افزایش ۸۵ تا ۱۱۸ درصدی قیمت کالاهای اساسی در یک سال گذشته

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

براساس گزارش جدید انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، در طول یک سال گذشته، قیمت ۱۲ قلم از کالاهای اساسی بین ۸۵ تا ۱۱۸ درصد افزایش یافته است. اخبار_ایران تورم گرانی حقوق_مصرف‌کنندگان انجمن_ملی_حمایت_از_حقوق_مصرف‌کنندگان

استان‌وایر- براساس گزارش جدید انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، در طول یک سال گذشته، قیمت ۱۲ قلم از کالاهای اساسی بین ۸۵ تا ۱۱۸ درصد افزایش یافته است.

در طول یک سال گذشته، قیمت گوشت مرغ گرم، گوشت شقه گوسفندی، تخم مرغ، شکر ، شیر پاستوریزه بطری، روغن مایع معمولی، سیمان خاکستری تیپ ۲ پاکتی ، روغن موتور و تایر شاهد رشد ۸۵ درصدی بوده‌اند.مرکز آمار ایران نیز در تازه‌ترین گزارش ماهانه خود خبر داد که تورم ۱۲ ماه منتهی به خرداد امسال نسبت به دور مشابه پارسال به ۴۳ درصد رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خطر موج جدید کرونا در ایران؛ افزایش ۵۰ درصدی شهرهای قرمز | DW | 25.06.2021کمیته بهداشت ستاد ملی مقابله با کرونا از 'مشاهده علائمی' از موج جدید پاندمی کرونا در برخی استان‌های ایران خبر می‌دهد. در تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی مناطق ایران تعداد شهرهای در وضعیت قرمز به ۳۲ شهر افزایش یافته است. دیگه به کوری چشم دشمنان خودمون واسکن داریم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا رئیس‌جمهور شدن رئیسی خطر جنگ اتمی در خاورمیانه را افزایش می‌هد؟دکتر اریک مَندِل، مدیر اندیشکده «شبکه اطلاعات سیاسی خاورمیانه»، یکی از پیامدهای رئیس‌جمهور شدن ابراهیم رئیسی، روحانی تندروی نزدیک به آیت‌الله خامنه‌ای، خیر رئیسی مثل کبریت بی خطر میمونه ،فقط برای کشتن مردم بی دفاع ایران زرنگه ( نه به جمهوری اجباری اسلامی ایران ) سپاه پاسداران ایران در مساعدت تسلیحاتی و مالی با شبکه های تروریستی در خاک أفغانستان نقش بیشتر عمده دارد. ورنه قراربود که طالبان با تمام شبکه های تروریستی مانند داعش و القاعده قطع رابطه کند تا در روند صلح کسر ایجاد نشود اما دخالت سپاه در روند صلح کسرایجاد کرده است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آیا ادعای روحانی مبنی بر افزایش ۶۹ درصدی صادرات غیرنفتی ایران در بهار ۱۴۰۰درست است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی پاکستان از افزایش خشونت‌ها در افغانستانوزیر خارجه پاکستان ضمن نگرانی از افزایش خشونت‌ها در افغانستان اظهار داشت که درگیری‌ها در این کشور ایران و پاکستان را نیز تحت تاثیر قرار داده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش روند بیماری کووید۱۹ در ۵ استان جنوبی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا استفاده از مخدرها را افزایش داده است | DW | 24.06.2021به گزارش سازمان ملل متحد بحران کرونا افراد بیشتری را به سمت مصرف مخدرها سوق داده است. تشدید عوامل موثر بر گرایش به استفاده از مخدر مانند فقر و نابرابری در جریان بحران کرونا عامل گسترش استفاده از این مواد خوانده ‌شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »