افزایش تمایل برای خرید موبایل ۳ تا ۴ میلیونی/ کاهش تقاضا نسبت به سال گذشته

10/10/1400 01:35:00 ب.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: افزایش تمایل برای خرید موبایل ۳ تا ۴ میلیونی/ کاهش تقاضا نسبت به سال گذشته

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوت وتصویر و تلفن‌همراه خاطر نشان کرد: بازار موبایل روزهای آرامی را سپری می‌کند و خریداران بیشتر خواهان موبایل با نرخ 3 تا 4 میلیونی هستند. به گفته وی، تلفن همراه در دسته کالاهای لوکس جای می‌گیرد از این‌رو ارز ترجیحی برای واردات آن تخصیص داده نشد.

تلفن همراه با ارز نیمایی وارد کشور می‌شود و از آنجایی‌که نرخ ارز نیمایی با نوسان‌های نرخ ارز در بازار آزاد تغییر نکرد ما شاهد افزایش قیمت تلفن همراه در بازار داخلی نبودیم.

درستی با بیان اینکه هم‌اکنون بازار موبایل آرام است و قیمت‌ها ثبات نسبی دارند، خاطر نشان کرد: تلفن همراه به میزان کافی در بازار موجود است اما از سوی دیگر با کاهش قدرت مردم رکود در این بازار حاکم شده است و تقاضا برای خرید تلفن همراه در سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرده است.

عضو هیات رییسه اتاق اصناف تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت تلفن همراه در بازار از چه نرخی شروع می‌شود؟ گفت: تلفن همراه از 1.5 میلیون تا 70 میلیون در بازار موجود است این سلیقه و توان خریدار است که تعیین می‌کند چه مارکی و با چه قیمتی تلفن همراه خریداری کند. headtopics.com

ارزونه

وی با بیان اینکه مردم بیشتر خریدار تلفن همراه با رنج قیمتی 3 تا 4 میلیون هستند، گفت: تلفن همراه با این نرخ 75 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ایران: مطالبات از عراق بین 5 تا 7 میلیارد دلار استیحیی آل اسحاق، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت که تهران بین 5 تا 7 میلیارد دلار از عراق طلب دارد. - خبرگزاری آناتولی

از حمله «ارزشی‌ها» به مهدوی‌کیا تا معادلات جدید در منطقهحملات «نیروها و رسانه‌های ارزشی» به مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن سرشناس سابق تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد، موج حمایت از او در برابر این حملات هم در این میان رو به گسترش بوده است.

ثمره برنامه های امروز دولت تا چندماه آینده قابل مشاهده خواهد بودوزیر اقتصاد: *ثمره برنامه‌های امروز دولت تا چندماه آینده قابل مشاهده خواهد بود *توانسته‌ایم حرکت نقطه‌ای قیمت‌ها را به ثبات نزدیک کنیم *شکایت مردم از وضعیت موجود برحق است *باید پیام لزوم صبر برای رسیدن به موفقیت را به جامعه برسانیم والا ما که بجز گرونی چیزی ندیدیم همین جور هم دارن گرون میشن این ثمره کجاست کسی میدونه آیا اوه اوه خدا رحم کنه ! اره فعلا تو توهمات سیر کن جناب خاندوزی تورم روزبه روز می‌ره بالا

از وطن تا غربت، روایت زندگی یک مرد همجنسگرا

بحرین پس از ۱۰ سال کاهش رابطه با سوریه سفیر جدید خود در دمشق را معرفی کردبحرین روز پنجشنبه ٩ دی‌ماه اعلام کرد که پس از ۱۰ سال کاهش رابطه با سوریه، سفیر جدیدی برای دمشق منصوب کرده است.

کاهش ارزش پول ترکیه برای چهارمین روز پیاپی؛ لیر ۶ درصد سقوط کرد🔺کاهش ارزش پول ترکیه برای چهارمین روز پیاپی؛ لیر ۶ درصد سقوط کرد ▪️روند کاهش ارزش لیر ترکیه روز پنجشنبه و برای چهارمین روز پیاپی ادامه یافت و این بار سقوطی ۶ درصدی را تجربه کرد.