اقلیم کرد شمال عراق خواستار شکایت از ایران به شورای امنیت شد

23/12/1400 03:30 ب.ظ

شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق خواستار شکایت از ایران به شورای امنیت به دلیل حملات موشکی دیروز شد. - خبرگزاری آناتولی

شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق خواستار شکایت از ایران به شورای امنیت به دلیل حملات موشکی دیروز شد. - خبرگزاری آناتولی شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق با انتشار بیانیه‌ای، خواستار شکایت از ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد به دلیل حملات موشکی دیروز به شهر اربیل شد.

در این بیانیه با تاکید بر اهمیت احترام به حاکمیت ملی عراق و پرهیز از عدم تبدیل این کشور به میدان منازعه، از دولت مرکزی عراق خواسته شده تا از اقدامات ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کند.

شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق همچنین خواستار اتخاذ رویکردی قاطع از سوی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا و مجلس عراق در قبال حملات موشکی ایران به اربیل شده است. گفتنی است یگان ضد تروریسم اداره اقلیم کرد شمال عراق دیروز یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که اربیل با 12 موشک بالستیک از سمت شرق مورد حمله قرار گرفته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

واکنش نخست‌وزیر عراق به حمله موشکی به اربیل: حمله به امنیت مردم ما بودواکنش نخست‌وزیر عراق به حمله موشکی به اربیل: حمله به امنیت مردم ما بود مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق در حساب توئیتر خود نوشت: حمله موشکی شب گذشته به اربیل مرکز اداره اقلیم کرد شمال کشور، ساکنان آن را به وحشت انداخته و حمله به امنیت مردم ماست.

آمریکا حملات موشکی به سرکنسولگری این کشور در اربیل را محکوم کردآمریکا حملات موشکی به سرکنسولگری این کشور در اربیل را محکوم کرد وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای، حملات موشکی شب گذشته به سرکنسولگری این کشور در شهر اربیل مرکز اداره اقلیم کرد شمال عراق را محکوم کرد. آمریکا غلط کرد یاشاسین ایران ✌💪🇮🇷

آمریکا حملات موشکی ایران به اربیل را شدیدا محکوم کرد؛ سفیر ایران در عراق احضار شدمشاور امنیت ملی آمریکا حملات موشکی ایران به عراق را محکوم کرد و گفت ایالات متحده به عراق کمک خواهد کرد تا سامانه‌های دفاع موشکی برای محافظت از شهرهای خود را داشته باشد. Has US been held accountable for airstrikes in Iraq? Has Israel been held accountable for conducting military operations in other countries? Whatever these countries do is self defense but what other countries do is invasion. Interesting!!!! امریکا دروغ میگوید معامله‌ای جدید با همکاری پنهانی ایران و امریکا

منابع غربی: روسیه به دنبال گرفتن تجهیزات نظامی از چین است/پکن ابراز بی اطلاعی کردبراساس گزارش‌ها، مقامات روسیه با همتایان چینی خودشان درباره گرفتن تجهیزات نظامی از این کشور در بحبوحه ادامه حملات مسکو به اوکراین تماس گرفته‌اند.

روسیه دسترسی به اینستاگرام را مسدود کردمقامات روسی، «متا» که شرکت مادر فیسبوک است را یک 'سازمان افراطی' خواندند و پس از اینکه این شبکه اجتماعی به همراه اینستاگرام اجازه 'نفرت پراکنی' علیه سربازان روسی را صادر کردند، روسیه دسترسی کاربران را به اینستاگرام مسدود کرد. دست خوش

نباید نیاز آمریکا به کاهش قیمت نفت بدون توجه به خواسته‌های ایران تأمین نشودبیانیه ۱۶۰ نماینده درباره مذاکرات وین: *از تیم مذاکره‌کننده می‌خواهیم که خود را محدود به ضرب‌الاجل‌های ساختگی غرب نداند *رفع تحریم‌ها صرفا روی کاغذ، تأمین‌کننده منافع ملی ما نیست *نباید نیاز آمریکا به کاهش قیمت نفت بدون توجه به خواسته‌های ایران تأمین شود خدا ازتون نگذره انشالله همگیتون (نماینده ها مسئولین خبرگزاری های وابسته به حکومت و دولت) نابود بشید، زندگی مردم رو سیاه کردید کاسبان_تحریم وین برجام

شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق خواستار شکایت از ایران به شورای امنیت به دلیل حملات موشکی دیروز شد.بغداد/خبرگزاری آناتولی

شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق با انتشار بیانیه‌ای، خواستار شکایت از ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد به دلیل حملات موشکی دیروز به شهر اربیل شد.

در این بیانیه با تاکید بر اهمیت احترام به حاکمیت ملی عراق و پرهیز از عدم تبدیل این کشور به میدان منازعه، از دولت مرکزی عراق خواسته شده تا از اقدامات ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد شکایت کند.

شورای عالی قضایی اقلیم کرد شمال عراق همچنین خواستار اتخاذ رویکردی قاطع از سوی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا و مجلس عراق در قبال حملات موشکی ایران به اربیل شده است.

گفتنی است یگان ضد تروریسم اداره اقلیم کرد شمال عراق دیروز یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که اربیل با 12 موشک بالستیک از سمت شرق مورد حمله قرار گرفته است.

روابط عمومی سپاه پاسداران ایران با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت این حملات موشکی را برعهده گرفته است.