اقتصاد آمریکا با سرعتی فراتر از انتظارات قبلی رو به بهبودی است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺اقتصاد آمریکا با سرعتی فراتر از انتظارات قبلی رو به بهبودی است ▪️با کمرنگ شدن همه گیری کووید-۱۹، میزان مسافرت، خرید، شرکت در مراسم عمومی، دیدار با دوستان و اقوام، و غذا خوردن در رستوران‌ها افزایش یافته و در نتیجه نیاز به نیروی کار بیشتر شده است.

روند بازگشایی اقتصادی در ایالات متحده از آن چه که انتظار می رفت سریعتر است و صاحبان کسب و کار در تلاش برای جذب میلیون ها نیروی کار هستند.

بسیاری از صاحبان مشاغل خواهان افزودن به کارکنان خود هستند، در حالی که بسیاری افراد بیکار هم به دنبال یافتن شغلی بهتر از شغل قبل از همه گیری هستند. همچنین کمبود مراکز نگهداری از کودکان با قیمت مناسب و یا ترس از همه گیری دوباره و تصمیم به بازنشستگی زودرس، از جمله عواملی هستند که میزان اشتیاق به بازگشت به کار را کاهش می دهد.

مردم هم با دریافت کمک های مالی از طرف دولت، هزینه های خود را افزایش داده و با آسایش فکری بیشتری برای اقامت در هتل و مراکز تفریحی اقدام می کنند و صنایع خدماتی از جمله بانک داری و خرده فروشی و حمل و نقل به سرعت در ماه مه گسترش یافته اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به همین خاطر 1800 میلیارد دالر کسر بودجه دارد.

تبریک

مه اذافغانستان حاضراستم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراقچی: زمان آن است که آمریکا و اروپایی‌ها تصمیمات سخت خود را بگیرندمعاون وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اکنون زمان آن است که آمریکا و اروپایی ها تصمیمات سخت خود را بگیرند. این حرف سه بار در سه سال تکرار شده.دیگه هفته و فریب بسه خسته نباشی خدا قوت خائنین به ملت.تا فایل صوتی توهم فاش نشده برگرد خونه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: گذرگاه «جیلوه‌گوزو» در حتای ترکیه بهترین گزینه کمک‌رسانی به سوریه استنماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد که گذرگاه مرزی «جیلوه‌گوزو» در استان حتای ترکیه، بهترین مسیر کمک به مردم سوریه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جاسوسی واشنگتن از سیاستمداران اروپایی؛ نروژ سفیر آمریکا را احضار کرددر واکنش به این افشاگری که یادآور رسوایی‌ شنودهای افشا شده از سوی ادوارد اسنودن در سال ۲۰۱۳ میلادی است، مقامات پاریس، برلین و شماری دیگر از پایتخت‌های اروپایی خواستار توضیح دانمارک و ایالات متحده شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بنی گانتس: گفت‌وگوی اسرائیل و آمریکا برای مقابله با ایران ضروری استوزیر جنگ رژیم صهیونیستی که به واشنگتن سفر کرده است، در دیدار با وزیر دفاع آمریکا اظهاراتی را درباره اهمیت تعامل واشنگتن-تلاویو در زمینه مسئله هسته‌ای ایران و توافق هسته‌ای مطرح کرد. 🍆 اینا چرا همشون از نظر شکلی شبیه همن؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بنی گانتس: متوقف کردن فعالیت‌های ایران استراتژی مشترک آمریکا و اسرائیل است | DW | 04.06.2021وزیر دفاع اسرائیل در دیدار با همتای آمریکایی‌اش لوید آستین، ایران را 'مهم‌ترین مشکل منطقه' دانست. بنی گانتس گفت که توقف فعالیت‌های ایران استراتژی مشترک اسرائيل و آمریکاست. 🍆 مردمی کشوری را اشغال میکنند آنوقت کشوری دیگر !مشکل منطقه! است!؟ باز دوتا موشک خوردید اشکتون درومد رفتید اونجا؟بابا اونا خودشون چهل ساله که سوختند و هیچ غلطی هم نتونستند بکنند؛شما فعلا نتان یابو رو برکنار کنید بعد دوسه ماه دیگه می‌فهمید اگرچه کارخوبی کردید توی تعویض یک آشغال،ولی دردتون رو مداوا نمیکنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چین در پی خروج آمریکا از افغانستان خواستار تقویت همکاری منطقه‌ای شدوزیر خارجه چین در پی خروج نیروهای ناتو به رهبری آمریکا از افغانستان٬ برای تامین امنیت این کشور خواستار تقویت همکاری منطقه‌ای شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »