوشنده گاو) هستیم تا پاسخ مناسبی به ایران بدهیم؟ بفرمائید نتیجه چی شد؟

مقام‌های پنتاگون گزینه‌های پاسخ به ایران را به ترامپ ارائه می‌کنندبه گزارش آسوشیتدبرس در جلسه روز جمعه امنیت ملی در کاخ سفید، مقامات پنتاگون گزینه های متعددی برای پاسخ به ایران از جمله لیستی از اهداف بالقوه‌ جهت حملات هوایی را به رئیس جمهوری ارائه می کنند.

شهروند آمریکایی به کمک به حزب‌الله برای انجام حملات تروریستی متهم شدبه گزارش «ان‌بی‌سی»، الکسی ساب ۴۲ ساله متهم است که از اوایل تا اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادیاز مکانهای دیدنی ایالات متحده از جمله مجسمه آزادی، کاخ سفید، ساختمان سازمان ملل متحد و فین‌وی پارک بوستون به عنوان اهداف احتمالی تروریستی عکس و فیلم می‌گرفته و با حزب‌الله در ارتباط بوده است.

پاسخ ظریف به وارونه نمایی تازه پمپئوظریف: پمپئو در اشتباه است: این ایران نیست که آرزوی جنگیدن تا آخرین سرباز آمریکایی را دارد، بلکه این میزبانان او(پمپئو) از «تیم ب» هستند که به نظر می‌رسد آرزوی جنگیدن با ایران تا آخرین سرباز آمریکایی را دارند. کردی خودتو با ان تیم بی...........😀 بخواب اوباش

پاسخ کانال مستقل کارگران هفت‌تپه به خبرگزاری مهر علیه اسماعیل بخشی و محمد خنیفر

فیفا «مشکل درخور توجهی» برای لغو ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران نمی‌بیند🔺 فیفا «مشکل درخور توجهی» برای لغو ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران نمی‌بیند ⚡️فدراسیون بین‌المللی فوتبال، فیفا، می‌گوید این نهاد ورزشی «مشکلات عملیاتی درخور توجهی» برای لغو ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌ ها در ایران نمی‌بیند.

محاكمه یک لبنانی الاصل در آمریکا به اتهام جمع‌آوری اطلاعات برای حزب الله لبنانمحاکمه یک عضو_حزب الله لبنان در آمریکا به اتهام جمع‌آوری اطلاعات براى انجام عمليات تروريستى العربية خداروشکر تروریستها نابود شوند 🙏🙏🙏🤲🤲🤲 تو ایران هم همچین اتهام هایی واهی رو می زنند پس بین ایران و امریکا عملا فرقی نیست