اقدام تحریک‌آمیز سپاه پاسداران مرحله حساس احیای توافق برجام

14/12/1400 04:28:00 ب.ظ

در حالی که گزارش‌هایی از احتمال توافق ایران و طرف‌های غربی برای احیای برجام در رسانه‌ها منتشر شده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدامی تحریک‌آمیز اقدام به رونمایی از دو پایگاه زیرزمینی پهپادی و موشکی خود کرده است. اخبار_ایران

سپاه نیوز، ارگان اینترنتی سپاه با اعلام این که این دو پایگاه وارد فاز عملیاتی شده‌اند نوشته این...

سپاه نیوز، ارگان اینترنتی سپاه با اعلام این که این دو پایگاه وارد فاز عملیاتی شده‌اند نوشته این پایگاه‌ها در دل کوه‌های مرتفع ساخته شده‌اند و این دو مرکز، محل نگهداری سامانه‌های موشکی زمین به زمین و پهپادهای تهاجمی جمهوری اسلامی است.

رسانه‌های ایران نوشته‌اند این اولین بار است که نیروی هوافضای سپاه از پایگاه زیرزمینی پهپادی رونمایی می‌کند. امیرحاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران در مراسم رونمایی از پایگاه‌ پهپادی سپاه در روز شنبه گفت: هم اکنون در این پایگاه در لحظه می‌توانیم ۶۰ فروند پهپاد را به پرواز درآوریم و به دلیل آنکه برد این پرنده‌های بدون سرنشین زیاد است و محدود نیست؛ محدودیت هدف نداریم و هر هدف متخاصمی را می‌توانیم مورد اصابت قرار دهیم.

این فرمانده سپاه همچنین مدعی شد که قدرت آتش موشکی و شلیک‌های همزمان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی تا «هفت برابر» افزایش یافته و از مدت زمان آمادگی برای شلیک هم بسیار کاسته شده است. حکومت ایران از مدت‌ها پیش با هدف افزایش توان دفاعی خود، برنامه توسعه پهپادهایش را در پیش گرفته است. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

مدرسه هنر و مزرعه بلال | احمد مسجد‌جامعی

«سعدی سینمای ایران» توصیف برازنده‌ای است از علی حاتمی. گذشته از فیلم‌های خوش‌ساخت و زیبا، دیالوگ‌های به‌یادماندنی او هم در خاطره‌ها ثبت‌ شده و مثل هر اثر هنری ماندگار، فراتر از زمان و مکان است. بی‌جا نبود که زنده‌یاد جمشید مشایخی می‌گفت بعد از گذشت سالیان دراز، هنوز دیالوگ‌های او را به یاد دارد. از فیلم‌های درخشان علی حاتمی، کمال‌الملک است که حاتمی در آن، روایت خود را از زندگی این هنرمند بزرگ معاصر به دست داده است. در قسمتی از این فیلم که نوجوانی کمال‌الملک را در مدرسه هنر به تصویر می‌کشد، وزیر فرهنگ آن دوره خطاب به ناصرالدین‌شاه جوان می‌گوید امیدوار است سال بعد، هنرآموزی همچون میرزا‌محمد غفاری (کمال‌الملک بعدی) به عرصه درآید: «این باغبانِ پیرِ خدمتگزار امیدوار است سال بعد نهال پربارتری تقدیم کند». ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بلینکن: جنگ در اوکراین اقدام تجاوزکارانه علیه تمام جهان استبا ادامه تهاجم نظامی همه‌جانبه روسیه علیه اوکراین و همزمان با تشدید تنش‌های میان مسکو و غرب، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد که «جنگ من برای تان قول میدهیم که امریکا و ناتو روسها را مجبور خواهد کرد که جنگ اتمی را شروع کند, وقتکه سر انسان فشار بیاید از هر امکانات استفاده میکند روسها زیر فشار مدیا ئی غرب آمده جنګ اتمی را شروع میکند شاهد حال خواهد بودم. بلینکن: جنگ در اوکراین اقدام تجاوزکارانه علیه تمام جهان است . برای اطلاع کاربران :👇 روز_جهانی_زن IWD2022 زنان نیروی تغییر درایران وصلح وثبات درجهان آمریکای بدبخت!

سپاه پاسداران در بحبوحه مذاکرات احیای برجام از دو پایگاه موشکی و پهپادی رونمایی کردهمزمان با سفر یک روزه مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران در راستای تلاش‌ها برای احیای برجام، سپاه پاسداران از دو پایگاه زیرزمینی موشکی رونمایی کرد. یعنی هیچ کشوری برای دفاع از خودش تیر کمان هم نباید داشته باشد یعنی همه کشورهای دنیا دست گدایی به چشم آبی ها وشرکاشون باید داشته باشند واقعا سیاست خیلی مسخره خنده دار است 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 کار خوبی کرد

گروه‌های وابسته به جمهوری اسلامی تابلوهای تبلیغاتی در حمایت از پوتین در بغداد نصب کردنددر زیر همه این تابلوهای تبلیغاتی عبارت «دوستانِ رئیس‌جمهوری» به چشم می‌خورد و بر روی آن‌ها به زبان انگلیسی نوشته شده است: «ما از روسیه حمایت می‌کنیم». Nobody surprised terrorist supporting Putin same as Muslims leaders supported Hitler طرفداری حزب الله لبنان و وابستگان ج.ا از پوتین طبیعیه، غیر از این بود باید تعجب می کردید، همه تروریست ها از مادرشان حمایت میکنند. نیابتی های بیشرف

بارش باران در اغلب مناطق کشور / کاهش محسوس دما در نیمه شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور طی امروز و فردا خبر داد و شرایط آب و هوایی کشور طی روزهای آتی را تشریح کرد.

روند نزولی بستری‌های کرونا در عمده استان‌ها / افزایش فوتی‌ها در ۱۹ استاندر هفته ۱۰۶ همه‌گیری کووید۱۹ در کشور، روند بستری‌های ناشی از این بیماری در عمده استان‌ها نزولی یا ایستاست، اما فوت همچنان در اکثر استان‌های کشور روندی افزایشی داشته و در برخی استان‌ها از جمله تهران، کرمان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی نیز افزایش بارز فوتی‌ها را در هفته اخیر شاهد بوده‌ایم.

حمام مقدم؛ در فهرست آثار ملی اما در حال تخریب