افزایش قربانیان انفجار و آتش سوزی در یک کلینیک در تهران

افزایش قربانیان انفجار و آتش سوزی در یک کلینیک در تهران

01/07/2020 12:32:00 ق.ظ

افزایش قربانیان انفجار و آتش سوزی در یک کلینیک در تهران

خبرگزاری مهر به نقل القاصی مهر، دادستان تهران از کشته شدن ۴ مرد و ۱۵ زن در حادثه انفجار و آتش سوزی در کلینیک تشخیص پزشکی سینا اطهر در خیابان شریعتی تهران خبر داده است. این حادثه که سه شنبه شب رخ داد، با دست کم دو انفجار و آتش سوزی همراه بود و تصاویر آن به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

تحقیقات برای یافتن علت آتش سوزی و انفجار در کلینیک سینا اطهر در جریان استدر پی انفجار و آتش سوزی در یک مرکز درمانی در تهران، دست کم ۱۹ نفر جانشان را از دست داده اند.خبرگزاری مهر به نقل از علی القاصی مهر، دادستان تهران از کشته شدن ۴ مرد و ۱۵ زن در حادثه انفجار و آتش سوزی در کلینیک تشخیص پزشکی سینا اطهر در خیابان شریعتی تهران خبر داده است.

وال‌استریت ژورنال: آمریکا چهار نفتکش ایران را توقیف کرده - BBC News فارسی پیشنهاد تغییر مقررات دوش حمام در آمریکا در پی مشکل ترامپ در شستشوی موهایش - BBC News فارسی واقعیت‌های حیرت آور درباره افراد چپ دست در روز جهانی چپ دست‌ ها - BBC News فارسی

خبرگزاری ایسنا هم از مصدوم شدن دست کم ۱۴ نفر خبر داده است.به گفته مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس ایران، بیشتر کشته شدگان در طبقه های فوقانی ساختمان کلینیک حضور داشتند.آقای خالدی گفت:‌‌"بخش عمده جان‌باختگان و مصدومان مربوط به طبقه چهارم یا پنجم هستند که در اتاق‌های عمل جراحی حضور داشتند."

ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

سیزده کشته در انفجار و آتش سوزی کلینیکی در تهران

سپاه مراتع کردستان را آتش می‌زند و ما در این آتش می‌میریم

وقوع انفجار در کلینیک درمانی در شمال تهرانسخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع انفجار و حریق در یک کلینیک درمانی در شمال تهران و زخمی شدن 3 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

انفجار مهیب و آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی در تجریششاهدان عینی به یورونیوز گفته‌اند این انفجار و آتش سوزی حدود ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه شب روی داده و چندین خودرو آتش‌نشانی و آمبولانس در محل حاضر شده‌اند.

مرگ 3 نفر در جریان اطفای آتش‌ 'بوزین و مره‌خیل'مرگ ۳ نفر در جریان اطفای آتش‌ 'بوزین و مره‌خیل' مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از فوت سه نفر از دوستداران محیط زیست در جریان اطفای حریق منطقه حفاظت شده بوزین و مره‌خیل خبر داد.

جان فعالان داوطلب محیط زیست در آتش - BBC News فارسیساکنان شهر پاوه در کردستان دیشب در مراسم تشییع سه جانباخته آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع زاگرس شرکت کردند.