افزایش بی‌سابقه میل به مهاجرت در میان شهروندان ایران

01/04/1401 04:09 ب.ظ

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری ایران علام کرد میل به مهاجرت در برخی گروه‌های اجتماعی این کشوربه «بیش از 40 درصد» رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری ایران علام کرد میل به مهاجرت در برخی گروه‌های اجتماعی این کشوربه «بیش از 40 درصد» رسیده است. - خبرگزاری آناتولی محمدصادق خیاطیان، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری ایران اظهار داشت: رصدخانه مهاجرت ایران در یکی از آخرین گزارش‌های خود شاخص میل مهاجرت را در گروه‌های مورد بررسی را بیش از 40 درصد اعلام کرده است.

به گزارش سایت «مدارا»، وی همچنین گفت: بر مبنای این گزارش 53 درصد از اساتید دانشگاه و محققان، 45 درصد پزشکان و پرستاران، 43 درصد فعالان کسب‌ و کارها و 40 درصد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی میل دارند از ایران مهاجرت کنند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آژیرهای خطر در دو شهر اسرائیل به صدا در آمد؛ ایران به «حمله سایبری» متهم شدباور عمومی این است که اسرائیل و ایران در ادامه نبرد خود که به تازگی آشکارتر صورت می‌گیرد، برای ضربه زدن به یکدیگر از طریق سایبری به‌شدت در تکاپو هستند. ایران و جمهوری اسلامی دو موجودیت جدای از هم هستند. همانطور که کرم آسکاریس و میزبان نگون بختش دو بیو ارگانیزم مستقل از هم هستند. جنایات جمهوری اسلامی را به نام ایران مخابره نکنید چندین ماهه که ما رو تو ایران سایبری حمله،کردن تابلوی اعلامیه قبرستون بهشت زهرا هم از کار افتاده عادی برا ما،اونها هم عادت میکنن باور عمومی اشتباه می‌کند! جنگ زرگری داداش بزرگه با داداش کوچیکه شیعی‌اش برای تامین منافع آنگلوساکسون‌ها و بر علیه صلح‌طلبان ایران و اسرائیل به راه افتاده.

افزایش «چشمگیر» ابتلا به کرونای جهش‌یافته در چند کشور اروپاییابتلای افراد به ویروس‌های جهش‌یافته کرونا، از نوع بی‌اِی ۴ و بی‌اِی ۵، در چندین کشور اروپایی افزایش چشمگیری داشته است.

زلزله ۶.۱ ریشتری در افغانستان/ افزایش شمار قربانیان به ۹۵۰ تنزلزله ۶.۱ ریشتری در افغانستان افزایش شمار قربانیان به ۹۵۰ تن خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات مدیریت بحران افغانستان شمار قربانیان زمین لرزه در این کشور را تاکنون ۹۵۰ تن اعلام کرد.

زمان ورود رنگ سبز به نقشه کرونایی کشور / نگرانی از افزایش بروز در شرق خاورمیانهدبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کووید۱۹ ضمن تشریح وضعیت ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در دنیا، گفت: در منطقه شرق خاورمیانه که ایران هم در آن منطقه قرار دارد، اخیراً و پس از هفته‌ها کاهش مداوم تعداد موارد، شاهد رشد موارد بوده‌ایم که کمی جای نگرانی دارد.

شمار قربانیان زمین‌لرزه در جنوب افغانستان به 920 نفر افزایش یافتوزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث دولت موقت طالبان شمار قربانیان زمین‌لرزه شب ‌گذشته در ولایت‌های پکتیکا و خوست افغانستان را 920 نفر اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی

شهرام گیل‌آبادی، از مدیران قالیباف در شهرداری، به «تجاوز جنسی» به چند زن متهم شدروایت‌هایی از سوء استفاده از مقام، «تعرض» و «تجاوز» توسط شهرام گیل‌آبادی، معاون محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران و از مدیران ارشد صداوسیما، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. کفتاران وخوکان مکتب اسلام واپسگرای افراطی شیعی آخوندی تمام فکرشان چپاول غارت تجاوز وکشتار وسفاکی واختلاس میباشد تاچه اندازه وقاحت از امت ال على و داعشيعه نيست انكه متجاوز و دزد و جانى و بچه باز نباشه چهلو چهارهزارباربه عدالت خدا وچهارگوش قبر محمد وچهارده امام کوسکشتون ریــــدم 💩🕋💩🕋💩🕋💩🕋💩 برای افریدن شمامسلمونهای کثافت خونخواردزدقاتل متعفن لاشخورچپاولگرغم گستر شادی کش زن ستیز که44سال عمرمارا سوزوندیدوایران وایرانی نابودکردید و440ملیونبارتوغیرت ملت همیشه خفته ریـدم اگرا

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری ایران علام کرد میل به مهاجرت در برخی گروه‌های اجتماعی این کشوربه «بیش از 40 درصد» رسیده است.استانبول/خبرگزاری آناتولی

محمدصادق خیاطیان، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری ایران اظهار داشت: رصدخانه مهاجرت ایران در یکی از آخرین گزارش‌های خود شاخص میل مهاجرت را در گروه‌های مورد بررسی را بیش از 40 درصد اعلام کرده است.

به گزارش سایت «مدارا»، وی همچنین گفت: بر مبنای این گزارش 53 درصد از اساتید دانشگاه و محققان، 45 درصد پزشکان و پرستاران، 43 درصد فعالان کسب‌ و کارها و 40 درصد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی میل دارند از ایران مهاجرت کنند.

خیاطیان ضمن ابراز تاسف از اینکه در فضای مجازی برخی با عناد قسمت میل به مهاجرت را پررنگ می‌کنند و روی آن مانور می‌دهند، تصریح کرد: در نشست‌هایی که با نخبگان داشتیم، حدود 15 اقدام اولیه را شناسایی کردیم که اگر انجام شود، امیدی در جامعه نخبگانی ما برای نگهداشت آن‌ها در کشور ایجاد می‌کند. یکی از اقدامات مذکور این است که پروژه‌های امیدآفرینی را تعریف می‌کنیم.