افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در آمریکای لاتین

21/10/1400 09:54:00 ق.ظ

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در آمریکای لاتین شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای آمریکای لاتین از جمله کلمبیا، مکزیک و برزیل دوباره افزایش یافت.

شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای آمریکای لاتین از جمله کلمبیا، مکزیک و برزیل دوباره افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی 11.01.2022 بوگوتا/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت برزیل در آخرین گزارش خود اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا با فوت 110 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به 620 هزار و 91 نفر رسیده است.

آمار مبتلایان نیز با ثبت 34 هزار و 788 مورد جدید در یک روز گذشته به 22 میلیون و 558 هزار و 695 نفر افزایش یافت.

- مکزیک وزارت بهداشت مکزیک با انتشار بیانیه‌ای از فوت 78 بیمار دیگر طی یک روز گذشته بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد. مجموع قربانیان کرونا در این کشور به 300 هزار و 412 نفر رسیده است. شمار مبتلایان به کرونا در این کشور نیز با شناسایی 11 هزار و 52 مورد جدید طی این مدت به 4 میلیون 136 هزار و 440 نفر افزایش یافت. شمار بهبودیافتگان نیز به 3 میلیون و 353 هزار و 723 نفر رسید.

مکزیک با بیش از 126 میلیون جمعیت، شانزدهمین کشور جهان به لحاظ فراوانی موارد ابتلا به کرونا به شمار می‌‌رود. - کلمبیا وزارت بهداشت کلمبیا نیز اعلام کرد که با فوت 57 تن دیگر بر اثر ابتلا به کرونا شمار کل جان باختگان به 130 هزار و 395 نفر رسیده است. شمار مبتلایان به کووید-19 در کلمبیا با شناسایی 27 هزار و 105 مورد جدید به 5 میلیون و 357 هزار و 767 نفر افزایش یافت. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ریابکوف: احتمال رسیدن به راهکاری برای احیای برجام افزایش یافته استمعاون وزیر خارجه روسیه: احتمال رسیدن به راهکاری برای احیای برجام افزایش یافته مذاکرات سرعت گرفته‌اند تعیین ضرب‌الاجلی برای تصمیم‌گیری در این زمینه ضرورت ندارد احتمالا رویکرد گام به گام مبتنی بر عمل متقابل، برای رسیدن به هدف نهایی مورد استفاده قرار گیرد

افزایش موارد ابتلا به امیکرون در ایران؛ درخواست مقام بهداشتی برای تعویق بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها🔺 افزایش موارد ابتلا به امیکرون در ایران؛ درخواست مقام بهداشتی برای تعویق بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها ▪ دبیر کمیته علمی کشوری کووید-۱۹ خواستار تعویق بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها شد و گفت به نظر نمی‌رسد «کار معقولی» باشد. ⬇ بیشتر بخوانید: عجب🤔 صدای آمریکا داره هز اوضاع کرونا در ایران گزارش میده درحالیکه در حال حاضر ضعیف ترین کشور در بحث مدیریت کرونا و تعداد زیاد مرگ و میر و مبتلا خود آمریکاست رژیم آمریکا امروزه با بحران های بیشماری مواجه است اما ترجیه می‌دهد با پرداختن به کشورهای دیگر اذهان عمومی را منحرف کند

تصادف بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان - رامهرمز / افزایش فوتی‌هاتصادف زنجیره‌ای محور بهبهان - رامهرمز حادثه تاکنون ۳ کشته داشته است مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن سه نفر تاکنون بر اثر تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ خودرو در محور بههبان–رامهرمز خبر داد.

مردم نگران افزایش درآمد مالیاتی نباشندوزیر امور اقتصاد و دارایی درباره افزایش درآمدهای مالیاتی دولت در سال آینده گفت: سیاست دولت تمرکز بر کاهش فرار مودیان و شناسایی افرادی است که مالیات نمی‌پردازند و بنابراین نیاز نیست افراد دیگر نگران باشند. ما نگران دولت نیستیم، نگران جیب خودمون هستیم، این دولت که زورش به مافیاهای عظیم اقتصادی نمی‌رسه، فقط اصناف و کارمندارو میبینه.

کلیات بودجه سال آینده تصویب شد؛ هشدار درباره افزایش ۶۰ درصدی مالیات و تورم مضاعفنمایندگان مخالف لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ که توسط دولت رئيسی به مجلس ارائه شد، درباره تبعات افزایش ۶۲ درصدی مالیات و همچنین حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی هشدار دادند. کلیات لایحه بودجه سال... چـــــهارسال ازدوره دوم چهل ساله حکومت کثافت ننگین اسلام خونخوار متعفن متحجردزد قاتل اشغالگر چپاولگر برملت اسلام زده بیغیرت خفته برابرکنج جهان ونابودی ایران وایرانی میگذرد وهمچنان غیرتهادرکون ملت بیهویت گه خشکیده وبازجه از فاکرشون التماس مالیدن وازلین دارن خلایق هرچه لایق بوجه رو رو مردم بستن بی ناموسا

خروج بیشتر راننده‌ها از گردشگری ایران و افزایش نرخ کرایه‌هاخروج بیشتر راننده‌ها از گردشگری ایران و افزایش نرخ کرایه‌ها رییس جامعه تورگردانان ایران از خروج تعداد قابل توجهی از رانندگان از صنعت گردشگری و افزایش نرخ کرایه روزانه وسایل نقلیه خبر می‌دهد و وضعیت حمل و نقل در گردشگری ایران را به‌هم‌ریخته توصیف می‌کند.