افزایش شعب ملی تنظیم بازار تعزیرات/ پلمب واحدهای صنفی متخلف به مدت دو هفته

27/03/1401 08:26 ق.ظ

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد: افزایش شعب ملی تنظیم بازار گشت های تعزیرات/ پلمب واحدهای صنفی متخلف به مدت دو هفته

رییس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به افزایش شعب ملی تنظیم بازار گشت‌های تعزیرات گفت: از هفته آینده واحدهای صنفی متخلف به مدت دو هفته پلمب خواهند شد. وی با اشاره به اختیار سازمان تعزیرات درباره پلمب‌ها ادامه داد: در این زمینه نیز برنامه ریزی صورت گرفته و از هفته آینده با شدت بیشتری اجرا می‌شود و واحدهای صنفی متخلف به مدت دو هفته با پلمب مواجه خواهند شد.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: ما همچنان با بازرسان برای اینکه امورات تسهیل پیدا کند داریم، اما متمرکز بر رسیدگی‌هایمان شده‌ایم تا با شدت، سرعت و قاطعیت انجام شود در کنار این موضوع شعب ملی و گشت‌هایمان نیز برقرار هستند.

اصانلو با اشاره به راه اندازی شعب ملی گشت‌های تعزیرات خاطرنشان کرد: در حال حاضر این ۵ شعبه در حال فعالیت هستند و ما در حال برنامه ریزی هستیم که تعداد این شعب را به ۱۰ برسانیم. وی ادامه داد: ما براساس اینکه نوع کالا چه باشد و چه اهمیتی داشته باشد و تاثیر آن بر زندگی مردم، این موضوع را به شعب ملی ارجاع می‌دهیم. به طور مثال به موضوعاتی مانند شوینده ها، لبنیات و… که مورد استفاده مردم است، ورود می‌کنیم. headtopics.com

رییس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه گزارشات مردمی هم در این زمینه تاثیرگذار است، گفت: شعب ملی با اختیارات ملی براساس موضوعات مختلف که به آن‌ها ارجاع می‌شود ورود می‌کنند و بررسی می‌کنند که آیا ضوابط قیمت‌گذاری رعایت شده است یا خیر.

ادامه مطلب:
ilnanews »

افزایش گزارش‌ها از خِفت‌گیری در ایران؛ حمله سارقان به بازیگر تلویزیون با چاقودر حالی که هر روز در شبکه‌های اجتماعی روایتی از سرقت خیابانی منتشر می‌شود، گزارش‌ها از ایران حاکی از چاقو خوردن وحید آقاپور، بازیگر سینما و تلویزیون، در جریان «خفت‌گیری» از وی است.

گروسی: افزایش تنش به سود هیچ طرفی در مذاکرات هسته‌ای نیستگروسی: *گفت‌وگوها با ایران برای احیای توافق هسته‌ای به بن بست رسیده است *افزایش تنش به سود هیچ طرفی در مذاکرات هسته‌ای نیست نقض قوانین هسته‌ای تهران را از مسیر مذاکرات دور می‌کند‌ *دوربین‌هایی که ایران از کار انداخت، بخش مهمی از مکانیزم نظارت بود گروسی غلط کرد. گروسی 💩خورد شما خودت عامل تنش زا بودي جناب گروسي!

آمریکا: بایدن پیامی به ایران نفرستاده است/ قطعنامه شورای حکام پیامی به ایران بودسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: *بایدن پیامی به ایران نفرستاده است *ما به طور مستقیم با ایرانی‌ها مذاکره نمی‌کنیم *قطعنامه شورای حکام پیامی به ایران بود *ما منتظر پاسخی سازنده از سوی ایرانی‌ها هستیم، پاسخی که مسائل فرابرجامی را پشت سر بگذارد

همه ما به امید به آینده نیاز داریممهم نیست اخبارتان را از کدام منابع یا تریبون‌های رسمی می‌گیرید و به چه کسی باور دارید، این روزها به هر طرف که نظر کنید، جز اخبار تأسف‌بار و دلسردکننده نمی‌بینید. همین خرداد گذشته را مرور کنید؛ ظهر دومین روز ماه بود که حادثه متروپل آبادان، همه را در شوک فرو برد و سوگوار کرد. امید به اینده با دروغ فرق داره. در این شرایطی که حکومت برای مردم درست کرده هیج امیدی به اینده بهتر برای هیچ کس نیست ، اگر کسی به شما بگوید امیدی هست قطعا دروغگویی بی شرم است.

یک روز پس از احضار به دادسرا تتلو برای دریافت گذرنامه به سرکنسولگری ایران رفتامیر تتلو پس از احضار به دادسرایی در تهران به اتهام «کلاهبرداری» از طریق مشارکت در اداره سایت‌های شرط بندی با حضور در سرکنسولگری ایران در استانبول درخواست صدور گذرنامه جدید را ثبت کرد و از آنجا خارج شد. تتلو یا مست کرده یا جِت زده...... یا باز میخواد سروصدا راه بندازه، عمراااا بخواد بیاد ایران.........

محمد محقق: لشکرکشی طالبان به بلخاب سرپل به معنای اعلام جنگ علیه هزاره‌ها استرهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان اعلام کرد که لشکرکشی طالبان به شهرستان بلخاب ولایت سرپل این کشور به معنای اعلام جنگ با مردم هزاره است. - خبرگزاری آناتولی