افطار در میان ابرها؛ نگاهی به سفرهٔ رنگین رمضان در دُبی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«این نخستین تجربه این‌چنینی در ماه رمضان در دنیاست. ما هر بار از ۶ مسافر دعوت می‌کنیم در پرواز بر فراز کشور با ما همراه شوند.»

ماه رمضان در دُبی جلوه‌های گوناگونی دارد. در این برنامه نگاهی به برخی جاذبه‌های خاص دُبی در این ماه می‌اندازیم.در کانون تفاهم فرهنگی شیخ محمد آل مکتوم بازدیدکنندگان با سنت‌های محلی آشنا می‌شوند. این مرکز با شعار «درهای گشوده، ذهن‌های گشوده» از سال ۱۹۹۸ تا کنون موانع نزدیکی فرهنگها را از سر راه برمی‌دارد.

میرا همچنین می‌گوید که این مرکز در ماه رمضان برنامهٔ افطاری دارد. او دربارهٔ ساعت شرعی اذان و افطار توضحاتی می‌دهد و بعد می‌افزاید: «در این برنامه سعی می‌کنیم به دوستان و مهمانان غیرمسلمان‌مان نشان بدهیم که مسلمانان چطور روزهٔ خودشان را باز می‌کنند و بعد سری هم به مسجد محل می‌زنیم.»افطاری‌های رستوران صمد العراقی، در دُبی محبوب است.

و دسر هم کُنافهٔ معروف است که نوعی شیرینی است که از رشته‌خمیرهای نازک تهیه می‌شود و آن را در شربت می‌خوابانند. و دیگر اینکه یک لایه پنیر هم دارد.البته دُبی برای هر سلیقه‌ای افطاری خاصی دارد، حتی کسانی که عاشق پروازند می‌توانند در آسمان افطار کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما را هم دعوت میکردند خوب بود، بهتر نظر میدادیم 😉

تنها شرکت هوایی که غذای درست و حسابی خوردم ماهان ایر بوده. بقیه چه خارجی و چه ایرانی غذاهاشون زباله بودن. امریکا و کانادا که دیگه نگم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیشروی در وین و عقب‌نشینی در تهران؛ دلار به پایین‌ترین نرخ در ۷۴ روز گذشته رسیدهمزمان با حصول پیشرفت در جریان مذاکرات ایران و کشورهای ۱+۴ با هدف بازگشت ایالات متحده به برجام و لغو تحریم‌های اقتصادی، قیمت دلار آمریکا در معاملات روز دوشنبه بازار تهران به پایین‌ترین سطح از ۱۶ بهمن ماه گذشته رسید. دم انتخابات حسن ریش قشنگ داره جلب توجه میکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماجرای واکسیناسیون اتباع چینی در بیمارستانی در تهران / نقض قرنطینه ۴۸هزار کرونا مثبت در کشورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به جایگزینی انواع ویروس‌های جهش یافته کرونا با واریانت ووهان، در عین حال درباره واکسیناسیون کرونا گفت: بی عدالتی که در دنیا در رابطه با واکسن وجود دارد موضوعی جدی است؛ به طوری که اکنون پنج کشور در دنیا بیشترین میزان واکسن دنیا را تزریق کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نام «کسری نوری» در فهرست ۱۰ روزنامه‌نگار در معرض خطر در جهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »