اقدام به انتقال یک زندانی سیاسی دیگر به بیمارستان روان‌پزشکی امین‌آباد

14/12/1399 05:50 ب.ظ

«لیلا حسین‌زاده»، فعال دانشجویی از اقدام مسوولان زندان «اوین» برای انتقال «علی نوری»، فعال مدنی محبوس در این زندان به بیمارستان_روان‌پزشکی_امین‌آباد خبر داده است. اخبار_ایران زندان_اوین تهران

خود نوشت که مسوولان زندان با فریب علی نوری، قصد داشته‌اند او را به بیمارستان روان‌پزشکی امین‌آباد بفرستند که به دلیل عدم هماهنگی با این بیمارستان، این زندانی سیاسی مجددا به زندان اوین بازگردانده شده است.

او گفته است که روز چهارشنبه ۱۳ اسفند به نوری اعلام شده بوده که قرار است به صورت اورژانسی به «بیمارستان امام‌خمینی» منتقل شود. حسین‌زاده هم‌چنین از فشارها بر این زندانی سیاسی جهت اعمال شوک الکتریکی خبر داده و نوشته است: «به‌نظر می‌رسد علی گام به گام به سرنوشت بهنام محجوبی نزدیک‌ می‌شود.

او را با این بهانه که به بهداری نزدیک‌ باشد، در بند۴ نگه داشته‌اند و به بند خودش نمی‌فرستند. این در‌حالی است که بند ۸ خودش بهداری دارد.» علی نوری به شش سال حبس تعزیری محکوم است و هم‌اکنون دوره محکومیت خود را در زندان اوین سپری می‌کند.روز ۹ دی‌ ۱۳۹۶، هنگامی‌ که در حال گذراندن خدمت سربازی‌ بود، توسط نیروهای امنیتی در میدان «ولی‌عصر» تهران بازداشت و به زندان اوینشد. در پی این بازداشت، شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست «ماشاالله احمدزاده»، نوری را به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و «اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم ضد امنیت داخلی و خارجی»، به هفت سال و شش ماه حبس تعزیری محکوم کرد که پنج سال آن قابل اجراست. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

انتقال یک زندانی به تیمارستان امین‌آباد به دلیل عدم پذیرش در بیمارستانبه گزارش هرانا وضعیت جسمی علی نوری، فعال مدنی محبوس در زندان اوین، وخیم گزارش‌شده است اما بیمارستان

واکنش سخنگوی آمریکایی ائتلاف علیه داعش به حمله راکتی در عراق: این یک اقدام تروریستی بود🔺واکنش سخنگوی آمریکایی ائتلاف علیه داعش به حمله راکتی در عراق: این یک اقدام تروریستی بود ▪️سخنگوی ائتلاف به رهبری آمریکا گفت که این «اقدامات شنیع» با پاسخ شدیدی از سوی نیروهای امنیتی عراق مواجه خواهد شد. اقدام تروریستی چیه قشنگ؟ آتیش بازی آخر ساله که دیرتر اجرا شده تا جمهوری اسهالی خارتونو تک تک نگاد خودتونو به کوچه علی چپ میزنید پاسخ نیروهای امنیتی عراق🤔😂😂 شما با چه توجیهی در عراق هستید از هزاران کیلومتر اونور دنیا در خاورمیانه دنبال چی هستید الدنگ

آیا یک فرد می‌تواند با انتقال اموال به پسرانش فرزندان دختر را از ارث ممنوع کند؟منع قانونی ندارد. در زمان حیات هر کس اختیار اموال خود را دارد. ولی برای پس از مرگ تا 1/3 اموالش را میتواند وصیت نماید و 2/3 بقیه سهم وراث است. قانون کاری نمیتونه بکنه چون هرکسی می‌تونه قبل از مرگ اموالش به هرکسی انتقال بده

هشدار پوتین به غرب: به هر اقدام تحریک‌آمیز پاسخی سخت و فوری می‌دهیمولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در راستای تنش‌های فزاینده این کشور با کشورهای اروپایی و آمریکا، اوه اوه کی اینو اذیت کرده ؟

اقدام جدید مقامات قضایی اصفهان؛ اعتراض به کم‌آبی هم به فهرست ممنوعیت‌ها افزوده شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چقدر حق داریم !

استان‌وایرـ «لیلا حسین‌زاده»، فعال دانشجویی از اقدام مسوولان زندان «اوین» برای انتقال «علی نوری»، فعال مدنی محبوس در این زندان به بیمارستان روان‌پزشکی «امین‌آباد» خبر داده است.حساب توییتر

خود نوشت که مسوولان زندان با فریب علی نوری، قصد داشته‌اند او را به بیمارستان روان‌پزشکی امین‌آباد بفرستند که به دلیل عدم هماهنگی با این بیمارستان، این زندانی سیاسی مجددا به زندان اوین بازگردانده شده است.

او گفته است که روز چهارشنبه ۱۳ اسفند به نوری اعلام شده بوده که قرار است به صورت اورژانسی به «بیمارستان امام‌خمینی» منتقل شود.

حسین‌زاده هم‌چنین از فشارها بر این زندانی سیاسی جهت اعمال شوک الکتریکی خبر داده و نوشته است: «به‌نظر می‌رسد علی گام به گام به سرنوشت بهنام محجوبی نزدیک‌ می‌شود.

او را با این بهانه که به بهداری نزدیک‌ باشد، در بند۴ نگه داشته‌اند و به بند خودش نمی‌فرستند. این در‌حالی است که بند ۸ خودش بهداری دارد.»

علی نوری به شش سال حبس تعزیری محکوم است و هم‌اکنون دوره محکومیت خود را در زندان اوین سپری می‌کند.روز ۹ دی‌ ۱۳۹۶، هنگامی‌ که در حال گذراندن خدمت سربازی‌ بود، توسط نیروهای امنیتی در میدان «ولی‌عصر» تهران بازداشت و به زندان اوینشد. در پی این بازداشت، شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست «ماشاالله احمدزاده»، نوری را به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و «اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم ضد امنیت داخلی و خارجی»، به هفت سال و شش ماه حبس تعزیری محکوم کرد که پنج سال آن قابل اجراست.

نوری پیش از نیز بازداشت شده بود که یک سال از حبس پیشین او با بازداشت مجدد قابل اجرا شده است.

اشاره لیلا حسین‌زاده، به «بهنام محجوبی» درویش گنابادی زندانی است که در روز ۲۵ بهمن به «بیمارستان لقمان» منتقل و پس از یک هفته در حالی ‌که خانواده‌اش اجازه ملاقات با او نداشتند،محجوبی به بیماری اعصاب مبتلا و مدت‌ها در زندان از دسترسی به داروهایش محروم بود.

تابستان امسال او به جای انتقال به بیمارستان و معاینه توسط پزشک معالج، به بیمارستان روانی امین‌آباد منتقل و در آن‌جا بستری شد.

در مدت بستری در این بیمارستان، به وی داروهایی تزریق کرده بودند که مشخص نیست محتوای آن‌ها چه بوده است.

نیمی از بدن بهنام محجوبی پس از بازگردانده شدن به زندان فلج شده بود اما مسوولان زندان اوین هم‌چنان از آزادی او جلوگیری می‌کردند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: