افزایش تعداد واکسینه شده‌های «دروغین» در بیمارستان های فرانسه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افزایش تعداد واکسینه شده‌های «دروغین» در بیمارستان های فرانسه بیشتر بخوانید🔽

در حالیکه فرانسه با موج پنجم کرونا دست به گریبان است بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانها بطور فزاینده ای تحت فشار قرار گرفته است. در میان افرادی که در این بخش بستری شده اند تعداد زیادی فرد واکسینه نشده وجود دارد و در مواردی افرادی با گواهینامه واکسن کووید، البته جعلی.

با وجود این مجوزجعلی این افراد می توانند بدون اینکه واکسینه شده باشند در همه جا حضور یابند. اما وقتی همین افراد پایشان را به سرویس بخش مراقبتهای ویژه می گذارند از کار خودشان خجالت کشیده و اظهار پشیمانی می کنند و وقتی وضعیتشان وخیم تر می شود آنجاست که اعتراف به داشتن گواهینامه جعلی سلامت می کنند.

با این حال هیچ روش بیولوژیکی وجود ندارد که بفهمیم بیماری واکسینه شده یا نه. طبق آخرین داده های مسئولان بهداشتی فرانسه نزدیک به نیمی از افراد بستری شده در بخش مراقبتهای ویژه واکسینه نشده اند. تعدادی که بواسطه وجود گواهینامه های جعلی سلامت خیلی بیشتر از این می تواند باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاریکاتور/ ترامپ: لعنت به نتانیاهو! / اگر من نبودم اسرائیل نابود می شد- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید باسلام اتفاقاترامپ نابودی اسرائیل رابه جلوانداخت اون ماجرای ۱۹اردیبهشت موشکبادان جولان اشغالی توسط سوریهدلابیش از۶۰فروندموشک درسال ۹۷اردیبهشت ۲۴ساعت بعدازخروجوازبرجام
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

توضیح شورا در خصوص افزایش ظرفیت پذیرش رشته های پزشکیدبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب مصوبه افزایش ظرفیت پذیرش در رشته های پزشکی خبر داد و گفت: وزارت بهداشت باید طرح جامعی در خصوص تقویت و توسعه شبکه جامع سلامت و درمان به شورا ارائه دهد. با سهمیه دیگه ببین چه کسانی برای دانشگاه تصمیم میگیرند عقاب تو دست ول میکننن دنبال کبوتر تو هوا میگردن، همین سرمایه های ملی ما مثل نخبه ها وپزشکان واستادان و پرستاران ونیروهای متخصص وفنی وخبره و کاربلد که الان فوج فوج فراریند و دارن مهاجرت میکنن اگه تونستی راضی نگهداری که نرن دکترهای تو فضا پیشکشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی‌ها از ابتلای دانش‌آموزان ایرانی به کرونا؛ «۳۸۴ دانش‌آموز» قزوینی ظرف حدود ۲ ماه بستری شدند▪️معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین می‌گوید از ۱۰ مهر تا ۲۰ آذر، ۳۸۴ دانش‌آموز در این استان با علائم حاد تنفسی در بیمارستان بستری شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تروئیکای اروپایی: مهلت ایران در مذاکرات وین رو به پایان استسه کشور بریتانیا، فرانسه و آلمان موسوم به «تروئیکای اروپایی» در دومین بیانیه خود در چند روز گذشته، با انتقاد از عملکرد ایران، مذاکرات احیای توافق هسته‌ای رژیم آخوندی به مهلت‌ ها کار ندارد، او بازی خودش را می کند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل خواستار لغو تحریم‌های ایران شددبیرکل سازمان ملل خواستار لغو تحریم‌های ایران شد دبیر کل سازمان ملل و معاون سیاسی او در نشست شورای امنیت، خواستار لغو تحریم‌های ایران و تمدید معافیت برخی کشورها از تحریم‌های ایران شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »