اقامت در هتل های ۵ ستاره با بیت کوین

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدی، عضو هیات مدیره انجمن آیین دادرسی مدنی: اکنون بیت‌کوین به صورت غیررسمی در تجارت داخلی وجود دارد. مثلا هتل‌های پنج ستاره بین‌المللی و داخلی، مسافران را با بیت‌کوین می‌پذیرند.

بیت کوین یک پول یا ارز دیجیتالی است که به صورت الکترونیکی توزیع و استفاده می شود. شبکه این ارز دیجیتال به صورت غیر متمرکز و کاربر به کاربر است و هیچ شخص یا نهادی این شبکه را کنترل نمی کند.

این وکیل دادگستری سرمایه گذاری در بانک ها و موسسات مالی را با سرمایه گذاری در بیت کوین مقایسه کرد و با استقبال از مصوبه هیات دولت در به رسمیت شناختن معاملات رمز ارزها گفت که چرا دولت استفاده از بیت کوین را در تجارت داخلی ممنوع کرده و چرا ارزش این نوع از پول دیجیتالی هر روز افزایش می یابد. محمدی از مشکلات مصرف برق در تولید بیت کوین سخن گفت و با اشاره به مصوبه اخیر هیات وزیران اضافه کرد: برای برون رفت از مشکل برق در مقررات اخیر تصویب شد که برق مصرفی آنها در ساعت های اوج مصرف نباشد و موجب اختلال برق مصرفی مردم نشود. از طرف دیگر این برق به نرخ ارز نیما توسط وزارت نیرو به ریال تبدیل شود. یعنی وزارت نیرو برق بیت کوین را با نرخ سامانه نیما تبدیل و محاسبه می کند و در این زمینه با نرخ صادراتی اعمال می شود.

این کارشناس اقتصاد انرژی اینگونه نتیجه گیری کرد: در چنین شرایطی هر چقدر از دلار دورتر شویم و به جای آن از سبد ارزها استفاده کنیم به نفع ما خواهد بود و یکی از این ارزها می تواند بیت کوین باشد. چون امنیت بالا دارد و بانک های مرکزی دنیا نیز نظارتی بر آن ندارند و تجارت ما را تسهیل می کند؛ هر چند در مصوبه هیات وزیران آمده است که بیت کوین را نمی توان برای تجارت داخلی استفاده کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد نفت‌ کشپوشش زنده؛ نفتکش گریس ۱ در آستانه ترک جبل الطارق رویترز از مشاهده دود ناشی از روشن شدن موتورخانه این نفتکش خبر داده است بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برندگان مسابقه عکاسی از طبیعت و حیات وحش استرالیاعکس گرفته شده با یک پهپاد از کوسه‌ای که در حال چرخیدن در اطراف یک نهنگ در ساحل است، جایزه طبیعت را در این مسابقه برد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مثلث سکس، سیاست و قدرت؛ نگاهی به رسوایی‌ جنسی ۵ رئیس‌جمهور آمریکاجفری اپستاین که با اتهام «دلالی سکس» با افراد زیر سن قانونی روبرو بود در طول حیات خود با دو رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ و بیل کلینتون رابطه نزدیک داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیم والیبال جوانان ایران در صدر جدول رده‌بندی جهانی جای گرفتتیم ملی ایران با کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ در بحرین ۱۰۰ امتیاز دیگر در این رده‌بندی به دست آورده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در جمع هواداران در نیوهمپشایر: ایران و چین می‌خواهند با آمریکا توافق کنندرئیس جمهوری ایالات متحده در یک نشست انتخاباتی در شمال شرقی آمریکا گفت که جمهوری اسلامی و چین به دنبال توافق با ایالات متحده هستند.\r\n پرزیدنت دونالد ترامپ پنجشنبه شب ۲۴ مرداد به وقت شرق آمریکا که برای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »