افشاگری دختر حاضر در ویدیوی هواپیمای اوکراینی

21/10/1400 04:38:00 ب.ظ

یکی از حاضران در ویدیوی جنجال برانگیزی که درباره هواپیمای_اوکراینی منتشر شده است، به افشای جزییاتی از شیوه تهیه آن پرداخته است. وی گفته، به زور از او خواسته‌اند یک جمله را تکرار کند و بگوید اگر او هم بود به هواپیما شلیک می‌کرد. اخبار_ایران

دیدبان ایران مصاحبه کرده و به افشای جزییاتی از شیوه تهیه آن پرداخته است.

وی گفته، به زور از او خواسته‌اند یک جمله را تکرار کند و بگوید اگر او هم بود به هواپیما شلیک می‌کرد. در این ویدیو، افرادی در پاسخ به پرسش مصاحبه‌کننده به طور واضح می‌گفتند که اتفاقی که برای هواپیمای اوکراینی افتاد، انتخاب بین بد و بدتر بود و اگر چنین اتفاقی نمی‌افتاد ۵ هزار نفر در ایران کشته می‌شدند و بین کشته شدن ۲۰۰ نفر با ۵ هزار نفر، قطعا انتخاب ما ۲۰۰ نفر است.

این افراد همچنین می‌گفتند اگر آن‌ها نیز به جای ماموران سپاه بودند به هواپیمای اوکراینی شلیک می‌کردند. شقایق امینی، یکی از حاضران در این ویدیو با سایت دیدبان ایران مصاحبه کرده و گفته است به زور از او خواسته‌اند یک جمله را تکرار کند و بگوید اگر من هم بود به هواپیما شلیک می‌کردم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیدبان ایران درباره اینکه چطور این مصاحبه از شما گرفته شد و چه چیزی از شما خواسته شد که در این گفت‌وگو بگویید؟ جواب داده است: «من در مورد کسانی حرف زدم که در دانشگاه ما بودند و دانشگاه ما به دلیل این قضیه عزادار شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

روزنه‌هایی برای «توسعه ایران» بر پایه «ملیت» | حجت میرزایی

مدتی است باوری من را خوش‌دل و امیدوار کرده است که اندیشه توسعه در سرزمین‌مان جوانه زده است. با آنکه همه روندها و رکوردها، نگران‌کننده و پرمخاطره می‌نماید، اما همین حس فراگیر بازندگی در رقابت جهانی و بی‌آینده‌بودن به همان اندازه که ممکن است رخوت‌انگیز و امیدشکن باشد، می‌تواند نهیب و تلنگری برانگیزاننده و پیشران برای یافتن روزنه‌ و گریزگاهی از این درماندگی شود. این توسعه‌خواهی هم رهایی‌بخش از کمند درماندگی و هم انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین برای یکپارچگی ایران است. به زبان کوتاه، ما ایرانیان روزنه‌هایی پر‌سو و چشم‌نواز برای گشودن راهی به سوی توسعه ملی یافته‌ایم و به همان اندازه که توسعه در ذهن و زبان‌مان برجسته می‌شود، ملیت و وطن‌خواهی قدرتمندتر و اندیشیده‌تر می‌شود. صد‌البته که درخت تنومند و پربار توسعه در 80 سال گذشته در هر جایی روییده و بارور شده، ریشه در ملیت داشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.