افزایش صادرات کشتی و قایق بادبانی ترکیه در سه ماه نخست سال جاری

18/01/1401 11:54:00 ق.ظ

07.04.

2022 استانبول/خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های مجمع صادرکنندگان ترکیه (TIM)، صادرات کشتی و قایق بادبانی کشور در سه ماهه نخست سال جاری با 31.8 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال 2021 به 278 میلیون و 83 هزار دلار رسید.

ترکیه در مدت مذکور 278 میلیون و 83 هزار دلار کشتی و قایق تفریحی به 105 کشور جهان صادرکرده است. سهم صادرات کشتی و قایق بادبانی از کل صادرات ترکیه 0.5 درصد است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

افزایش صادرات ترکیه به کشورهای همسایه در ترکیه در سه ماهه اول سالصادرات ترکیه به کشورهای همسایه در سه ماهه اول سال جاری با 30.4 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 5.6 میلیارد رسید. - خبرگزاری آناتولی

شش قدم؛ توقف استقلال و پرسپولیس همراه با افزایش اعتراض‌ها به داوران - BBC News فارسیاستقلال و پرسپولیس با تساوی مقابل حریفان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، شانس‌ خود برای نزدیک تر شدن به قهرمانی یا کم کردن فاصله با صدرنشین را از دست دادند. لیگ برتر ایران به مدت چهار هفته به 'دلیل' حضور فولاد و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا تعطیل خواهد شد و در پایان ماه رمضان از سر گرفته می‌شود.

اعلام تحریم‌های جدید علیه روسیه قیمت نفت در بازارهای جهانی را افزایش داداتحادیه اروپا قرار است روز چهارشنبه تحریم‌های جدید خود علیه مسکو را اعلام کند و واشینگتن نیز در هفته جاری تحریم‌های جدید خود را اعلام می‌کند

افزایش نگرانی از بازگشایی حضوری مدارس ایران بدون فاصله‌گذاری | DW | 06.04.2022بازگشایی حضوری مراکز آموزشی ایران، به خصوص اجرای آن بدون رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی با انتقادهایی روبرو شده است. یک اپیدمیولوژیست می‌گوید این بازگشایی در زمان نامناسب و بدون در نظر گرفتن تدبیرهای لازم انجام شد.

احتمال افزایش بروز کرونا طی روزهای آتی/انتقاد از حذف فاصله‌گذاری فیزیکی در مدارسیک اپیدمیولوژیست با بیان اینکه اگر رشد افزایشی آمارهای کرونا در روزهای آتی نیز ادامه یابد، می‌توان گفت که روند افزایشی بیماری شروع شده است، در عین حال درباره وضعیت بازگشایی مدارس با حذف ضرورت رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی، گفت: باید در این دو سال تمهیداتی در مدارس از سوی آموزش و پرورش اندیشیده می‌شد؛ پایه کاهش تماس، رعایت بهداشت فردی و گذاشتن فاصله‌گذاری فیزیکی است.

صادرات بخش معدن ترکیه در سه ماهه اول از مرز 1.5 میلیارد دلار گذشتصادرات محصولات معدنی ترکیه در سه ماهه اول امسال با 25.9 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به 527 میلیون و 312 هزار دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی