افزایش پنجاه درصدی سرقت از فروشگاه ها در پاریس؛ داروخانه اولویت سارقان

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افزایش پنجاه درصدی سرقت از فروشگاه ها در پاریس

سرقت و دزدی از فروشگاه‌ها و شرکت‌ها درپاریس، پایتخت فرانسه در سه ماهه اول سال میلادی بیش از ۵۰ درصدنسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته افزایش داشته است.

در سال جاری میلادی و در سه ماهه اول سال، بیش از ۱۱۱۴ مورد سرقت گزارش شده است که این عدد در سال گذشته ۷۱۴ مورد بود.داروخانه‌ها یکی از مهم‌ترین اهداف سارقان بوده اند. به گفته یکی از کارشناسان پلیس فرانسه به دلیل باز ماندن داروخانه‌ها در دوران قرنطینه و وجود پول روزانه در صندوق‌ها سارقان برای دستبرد بیشتر آنها را انتخاب می کنند. هم چنین گفته می شود داروهای کمیاب و گران قیمت نیز بسیار بیشتر از قبل از داروخانه‌ها به سرقت رفته اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مخالفان از «تعلل» دولت بریتانیا در برابر شیوع کرونا انتقاد کردندجلسه روز چهارشنبه مجلس عوام بریتانیا یک سنت‌شکنی به حساب می‌آمد زیرا برخلاف سنت ۷۰۰ ساله و برای رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، همه نمایندگان در محل حضور نداشتند. تعداد زیادی از آنها از طریق تماس ویديویی جلسه را دنبال می‌کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز تاسف جوزپ بورل از موضع آمریکا درباره دریافت وام ایران از صندوق بین‌المللی پولجوزپ بورل: *آمریکا درخواست اتحادیه اروپا برای موافقت با دریافت وام ایران از صندوق بین‌المللی پول را نپذیرفته است *متاسفم که آمریکایی‌ها با تصمیم‌گیری صندوق بین‌المللی پول مخالفت می‌کنند *این در خواست ازدیدگاه حقوق بشری باید پذیرفته می‌شد همه دیدن ایران موشک هوا کرد، و همه میدانند این موشک چ هزینه ایی داره، پس اینا پول دارن نمیخان دیناری ب مردم کمک بشه، اگه پولی هم برسه اینا خرج مردم نمیکنن خرج ایدئولوژی مسخرشون میکنن خوب شد نداد دمش گرم قطعا با مردم هزینه نمیکردین موشک و ماهواره میساختین یا با اختلاس میکشدین بالا دم آمریکا گرم، پولی هم بدست این رژیم فاسد برسه یا خرج گروه‌های تروریستی می‌شه، یا تو جیب خودشون می‌ره و یا موشک می‌شه می‌ره تو هوا. این پول‌ها باید نگه داشته شه برای فردای آزادی مرگ_بر_آخوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا جمهوری اسلامی به خراب‌کاری در خارج از ایران متهم می‌شود؟این دیگە اتهام نیست، جنایتی است مستند طبیعت حکومت انقلابیه که در هر کشوری که توش بتونه انقلاب راه بندازه دخالت کنه. چون از اول تئوری 'صدور انقلاب' رو داشت و دارد.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ درباره پرتاب ماهواره: در مورد ایران از خودشان بیشتر می‌دانیم | DW | 23.04.2020رئیس جمهور آمریکا می‌گوید واشنگتن ایران را زیر نظر دارد و روند پرتاب ماهواره را از نزدیک دنبال می‌کرد. مایک پمپئو اعلام کرد که ایران باید در این زمینه حساب پس بدهد. معاون پنتاگون رفتار ایران را 'شرورانه' خواند. خوک بهترین واژه برای وصف ترامپه کاش دهنشو ببنده آمریکا خودش با زور حساب پس بگیره ،چون جمهوری اسلامی با شیوه گروگان گیری و باج گیری چهل و یک سال به خوبی تونسته دوام بیاره .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نمایی از شهر و خیابان‌های توکیو در روزهای کروناییتا به امروز در ژاپن هیچ جریمه و مجازاتی نیز برای افرادی که به توصیه‌ها توجه نکنند در نظر گرفته نشده است. با این اوصاف، وضعیت رفت و آمد و تردد در توکیو، پایتخت ژاپن چگونه است؟ این ویدئو را که در ساعت ۷ بعد از ظهر گرفته شده است ببینید.🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علل افزایش مبتلایان به کرونا در اهواز از زبان فرماندارفرماندار اهواز: با افزایش نمونه‌برداری‌ها، تعداد افراد شناسایی شده مبتلا به کرونا افزایش یافته‌اند مشخص شده است که افراد زیادی مبتلا هستند اما پیش از این از آن‌ها نمونه‌گیری نمی‌شد هنوز مشخص نیست که امکان تهیه ماسک برای ارباب رجوع ادارات را داریم یا خیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »