افغانستان و قزاقستان توافق‌نامه همکاری نظامی امضا کردند

28/03/1400 11:44:00 ق.ظ

مشاور امنیت ملی افغانستان و وزیر دفاع قزاقستان در نورسلطان توافق‌نامه همکاری نظامی امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی

مشاور امنیت ملی افغانستان و وزیر دفاع قزاقستان در نورسلطان توافق‌نامه همکاری نظامی امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی 18.06.

2021 عکس از شبکه ای اجتماعی استانبول/ خبرگزاری آناتولی دفتر شورای امنیت ملی افغانستان امروز جمعه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حمدالله محب مشاور امنیت ملی این کشور با نورلان یرمک بایف، وزیر دفاع قزاقستان در نورسلطان٬ پایتخت این کشور توافق‌نامه نظامی امضا کرده است.

در این اطلاعیه همچنین آمده است که امضای این توافق‌نامه زمینه‌ حمایت متقابل نظامی میان افغانستان و قزاقستان در بخش‌های مختلف را فراهم می‌کند. همچنین تاکید شده که این توافق‌نامه حاوی تمرینات مشترک نظامی، همکاری‌های بهداشتی، نوسازی تجهیزات نظامی، حمایت لجستیکی و فنی، آموزش جنگ و همکاری اطلاعات نظامی میان دو کشور است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

امضای توافق‌نامه همکاری بین شرکت «آسفات» ترکیه و دانشگاه بهریه پاکستانشرکت «آسفات» ترکیه و دانشگاه بهریه پاکستان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و افزایش ظرفیت و نیروی انسانی در حوزه دریایی توافق‌نامه همکاری را امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی

شورای همکاری خلیج خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای وین شدوزیران امور خارجه شورای همکاری کشورهای عربی خلیج روز چهارشنبه 16 ژوئن 2021 در ریاض گردهم آمده و با محکوم کردن دخالت طرف‌های خارجی در امور داخلی کشورهای قویاازخواسته برادرانمان در شورای_همکاری_خلیج حمایت میکنیم. درمذاکرات بایدن و پوتین ،‌ بوضوح اثبات شد که خامنئي میخواهد جهان را هم به گروگان بگیرد والبته این خیلی مسخره است وبگونه هیتلر فکرکردن است. پوتین خودش هم قبول داشت که قاتل است وحرف آقای بایدن بسیار درست بوده است .

پاسخ پرابهام عزیزی خادم درباره ادامه همکاری اسکوچیچ/ سرمربی جدید در راه است؟رئیس فدراسیون فوتبال پاسخ روشنی به ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران نداد.

درخواست شورای همکاری خلیج فارس: برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای گنجانده شوددرخواست شورای همکاری خلیج فارس: برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای گنجانده شود این درخواست ها در پی ملاقات وزرای شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، پایتخت عربستان، مطرح شده است.

شورای همکاری خلیج فارس خواستار مشارکت در مذاکرات وین شد | DW | 16.06.2021وزرای امور خارجه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در ریاض خواستار مشارکت این شورا در مذاکرات احیای برجام شدند. کشورهای عربی منطقه خواستند تا موضوع موشک‌های ایران نیز به عنوان بخشی در مذاکرات هسته‌ای وین گنجانده شود. واقعا که غرب های ملخ خور از چه میترسند، شما فقط پول دارید که آن هم روزی تمام خواهد شد ولی مردم ایران زمین غیرت دارند هر که چه از خودی و چه بیخودی را به زانو در میاورند کشورهای اعراب مال این حرفها نیستن هروقت گفتند خر شما بگیدعر

درخواست شورای همکاری خلیج برای مشارکت در مذاکرات هسته‌ای ایرانشورای همکاری خلیج اصرار ایران برای عدم انجام تعهدات آژانس انرژی اتمی را محکوم کرده و خواستار مشارکت در مذاکرات هسته‌ای شد. - خبرگزاری آناتولی خلیج_فارس