افغانستان؛ پولیس بغلان از قاچاق چهار کودک که از بلخ ربوده شده بودند جلوگیری کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

افغانستان؛ پولیس بغلان از قاچاق چهار کودک که از بلخ ربوده شده بودند جلوگیری کرد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش منابع خبری افغانستان، به نقل از مقام‌های امنیتی بغلان، یک ربایندۀ انسان که قصد قاچاق این کودکان را داشت نیز از سوی پولیس در همکاری با مدیریت مبارزه با جرایم جنایی ولایت بغلان بازداشت شده است.

گفتنی است که فضل احمد معنوی وزیر عدلیه (دادگستری) افغانستان به تاریخ 29 فوریه 2021 اعلام کرد، اگر جلو قاچاق انسان و قاچاق مهاجران گرفته نشود بالای بخش‌های مختلف این کشور تعزیرات وضع می‌شود. او با اشاره به گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا درباره وضعیت قاچاق انسان و مهاجران گفت: «متاسفانه افغانستان در رده بندی سال 2020 این وزارت‌خانه به مرتبه سوم نزول کرده ‌است».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افغانستان؛ نی از طالبان خواست از کشتار خبرنگاران دست بردارنددفتر حمایت کننده رسانه‌های آزاد افغانستان «نی»، دوشنبه 5 آوریل، با انتشار اعلامیه‌ای در رابطه به کشتار خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در این کشور ابراز نگرانی کرده و از گروه طالبان خواست، در حملات خود از کشتار خبرنگاران دست بردارند. العربیه_فارسی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سناتور جمهوری‌خواه: با خروج از افغانستان سکوی دیده‌بانی‌مان بر ایران را از دست می‌دهیملیندسی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه می‌گوید: با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان سکوی دیده‌بانی‌ بر ایران را از دست می‌دهیم.» This is bullshit.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کابل از تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از افغانستان استقبال کرددولت افغانستان از تصمیم رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نیروهای این کشور از افغانستان تا 11 سپتامبر 2021 استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابراز خرسندی کابل از حمایت کشورهای همسایه از روند صلح افغانستانوزارت امور خارجه افغانستان از تلاش‌ها و حمایت‌ کشورهای همسایه و منطقه در راستای روند صلح این کشور قدردانی و بر ادامه این تلاش‌ها و همکاری‌ها تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقام‌های افغانستان از ادامه کمک آمریکا بعد از خروج نیروهای خارجی خبر دادند - BBC News فارسیشورای امنیت ملی افغانستان و شورای عالی مصالحه ملی اعلام کرده‌اند که دین تامپسون، دستیار وزیر خارجه آمریکا با سفر به کابل به مقام‌های افغانستان اطمینان داده که با خروج نیروهای خارجی از افغانستان، حمایت آمریکا از نیروهای امنیتی، توسعه و روند صلح این کشور ادامه خواهد یافت. روند خروج نیروهای خارجی نیز قرار است که اول ماه مه آغاز شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »