اقتصاد کرونایی؛ ۱۳۲ کشور بدهکار و ۲۱ کشور ناتوان از پرداخت بدهی | DW | 26.01.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارشی در مورد میزان بدهی‌های کشورها در سال ۲۰۲۰ که روز سه‌شنبه ۲۶ ژانویه (۷ بهمن‌ماه) از سوی اتحادیه تسویه بدهی‌‌ها و مؤسسه میزرور منتشر شده، نشان می‌دهد، ۱۳۲ کشور از میان ۱۴۸ کشور بر‌رسی شده در وضعیت وخیمی قرار دارند.

گزارشی در مورد میزان بدهی‌های کشورها در سال ۲۰۲۰ که روز سه‌شنبه ۲۶ ژانویه از سوی اتحادیه تسویه بدهی‌‌ها و مؤسسه میزرور منتشر شده، نشان می‌دهد، ۱۳۲ کشور از میان ۱۴۸ کشور بر‌رسی شده در وضعیت وخیمی قرار دارند.

یکی از کارشناسانی که در تهیه این گزارش سهیم بوده، گفته است: «آنچه ما شاهدش بودیم این است که پاندمی کرونا کشورهایی را که به خودی خود اقتصاد ضعیف و ناپایداری دارند، ضعیف‌تر کرده است از جمله آنگولا، اکوادور یا سورینام.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جهانگیری: سال ۹۹ سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور بود/ سیاست کشور باید پشتیبان کننده تولید باشدمعاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکایی‌ها اعتراف کردند که سیاست فشار حداکثری علیه ایران شکست خورده است تاکید کرد که نباید بگذاریم این شکست به فضایی برای سیاه نمایی عده‌ای تبدیل شود. Down Sendromu bir hastalık değil, farkındalıktır. DownSendromuFarkındalıkGünü بعد سی دو روز رفته سی سخت چکار کنه؟حتما میگه من اول امکانات رو فرستادم بعد خودم اومدم؟ تاوقتی که مردم خواستار این جاهلان باشندکه برماحکومت کنند اش همین هست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جان باختن ۷۳ تن و شناسایی ۷۲۶۰ بیمار جدید کرونایی در کشورسخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند، گفت: بر این اساس مجموع جانباختگان این بیماری به ۶۱ هزار و ۷۹۷ نفر رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر کشور افغانستان: با خروج نظامیان آمریکا کشور متزلزل نمی‌شودمسعود اندرابی، وزیر کشور افغانستان معتقد است که نیروهای نظامی افغانستان حتی در صورت خروج نیروهای آمریکایی ایستادگی و امنیت را تامین می‌کنند و کشور متزلزل نمی‌شود. نه کنه خودتون عامل این همه گشتار باشید؟! بلی ،درست گفته! الان با حضور امریکا با ثباته؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرواز از ۳۲ کشور را به داخل ممنوع کردیم/ مرزهای غربی کشور را بستیمسخنگوی ستاد ملی کرونا گفت: بر اساس آخرین اطلاعات، تقریبا همه مراکز استان‌ها در وضعیت زرد کرونا قرار دارند و اگر مردم بخواهند به همه جا می‌توانند بروند، اما خواهش ما این است که سفر نروید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تداوم بارش‌ها در برخی نقاط کشور/خیزش گرد و خاک در شرق کشورتداوم بارش‌ها در برخی نقاط کشور خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش‌ها در برخی نقاط کشور تا فردا (۲۰ بهمن) خبر داد و گفت: طی امروز (۱۹ بهمن) خیزش گرد و خاک در برخی نقاط شرق و جنوب شرق دور از انتظار نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »