اقبال به راست افراطی در آستانه انتخابات منطقه‌ای فرانسه؛ آردپاشی به صورت ملانشون

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آردپاشی به رئیس حزب چپ‌گرا؛ التهاب فضای سیاسی و رشد راست افراطی در فرانسه جزئیات بیشتر:

فضای سیاسی فرانسه در حالی که کمتر از یک سال به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده همزمان تحت تاثیر افزایش خشونت سیاسی و اقبال روزافزون به راست افراطی قرار گرفته است.

مارین لوپن که چهار سال پیش در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری از امانوئل ماکرون شکست خورد امیدوار است درخشش حزبش در انتخابات پیش رو مقدمه ای برای موفقیت او در جریان رویارویی مجدد با رئیس جمهوری کنونی فرانسه باشد.این در حالی است که افزایش اقبال به حزب اتحاد ملی و تفکرات راست افراطی در جامعه فرانسه نگرانی هایی را در میان احزاب چپگرا، اتحادیه های کارگری و هواداران محیط زیست پدید آورده است. هزاران نفر روز شنبه در شهرهای مختلف فرانسه در اعتراض به فضای سیاسی موجود تظاهرات کردند.

پلیس فرانسه ساعاتی بعد فرد مظنون به آردپاشی بر روی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را بازداشت کرد. این حادثه تنها چند روز پس از آن روی داد که یک مرد ۲۸ ساله به امانوئل ماکرون سیلی زد. گفته می شود مردی که بر روی ژان لوک ملانشون آرد پاشید مجری یک کانال یوتیوب با گرایش راست افراطی است. وی که ۲۷ سال دارد پس از بازداشتش گفت که به «گفتگو باور ندارد.» قرار است دادگاه این مجری و همدست او در ماه ژوئیه برگزار شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فرانسه در آستانه یک بحران بزرگ اجتماعی قرار داره و امکان داره که حتی در این بین فاشیست ها قدرت بگیرن

با امید به پیروزی مخالفان مهاجرت در تمامی کشورها😁

از این آردپاشی ها نباید به راحتی عبور کرد، یکی از راه های منتشر کردن باسیل شاربن سوار کردن اون روی ذرات آرده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'کاهش دوبرابری' ابتلا به کرونا در جوانان به یمن واکسینه‌شدگان | DW | 12.06.2021نتایج مطالعه‌ای جدید در داده‌های بهداشتی اسرائيل روشن کرده که به ازای افزایش هر ۲۰درصد جمعیت واکسینه‌شده، شیوع کرونا در جمعیت واکسینه‌نشده دوبرابر کاهش می‌یابد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بلیت همراهی جف بزوس در سفر به فضا ۲۸ میلیون دلار به فروش رفتهویت فردی که جف بزوس و برادرش را در این سفر همراهی خواهد کرد طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد. یه بلیط بگیری از زمین تا خوده ماه ازش بپرسی چی شد که این شدی؟؟؟ شش تا بلیط برگشت به مریخ برای کانديداهای رئیس جمهوری ایران میخواستم یکی از کانديداها رو کره زمین میمونه درودها دوستان فردا دوشنبه 14.6.2021 اعتدال بر ازدواج 3.11.1442 گایا سلطان زمین بر عدالت 24.3.1400 صلح بر گایا سلطان زمین از میلیاردرها توقع میروددرجهت واکسیناسیون سراسری دردیگر کشورها بخصوص کشورهای ضعیفتر کوشا باشن گفتارنیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چراکه محبت گنج واقعیه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دست‌کم ۱۶ نفر در اثر حمله موشکی به عفرین کشته شدند | DW | 13.06.2021حمله موشکی به یک منطقه مسکونی و همچنین به یک بیمارستان در عفرین، واقع در شمال سوریه باعث کشته و مجروح شدن ده‌ها نفر شد. نیروهای دموکراتیک سوریه هرگونه نقشی در حمله به شهر کردنشین عفرین را تکذیب کرده‌اند. اگر از خامنه‌ای هم مثل قاسم کتلت فقط دستش باقی مانده بود امروز هم ما راحت بودیم هم سوری‌ها. حیف که در مورد خامنه‌ای کاملا برعکس قاسم اتفاق افتاد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نیروهای ارمنستان بار دیگر به مواضع آذربایجان در کلبجر تیراندازی کردندنیروهای ارمنستان امروز برای بار دوم به سمت مواضع ارتش جمهوری آذربایجان در کلبجر آتش گشودند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگاهی به راستی‌آزمایی ادعاهای نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در مناظره دومنگاهی به راستی‌آزمایی ادعاهای نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در مناظره دوم جدول فکت چکینگ مناظره دوم براساس صحبت‌های نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ را می‌بینید. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 بسیار عالی بود اما چرا سخنان گهربار آقای همتی را بررسی نکردید ؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ عراقچی به نماینده آمریکا در امور ایرانپاسخ عراقچی به رابرت مالی: تروریسم اقتصادی، آن هم در بحبوحه کرونا، جنایت علیه بشریت است ترامپ رفته است، اما تحریم های غیرقانونی و جنایت‌بار او همچنان برقرارند نیازی به اشک تمساح نیست وقتی که تلاش‌های آمریکا برای تحمیل رنج به ٨٢ میلیون ایرانی ادامه دارد تو ابرقدرت هستی عزیزم خودشه ناراحت نکن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »