اقامتگاه آلمان در جام جهانی قطر؛ محصور میان خلیج فارس و بیابان | DW | 20.06.2022

30/03/1401 06:31:00 ب.ظ

به نظر می‌رسد اقامتگاه تیم ملی فوتبال آلمان در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خاص‌ترین محل اسکان یک تیم در این مسابقات باشد؛ اقامتگاهی درست در میان ناکجا آباد!

به نظر می‌رسد اقامتگاه تیم ملی فوتبال آلمان در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خاص‌ترین محل اسکان یک تیم در این مسابقات باشد؛ اقامتگاهی درست در میان ناکجا آباد! دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید شاگردان هانسی فلیک در مسابقات جام جهانی که از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر (۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار خواهد شد در اقامتگاهی پنج ستاره و جدید به نام"الزلال" اسکان خواهند داشت.

از محل این اقامتگاه تا ورزشگاه باشگاه"الشمال"، جایی که تیم ملی آلمان تمریناتش را در آن دنبال خواهد کرد، ۱۰ کیلومتر فاصله است. این تیم برای دو بازی مرحله گروهی‌اش که در ورزشگاه"البیت" برگزار خواهد شد، باید مسیری ۷۵ کیلومتری را طی کند. ملی‌پوشان آلمان اما برای بازی با ژاپن باید مسافت ۱۱۰ کیلومتری را تا ورزشگاه خلیفه در دوحه طی کنند.

اگرچه منظره اتوبان‌های قطر با پوششی بیابانی یکنواخت به نظر می‌رسد اما به گزارش روزنامه"بیلد" آنتن‌دهی تلفن همراه در جاده‌ها خوب است. علاوه بر همه اینها، با وجود فاصله نسبتا زیاد تا دوحه، یک سکوی پرواز هلیکوپتر نیز در کنار این استراحتگاه واقع شده تا در صورت عجله تیم، بتوانند از آن نیز استفاده کنند. headtopics.com

این کمپ بزرگ اقامتی با ۱۸۰ اتاق، همچنین دارای استخرهای متعدد، سینمای رو باز، مرکز ورزشی و دسترسی به ساحل است؛ هرچند ورود به این مجموعه راحت نخواهد بود. دور تا دور این کمپ دیوارکشی شده است و ورودی آن نیز یک دروازه آهنی دارد که بدون داشتن وقت ملاقات، هیچ فردی جز ساکنان اجازه حضور در محوطه آن را نخواهند داشت.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

هرج و مرج در فرودگاه هیترو لندن در پی بروز نقص فنی در سامانه توزیع باردر پی بروز نقص فنی در سامانه توزیع بار فرودگاه هیترو لندن در روز جمعه ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد)، تعداد زیادی چمدان متعلق به مسافران در سالن ترمینال ۲ این فرودگاه روی هم تلنبار شدند.

تعیین سقف افزایش اجاره‌بهاء در دولت/ تصویب طرح دو فوریتی در مجلسدر نشست شب گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مقرر شد برای مدیریت بخش مسکن، تصویب طرح دو فوریتی در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد و دولت نیز سقف افزایش سالیانه اجاره‌بها را که قبلا به تصویب رسانده، در تهران ۲۵ درصد و در سایر شهرها 20 درصد اجرایی کند. خب احمقا ضمانت اجراییش چیه ؟ 😄 درسته، باشه، همین این قانون دقیق و زیبا رو پرینت رنگی بگیر رو A3، لول کن بکن تو کونت. گه‌خوری ارتقا یافته از نوع مدارس دولتی حق ندارند از دانش‌آموزان وجهی دریافت کنند!

وقوع «آتش‌سوزی عمدی» در منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویهبخشی از ساختمان سازمان منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویه شامگاه شنبه، ۲۸ خرداد از سوی «افراد ناشناس» آتش زده شد. لباس شخصی ها بودن!

رگبار باران در نقاط مختلف کشور/ تجربه دمای ۵۰ درجه در اهوازگرما و دمای ۵۰ درجه در اهواز رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وقوع رگبار باران در نقاط مختلف کشور، استمرار خیزش گرد و خاک در نوار شرقی و تجربه دمای ۵۰ درجه سانتیگراد در اهواز خبر داد.

کشته‌شدن دست‌کم یک نفر در پی حمله موشکی روسیه به انبار سوخت در شرق اوکراینوالنتین رزنیچنکو، فرماندار منطقه دنیپرو اعلام کرد، یک انبار محل نگه‌داری سوخت در شهر نووموسکوفسک، در شرق اوکراین مورد حمله 3 موشک روسی قرار گرفت که بر اثر

حضور صیادان خارجی در سواحل ایران تصادفی است/ افزایش روزانه صیادان غیرمجاز در کشورمعاونت صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات گفت: صید ترال از سوی سازمان شیلات و قوه قضائیه ممنوع اعلام شده است اما برخی مقام‌های استانی نسبت به مبارزه با صید ترال مقاومت می‌کنند چراکه بحث معیشت صیادان مطرح است.