اقدامات خوبی در پیگیری تخلفات بازار بورس داشتیم/ خواهان مدیریت فضای مجازی هستیم نه محدودیت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضائیه درباره طرح صیانت: *اگر قانونی در مجلس به تصویب برسد ما مجری هستیم و باید آنرا اجرا کنیم *این طرح مراحل اولیه خود را طی کرده و باید ببینیم به چه نتیجه‌ای می‌رسد *در شورای عالی فضای مجازی، قوه قضاییه یک عضو است و سیاست‌گذار اصلی شورا است

به گزارش ایسنا، ذبیح الله خداییان در آخرین نشست خبری سال ۱۴۰۰ ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و نیز روز پاسدار گفت: ما همیشه سپاه پاسداران را در خط مقدم دفاع از مرز و بوم کشور داشتیم.

خداییان تاکید کرد: با همکاری قوه قضاییه و دولت پیشرفت خوبی داشتیم و کسانی که به حریم و سواحل تجاوز کردند خودشان شخصا به رفع تصرف اقدام کنند زیرا از مصالحی که بکار برده شده بهتر می شود استفاده کرد. اگر این کار را شخصا انجام ندهند با حکم‌مراجع قضایی و ضابطان اقدام خواهد شد. وی در پاسخ به سوالی درباره پرونده بازار سرمایه و بورس و اینکه چند متهم دارد؟ گفت: سازمان بازرسی کل کشور از زمانی که بازار سرمایه مشکلاتی پیدا کرد، به این موضوع ورود کرده است. ضمن اینکه به مسولان مربوطه در زمان های خودش هشدارهایی دادیم و پرونده هایی در مورد اعضای هیات مدیره بازار سرمایه تشکیل شده است و پرونده در ارتباط با تخلفات انها به شورای عالی بورس ارجاع شد.

خداییان یادآور شد: موضوع مبارزه با زمین خواری در دستور قوه قضاییه است و جنبه مقطعی ندارد و در این دوره دولت همکاری لازم را با قوه قضاییه دارد و خوشبین هستیم که این مبارزه به نتایج مفیدی برسد. خدائیان در پاسخ به سوالی درباره نظارت دستگاه قضایی بر تخلفات فضای مجازی گفت: بحث فضای مجازی امروزه در کنار فضای حقیقی است یعنی مردم در فضای مجازی زندگی می کنند و کار و کاسبی دارند و همانطوری که فضای حقیقی نیاز به نظارت دارد و جرمی‌ رخ دهد قابل پیگیری است، اگر این جرایم در فضای مجازی هم رخ دهد باید پیگیری شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😂🤣😅چه ولبشوییه مملکت هی میخوان بندازن گردن دومی حالابای دید این داستان بیشتر برای کی میچربه تااقدام کنن وگرنه هیچ سودی برای مردم نداره غیرازضرر😅🤣😂

اختاپوس خفقان و دیکتاتوری با اتکاء به بازوهای مخوفش آماده بلعیدن آزادی و حقوق شهروندان میشود...این انشاء درست این خبرست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها