اقامه نماز میت غیابی برای امیر کویت در مسجدالاقصی

نماز, کویت

01/10/2020 11:57:00 ب.ظ

اقامه نماز میت غیابی برای امیر کویت در مسجدالاقصی

01.10.2020قدس/ اسعد فرات/ خبرگزاری آناتولیاداره اوقاف قدس وابسته به وزارت امور اوقاف و مقدسات اسلامی اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز متعاقب نماز ظهر برای شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر متوفی کویت در مسجدالاقصی مراسم نماز میت غیابی برگزار شده است.

در این بیانیه همچنین تاکید شده که رویکرد شیخ صباح در قبال قدس، مسجدالاقصی و مسئله فلسطین در اذهان مردم قدس و فلسطین تاثیرات عمیقی برجای گذاشته است.علمای قدس و چهره‌های برجسته این شهر مقدس نیز در مراسم نماز میت امیر کویت در مسجدالاقصی حضور یافتند.از سوی دیگر، شیخ عزام الخطیب، رئیس اداره اوقاف قدس نیز درگذشت شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح را به جهان عرب و اسلام تسلیت گفت.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

استانبول مرکز برگزاری فستیوال‌های تفریحی ایرانی‌ها

با کاهش سطح تدابیر بهداشتی کرونایی و همچنین فرا رسیدن فصول گرما، شمار رویدادهای تفریحی و فرهنگی ایرانی‌های مقیم و غیرمقیم در ترکیه نیز افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

امیر ۸۳ ساله کویت سوگند یاد کرد؛ ولیعهد جدید کیست؟انتظار نمی‌رود که امیر جدید ۸۳ ساله از رسم دیپلماتیک امیر پیشین کویت فاصله بگیرد اما جلوس او در جایگاه امیری کویت به حدس و گمان‌ها در مورد کیستی ولیعهد بعدی دامن زده است. این پیر خر رفت اون یکی امد

گفتگوی تلفنی اردوغان امیر جدید کویتگفتگوی تلفنی اردوغان امیر جدید کویت

گفتگوی تلفنی اردوغان با امیر جدید کویتگفتگوی تلفنی اردوغان با امیر جدید کویت

گفتگوی تلفنی هنیه با امیر جدید کویتپول می خواهد

الکسی ناوالنی: نترسیده‌ام، برای رهبری مخالفان به روسیه باز می‌گردمالکسی ناوالنی،‌ منتقد سرشناس پوتین که در پی مسمومیت برای درمان در آلمان به سر می‌برد،‌ تاکید کرد شک ندارد که پوتین در مسموم کردن او نقش داشته و او هیچ روایت دیگری از این رویداد ندارد. ناوالنی همچنین گفت ترسی ندارد و می‌خواهد به روسیه بازگردد.

دلار به مرز روانی ۳۰ هزار تومان رسیدهمزمان با ادامه تلاش بانک مرکزی ایران برای افزایش نرخ رسمی عرضه ارز، قیمت فروش دلار در جریان معاملات ظهر پنجشنبه (۱۰ مهر) برای نخستین بار به ۳۰ هزار تومان رسید. جسمی چنده ؟ روانی که کارمندای یورونیوزن. یعنی در واقع همون ۴۲۰۰ تومنه ؟! :))))

مردم قدس امروز در مسجدالاقصی برای شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر متوفی کویت به‌صورت غیابی مراسم نماز میت برگزار کردند. 01.10.2020 قدس/ اسعد فرات/ خبرگزاری آناتولی اداره اوقاف قدس وابسته به وزارت امور اوقاف و مقدسات اسلامی اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز متعاقب نماز ظهر برای شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر متوفی کویت در مسجدالاقصی مراسم نماز میت غیابی برگزار شده است. در این بیانیه همچنین تاکید شده که رویکرد شیخ صباح در قبال قدس، مسجدالاقصی و مسئله فلسطین در اذهان مردم قدس و فلسطین تاثیرات عمیقی برجای گذاشته است. علمای قدس و چهره‌های برجسته این شهر مقدس نیز در مراسم نماز میت امیر کویت در مسجدالاقصی حضور یافتند. از سوی دیگر، شیخ عزام الخطیب، رئیس اداره اوقاف قدس نیز درگذشت شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح را به جهان عرب و اسلام تسلیت گفت. گفتنی است شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح دو ماه پیش برای ادامه روند درمان خود به آمریکا رفته بود و در 29 سپتامبر در سن 91 سالگی در همین بیمارستان درگذشت.