افزایش شمار قربانیان کرونا در فرانسه به بیش از 22 هزار نفر

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

شمار قربانیان ویروس کرونا در فرانسه با فوت 369 نفر دیگر به 22 هزار و 614 نفر افزایش یافت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

25.04.2020وزارت بهداشت فرانسه اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا «کووید-19» در این کشور با فوت 369 تن دیگر طی شبانه روز گذشته به 22 هزار و 614 نفر افزایش یافته است.

همچنین تعداد افراد مبتلا، با شناسایی 1537 مورد جدید در 24 ساعت گذشته به 186 هزار و 358 نفر رسیده است. بر اساس بیانیه مذکور، 28 هزار و 222 نفر در بیمارستان‌ تحت درمان قرار گرفته اند که 4 هزار و 725 تن از این افراد در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.گفتنی است فرانسه با آمار بیش از 20 هزار مورد مرگ چهارمین کشور دارای بیشترین قربانیان ناشی از کووید-19 در جهان محسوب می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 26 هزار و 384 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 26 هزار و 384 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شمار جان‌باختگان کرونا در ایران به ۵۶۵۰ نفر رسیدکرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در افغانستان از ۱۴۰۰ نفر فراتر رفت آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان در روز شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ را در وب سایت یورونیوز دنبال کنید: دستش درد نکنه باعث زحمتش شده خدا ایشالله برکت بده واتیکانش 😂😂😂بهش بگین اینقدر زحمت نکشه پیشنهاد میکنم کارکنان قبرستانم به جای کار کردن برای مرده ها دعا کنند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانشمندان فرانسوی: شمار مبتلایان برای جلوگیری از موج دوم کرونا کم استبه گفته دانشمندان انستیتو پاستور اگر رعایت همه محدودیت‌ها به طور همزمان در فرانسه متوقف شود امکان جلوگیری از موج دوم شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» با توجه به درصد پایین افراد مبتلا وجود نخواهد داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش چشمگیر خرید بدون پول نقد در دوران کرونا | DW | 24.04.2020در گذشته خرید با کارت اعتباری یا آپلیکشین تلفن هوشمند قابل تصور نبود. حالا نه فقط این کار امری رایج شده، بلکه با شیوع کرونا توصیه نیز می‌شود. خیلی از مغازه‌داران حاضر نیستند پول نقد بگیرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در خانواده‌ها افزایش یافته استنماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان: آمار ابتلا به کرونا در خانواده‌ها افزایش یافته فقط در روزهای ۳۱ فروردین و اول اردیبهشت بالغ بر ۷۰۰ نفر به آمار مبتلایان به کرونا در گیلان افزایش یافت این نشان می‌دهد که کماکان خطر بازگشت بحران در گیلان وجود دارد کدوم بازگشت مگه کرونا رفته بود که برگرده کرونا با بی تدبیری و بی شرفی روحانی و نظام هست و خواهد بود ننگ و مرگ بر همشون alirezashirazi drjahanpur اون وقت کل کشور ۱۳۰۰‌تا است دروغگوها؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار جدید درباره افزایش ابتلا به کرونا در برخی مناطق ایران | DW | 25.04.2020یک مقام ارشد وزارت بهداشت می‌گوید اگر به توصیه‌های بهداشتی عمل نشود با موج‌های جدید ابتلا به کرونا روبرو می‌شویم. معاون این وزارت‌خانه هم نسبت به عواقب جدی نگرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داده است. دارن تمام تقصیرا روگردن مردم میندازن...🤮
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »