نماز, کویت, مسجدالاقصی, اداره اوقاف قدس, امیر کویت, شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح, مسجدالاقصی, نماز میت غیابی

نماز, کویت

اقامه نماز میت غیابی برای امیر کویت در مسجدالاقصی

01/10/2020 11:57:00 ب.ظ

اقامه نماز میت غیابی برای امیر کویت در مسجدالاقصی

01.10.2020قدس/ اسعد فرات/ خبرگزاری آناتولیاداره اوقاف قدس وابسته به وزارت امور اوقاف و مقدسات اسلامی اردن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز متعاقب نماز ظهر برای شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر متوفی کویت در مسجدالاقصی مراسم نماز میت غیابی برگزار شده است.

شیوع بالای مسمومیت‌های دارویی در کشور / داروهای اعصاب و روان در راس موارد مسومیت زا یک مامور کلانتری در رابطه با پرونده مهرداد سپهری احضار شد به دلیل اظهارات ماکرون پس از اهانت به پیامبر اسلام؛ پوگبا از تیم ملی فرانسه کناره‌گیری کرد- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim

در این بیانیه همچنین تاکید شده که رویکرد شیخ صباح در قبال قدس، مسجدالاقصی و مسئله فلسطین در اذهان مردم قدس و فلسطین تاثیرات عمیقی برجای گذاشته است.علمای قدس و چهره‌های برجسته این شهر مقدس نیز در مراسم نماز میت امیر کویت در مسجدالاقصی حضور یافتند.از سوی دیگر، شیخ عزام الخطیب، رئیس اداره اوقاف قدس نیز درگذشت شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح را به جهان عرب و اسلام تسلیت گفت.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

نبرد قره‌باغ؛ اشک و ناله مادر آذربایجانی بر مزار فرزند سربازش

جمهوری خودخوانده‌ آرتساخ (قره باغ) می‌گوید بیش از ۶۰۰ نفر از «پرسنل دفاعی‌اش» بر اثر حملات ارتش آذربایجان کشته شده‌اند. آذربایجان که شمار تلفات جانی نظامیانش را اعلام نمی‌کند می‌گوید ۴۳ شهروند غیرنظامی‌اش در گلوله‌باران و حملات موشکی نیروهای ارمنی کشته شده‌اند.

امیر ۸۳ ساله کویت سوگند یاد کرد؛ ولیعهد جدید کیست؟انتظار نمی‌رود که امیر جدید ۸۳ ساله از رسم دیپلماتیک امیر پیشین کویت فاصله بگیرد اما جلوس او در جایگاه امیری کویت به حدس و گمان‌ها در مورد کیستی ولیعهد بعدی دامن زده است. این پیر خر رفت اون یکی امد

گفتگوی تلفنی اردوغان امیر جدید کویتگفتگوی تلفنی اردوغان امیر جدید کویت

گفتگوی تلفنی اردوغان با امیر جدید کویتگفتگوی تلفنی اردوغان با امیر جدید کویت

گفتگوی تلفنی هنیه با امیر جدید کویتپول می خواهد

الکسی ناوالنی: نترسیده‌ام، برای رهبری مخالفان به روسیه باز می‌گردمالکسی ناوالنی،‌ منتقد سرشناس پوتین که در پی مسمومیت برای درمان در آلمان به سر می‌برد،‌ تاکید کرد شک ندارد که پوتین در مسموم کردن او نقش داشته و او هیچ روایت دیگری از این رویداد ندارد. ناوالنی همچنین گفت ترسی ندارد و می‌خواهد به روسیه بازگردد.

دلار به مرز روانی ۳۰ هزار تومان رسیدهمزمان با ادامه تلاش بانک مرکزی ایران برای افزایش نرخ رسمی عرضه ارز، قیمت فروش دلار در جریان معاملات ظهر پنجشنبه (۱۰ مهر) برای نخستین بار به ۳۰ هزار تومان رسید. جسمی چنده ؟ روانی که کارمندای یورونیوزن. یعنی در واقع همون ۴۲۰۰ تومنه ؟! :))))